Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    Jak w temacie Prezent dla dzidziusia już mam ale mam problem co takiej młodej mamie kupić? Czy coś do pielęgnacji, czy jakiś bon na ciuszki, a może coś z biżuterii? Widziałam taką śliczną broszkę w Solarze, inwestować??

    xx
    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:15. Powód: link
  •    
       

    #2
    Propozycje na prezent na baby shower party

    Jakie prezenty polecacie dla przyszłych rodziców? Chodzi mi o takie zabawne, które można połączyć z jakąś aktywnością w czasie przyjęcia (bo wyprawka to wiadomo).

    Właśnie planujemy z koleżankami taką imprezę i na razie zakupiłyśmy śmieszną planszę z obsługą dziecka: xxxx
    Nie wiem, co jeszcze można dać, żeby było trochę zabawy, ale żeby też nikogo nie urazić. Macie jakieś pomysły / doświadczenia?
    Attached Files
    Last edited by disne; 30-09-2020, 21:46. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

      Na baby shower kupuje się raczej bardziej praktyczne prezenty, żeby trochę ułatwić rodzicom zadanie. Taką planszę można dokupić jako dodatek.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

        A co myślicie o takim pamiętniku z życia dziecka?

        xxxx
        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:15. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

          Nawet nie mam pojęcia jak wygląda tego typu impreza i na czym polega. Może trzeba pooglądać jakieś amerykańskie seriale czy filmy żeby wiedzieć jak takie spotkanie uatrakcyjnić

          Skomentuj


            #6
            Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

            ja robiłam tak, ze dowiadywałam się od rodziców, czego potrzebują i ze znajomymi ustalaliśmy kto co kupie. jest to praktyczne podejście, nie ma sensu kupować misiów i tony książeczek, skoro potrzebny jest wózek.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

              Myślę, że takie praktyczne rozwiązania są w tym przypadku rzeczywiście dobrym pomysłem. Rodzice potrzebują zazwyczaj wielu nowych rzeczy przed narodzinami dziecka i warto kupić im to, co rzeczywiście im się przyda.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                tort z pampersow, na pewno pampersy sie przydadza A moze jakies fajne ubranko? SPioszki?
                Albo zlozyc sie na naprawde cos super np piekne lozeczko, nosidelko, cos przydatnego co rodzice na pewno msuza kupic a my mozemy ioch finansowo odciazyc chociaz troszke

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                  Myśle ze pampersy pampersy i pampersy chusteczki nawilżane albo jakieś kosmetyki najlepsze tak myśle no bo przyszłej mamusi dużo bedzie potrzeba jak maluszek na świat przyjdzie xD

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                    Bardziej praktyczne rzeczy na taką okazję A najlepiej zapytać po prostu mamusię co jej się przyda i będzie wiadomo co już ma a co jej potrzeba

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                      Na baby shower świetnym pomysłem sa pieluszki zapakowane w formie tortu albo jakieś postaci. Na internecie można znaleść wiele inspiracji co możemy wykonać w prosty sposób. Sama chciałabym tostać np takiego pieluszkowego torta

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                        Na baby shower świetnym pomysłem sa pieluszki zapakowane w formie tortu albo jakieś postaci. Na internecie można znaleść wiele inspiracji co możemy wykonać w prosty sposób. Sama chciałabym tostać np takiego pieluszkowego torta
                        Taki tort pieluszkowy to fajna sprawa i samemu można zrobić to jeszcze większa frajda

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                          Widziałam, atki tort z pampersów u mojej znajomej kwiaciarki - no rewelacja po prostu i uważam że najlepszy prezent ! Praktyczny i z uśmiechem Sama zasnatawiam się teraz nad kupieniem takiego dla znajomych u których urodzi się dzidzia !

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                            Taki prezent jest super, poza tym myślę że jakieś kosmetyki dla maluszków bo tego nigdy mało (o ile nie alergik), ręczniczki, pościel, kocyczek, a najlepiej spytać się mamy czy czegoś nie potrzebuje konretniej.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Propozycje na prezent na baby shower party

                              Tak pampersy cały czas w użyciu Czy inne kosmetyki to najpraktyczniejsze prezenty

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X