Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla mamy na baby shower?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

    właśnie może lepszym prezentem będzie jakiś karnet do salonu kosmetycznego żeby świeżo upieczona mama tez miała okazję odpocząć

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

      Również polecam pomysł z karnetem do jakiegoś salonu jestem pewna że się sprawdzi Tylko najlepiej wybrać salon blisko domu nowej mamy żeby nie trzeba było wyjeżdżać. Mozna też dorzucić do prezentu coś co przyda się na samej imprezie, na xxx widziałam fajne balony z nadrukami
      Last edited by disne; 30-09-2020, 22:04. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

        A może warto też pomyśleć o mamie, a nie tylko o dziecku? Ja proponuje jakiś fajny kosmetyk, np. markowe perfumy? Ostatnio bardzo popularny jest zapach xxx a że jest taki troche orientalny i kwiatowy to mysle ze moglby sie spodobać. Albo jakieś perfumki od Hugo Bossa, bo są bardzo kobiece, no i do tego długo utrzymują się na skórze
        Last edited by disne; 30-09-2020, 22:04. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

          Dobrym poysłem będzie kupienie coś praktycznego...podgrzewacz do butelek albo jest taki miś szumiś co pomaga uśpić dzieci. Widziałam takiego dostępnego na xxx
          Last edited by disne; 30-09-2020, 22:04. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

            Może dobrym pomysłem zakup szkatułki dość sporej wielkością i ozdobienie jej własnoręcznie metodą decoupage - spójrz xxx to wcale nie jest takie trudne, amyślę, że przyszłej mamie taka szkatułka na pewno ułatwi organizację - ja taką dostałam i jestem zadowolona, ma zaszczytne miejsce na komodzie - zdobi pokój bo jest piękna a przy okazji mieści się do niej masa rzeczy, które nie powinny byc na widoku a muszą być pod ręką
            Last edited by disne; 30-09-2020, 22:05. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

              Co myślicie o zakupie wózka? Normalnie to duży wydatek, ale jak człowiek podzieli się kosztami z kilkoma osobami, to wydaje mi się, że to dobra opcja. Przyszła mama na pewno będzie zadowolona Oczywiście warto wcześniej skonsultować taki zakup. Wózki Adamex są solidne, praktyczne, mają dobrą amortyzację i duże gondole, warto wziąć je pod uwagę, jakbyście planowali taki zakup.

              Skomentuj


                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                Ja niedawno urodziłam dziecko i na świeżo mogę powiedzieć, że świetnym prezentem będą jakieś poradniki dla młodych rodziców. U mnie świetnie się sprawdziła książka "Język niemowląt". W xxx można kupić ją w promocji, a jeśli masz kartę dużej rodziny to jeszcze dodatkowo dostaniesz 5% zniżki. U mnie ta książka świetnie się sprawdziła.
                Last edited by disne; 30-09-2020, 22:05. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                  Rzeczywiście, najlepiej dowiedzieć się, czego jeszcze brakuje młodej mamie. Jeśli jednak chcemy postawić na niespodziankę, to zawsze piękne słodkie ubranka się przydadzą. Można też pomyśleć nad elektroniczna nianią, praktyczny prezent dla maluszka i wygody rodziców, tutaj można znaleźć kilka xxx
                  Last edited by disne; 30-09-2020, 22:05. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                    W takiej sytuacji to coś naprawde praktycznego będzie fajne, w sensie nie jakaś pierdółka czy zabaweczka ale coś co się przyda po prostu potem.
                    siarka organiczna sklep

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                      Najlepszym prezentem z okazji narodzin dziecka są – moim zdaniem – ubranka. To bardzo praktyczny prezent! Rodzicom na pewno się przyda, bo wydatków mają z pewnością masę. Sama bym się ucieszyła z takiego podarunku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                        Jeżeli interesują Was xxx to na szczęście można dzisiaj znaleźć dużo rzeczy w Internecie. Podlinkowana przeze mnie strona to przykład tego, ile ciekawych akcesoriów, bardzo ułatwiających mamom życie, można teraz nabyć w niskich cenach
                        Last edited by disne; 30-09-2020, 22:05. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                          Coś użytecznego do domu bo to prezent rodzaju pomagania sobie w zyciu - ja to tak widze przynajmniej .
                          falowniki

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                            Tydzien temu bylam u kolezanki. Z dziewczynami zrzucilysmy sie na zestawik dla maluszka. Taki wzielysmy xxx Nie dosc, ze przyda sie mamie bo wiadomo ze wyda ogrrroooom kasy na rzeczy dla dzidzi, to w dodatku strasznie slicznie pakuja tam te prezenty. Az zal bylo rozpakowywac, hehe ;p
                            Last edited by disne; 30-09-2020, 22:01. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                              Ale to piszesz dla dziecka. Mamie kupiłabym biżuterię, np. bransoletkę z imieniem dziecka.

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki prezent dla mamy na baby shower?

                                Na taką imprezę, to się kupuje prezent dla dziecka, a nie dla mamy. Takie jest moje zdanie. Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie taki xxx. Jest praktyczny, funkcjonalny i jego jakość jest naprawdę ok. Warto zainwestować w coś takiego, bo na pewno się przyda.
                                Last edited by disne; 30-09-2020, 22:02. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X