Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: woda smakowa

    Też uważam, że taka woda to nic dobrego. Tzn nie jest to jakieś czyste zło ale czysta woda bez żadnych głupich dodatków jest na pewno o wiele lepszą opcją niż woda smakowa która zawiera masę substancji chemicznych i innych regulatorów smaku o których nawet nie masz pojęcia.
    Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: woda smakowa

      woda smakowa? jak najbardziej! ale tylko w wersji home made, czyli woda + plasterki cytryny/pomarańczy/jabłka/mięty... kombinacji wiele a i smak o niebo lepszy

      Skomentuj


        Odp: woda smakowa

        Również uważam, że wodę smakową dla dziecka najlepiej podać jedynie robioną samemu w domu dodając jakiś owoc. Nie podałabym dziecku kupionej smakowej wody.

        Skomentuj


          Odp: woda smakowa

          Dokłanie. Tym bardziej, że woda smakowa w rzezcvywistosci jest wodą z napojem owocowym - tak jest napisane na etykiecie. Bo nie ma czegos takiego jak woda smakowa. Taką można zrobic tylko w domu i wypic tego samego dnia.Bo nastepnego juz moze sie zepsuc.

          Skomentuj


            Odp: woda smakowa

            Warto dziecko zachęcić do picia podając wodę w dekoracyjnej szklance. Można brzegi szklanki "oszronić" cukrem, dodać kolorową rureczkę. Sama woda powinna być wodą smaczną. Może lekko gazowaną żeby bąbelki zwróciły dziecka uwagę? Takie wody zawierają też cenne minerały (np. piwniczanka.pl) które między innymi pobudzają apetyt. Dobra woda mineralna z dodatkiem kawałka owocu, a nie soku mogą przełamać niechęć.

            Skomentuj


              Odp: woda smakowa

              na szczęście ja nie mam takich problemów, moje dzieci od małego chętniej piły wodę niż słodkie soki.

              Skomentuj


                Odp: woda smakowa

                Nie pozwalam mojemu dziecku pić wody smakowej. Nalewam mu wodę mineralną i wciskam cytrynę i dodaję troszkę miodu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: woda smakowa

                  Mogłabyś sama zrobić wodę smakową. Pokrój owoce i wrzuć do dzbanka albo butelki z wodą. Będziesz pysznie i zdrowo.

                  Skomentuj


                    Odp: woda smakowa

                    Nie polecam kupowania wody smakowej. Sama kiedyś lubiłam taką wodę. Niesetty ale byłam podatna na reklamę i cały czas mi się wydawało,ze robię dobrze pijąc ją. Nie wiem jednak czy wiecie ale taka woda jest praktycznie tak samo niezdrowa jak typowy napój Zawiera sporo cukru.....

                    Jakiś czas temu zamówiłam sobie do domu dystrybutor na wodę:
                    http://www.blizejzrodla.pl/oferta

                    Stoi sobie spokojnie w kąciku w domu. Wodę dowozi mi firma, nie muszę iść z butelkami do domu. I zawsze mam świeżą i czystą wodę w domu.

                    Skomentuj


                      Odp: woda smakowa

                      Okropieństwo, bardzo niezdrowe, bo sam cukier. Lepiej robić samemu różne lemoniady a słodzic je miodem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: woda smakowa

                        Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie świeży sok rozcieńczony ze zwykłą wodą niż woda smakowa. Wody smakowe mają pełno cukru i dziecko przyzwyczaja się do niego, dlatego zwykła woda przestaje mu smakować.

                        Skomentuj


                          Odp: woda smakowa

                          Woda smakowa to sama chemia Najlepiej faktycznie zrobić samemu taką wodę.
                          Tylko trzeba uważać na owoce, bo lubią uczulać.

                          Skomentuj


                            Odp: woda smakowa

                            Cały sezon letni pijemy wodę z dodatkiem mięty i cytryny i nawet na imprezie gazowane napoje schodzą na bok ,gdyż każdy sięga po wodę Zrobiłam też syrop z mięty który będziemy pić jesienią z wodą

                            Skomentuj


                              Odp: woda smakowa

                              Kiedyś chciałam kupić sobie taką bo tak strasznie reklamowali. A potem zobaczyłam skład i całkowicie mi się odechciało... Masakra ile w tym chemii ląduje. Dlatego ja radzę sobie sama jak mam ochotę. Kupuję naturalny koncentrak z soku i do butelki dolewam kilka kropel, potem wystarczy wstrząsnąć trochę lub przemieszać. Woda mineralna w dowolnym smaku! tylko nie można wlać za dużo bo faktycznie sok wyjdzie
                              Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                              Skomentuj


                                Odp: woda smakowa

                                Soki, kompoty, lemoniady - wszystko lepsze niz te słodkie okropieństwa marketowe.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X