Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam cię rmkatarzyno i inne mamusie

    ____________________
    DAWIDEK MA SKOŃCZONE 6 MIESIĘCY
    [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

    url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

    Skomentuj

    •    
         

      Witam!
      Jestem mamą Filipa, który na świecie pojawił się 11 stycznia 2008 z wagą 2800 i wzrostem 55cm.Kawał chłopa Pośpieszyło się trochę maleństwo, termin był na 28 stycznia. Potrafi już wiele rzeczy tj.raczkować, chodzić przy niewielkiej pomocy, przycinać sobie palce w szufladach, gryźć rodziców, pluć w dal i wiele ,wiele więcej jak większość maluchów w tym wieku Codziennie coś nowego.
      Pozdrawiam serdecznie

      Skomentuj


        rachotka, jak macie "tylko " talki problem ze on uwaza ze nie masz prawa byc zmeczona, to spróbuj mu za kazdym razem jak przyjdzie z pracy opowiadac co robilas i ile mialas czasu "wolnego" bo dziecko sie samo soba zajelo albo spalo.
        ja tak opowiadalam bo czasem do polodnia nie mam kiedy sie isc umyc i ubrac(no wiecie taka pozadna toaleta) a to tez zajmuje nasz"wolny czas"
        i daj mu dziecko na rece i np niech obierze ziemniaki

        Skomentuj


          Cześć dziewczyny
          co macie w temacie?
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Czesc Dziewczyny
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              w sumie pustki silek jak zwykle w weekend
              a ja wogule wypadlam z obiegu bo moje tak starsznie marudzi i nie przesypia nocy ze sama czasem nie wiemjak sie nazywam

              Skomentuj


                Amelka chyba zlapala od mnie katar.Dzis 3 razy robila kupke a marudzi o losie katastrofa a juz nie wspomne o slinieniu sie
                A co u WAs?
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć Izunia
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Napisane przez justyna.p Pokaż wiadomość
                    Ja mialam cesarke. Mikolaj byl ulozony posladkowo. My idziemy na szczepienie 9-tego grudnia. Kupujesz szczepionke czy korzystasz z refundowanej? Ja kupilam-podobno lepsza. Pozdro
                    WITAJCIE )
                    JA KUPIŁAM BO SZKODA MI MAŁEGO A MY NA SZCZEPIENIE IDZIEMY 17 GRUDNIA

                    MóJ KuBuŚ Ma JuŻ 13 TyGoDnI

                    6.12.2008- Kubuś po raz pierwszy GŁOŚNO się ŚMIEJE
                    24.12.2008r - pierwsza dolna jedyneczka
                    26.12.2008r.- druga dolna jedyneczka

                    Skomentuj


                      Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                      rachotka, jak macie "tylko " talki problem ze on uwaza ze nie masz prawa byc zmeczona, to spróbuj mu za kazdym razem jak przyjdzie z pracy opowiadac co robilas i ile mialas czasu "wolnego" bo dziecko sie samo soba zajelo albo spalo.
                      ja tak opowiadalam bo czasem do polodnia nie mam kiedy sie isc umyc i ubrac(no wiecie taka pozadna toaleta) a to tez zajmuje nasz"wolny czas"
                      i daj mu dziecko na rece i np niech obierze ziemniaki
                      WITAM ja dziś tylko na chwilkę z tymi naszymi mężami to macie rację... ja mam chwilę dla siebie teraz jak obaj moi mężczyni śpią ale... za chwilę muszę iść lulu bo rano jak Kubuś się obudzi to już nie pośpię... a co u was ciekawego??

                      MóJ KuBuŚ Ma JuŻ 13 TyGoDnI

                      6.12.2008- Kubuś po raz pierwszy GŁOŚNO się ŚMIEJE
                      24.12.2008r - pierwsza dolna jedyneczka
                      26.12.2008r.- druga dolna jedyneczka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cóż dziś już nie popiszę sobie z wami... pozdrawiam i dobranoc pa pa

                        MóJ KuBuŚ Ma JuŻ 13 TyGoDnI

                        6.12.2008- Kubuś po raz pierwszy GŁOŚNO się ŚMIEJE
                        24.12.2008r - pierwsza dolna jedyneczka
                        26.12.2008r.- druga dolna jedyneczka

                        Skomentuj


                          Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
                          hej dziewczynyczy któreś z waszych dzieciaczków ma skazę białkową. może wiecie coś na ten temat?podejrzewam, że moja Niunia ma taki właśnie problem. Ma suchą popękaną skórę pod szyją, na policzkach i zgiciu kolanka. Ponad to ma wzdęcia może któraś z was ma taki sam problem?pozdrawiam
                          Moja Olcia ma skazę i suche czerwone krosty na buźce. Myślałam, że problem z wysypką skończy się jak mała zaczeła na początku dostawać Nutramigen (potem przestał jej smakowac i była na Bebilon pepti a teraz ze względu na chlustanie bebilon pepti AR) ale po paru tygodniach wysypało ją znowu i nie wiem dlaczego bo poza mlekiem dla alergików nic innego nie dostaje Może któraś mama miała taki problem???

                          Skomentuj


                            monika a jak to jest tylko na buzi to moze od "chemi" uzywanej do prania np Twoich ciuchow lub poscieli, plyny zmiekczajace itp. moj nie ma uczulen ale od poczatku jak jest to wiekszosc rzeczy piore w dzieciowym proszku tak wrazie czego (tylko czarne piore w spec plynie ale nie uzywam zmiekczaczy)

                            Skomentuj


                              witam mamy

                              Skomentuj


                                halo halo jest ktoś?
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X