Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to chyba tylko nasze pociechy takie spiochy bo z tego co czytam to reszta o 6 7 rano pobudka,ale mamy dobrze no ni?
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Ewulka25 Pokaż wiadomość
      heh ja to mam dobrze Marzenko bo moja mala spi nawet do 10 najwczesniej to sie budzi ok 9 rano
      To masz super mój już o 7 baraszkuje w łózeczku

      Skomentuj


        hihihihii moja nawet jak sie zaszybko obudzi to cyca dostaje i w kime wali dalej zero stresow ze musze sie zrywac. malo tego spac chodzi na ogol o 21 i spi cala noc
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          mój synek na szczęscie tez śpi do 9
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            no wiesz jesli chodzi o tereny to super bo sa i gory i morze,ale wiesz jak jest za polska sie teskni,my juz 4 lata w uk,dwa w szkocji,a dwa wczesniejsze bylismy w angli a dokladnie w doncaster,ale mamy zamiar wrocic do polski zanim mala pojdzie do szkoly,bo jakos nie mam przekonania do tego ich szkolnictwa tutaj,a jak jest u ciebie?podoba Ci sie tutaj?
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              moja tak samo polavica,tez cyc do buzi i spi dalej,gorzej bedzie jak cycus sie skonczy,a zamierzamy oduczyc niedlugo...
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                no moja tez cala noc spi bo spi ze mna,tyle ze je kilkakrotnie przez sen,i to najgorsze jest bo mnie wybudza i niestety czesto noce sa nieprzespane
                GABRYSIA:12.03.2008.

                Skomentuj

                •    
                     

                  tzn jezeli chodzi o warunki do zycia to ok jak ci sie noga powinie panstwo cie poratuje w polsce wiadomo zeby w sciane. co do szkolnictwa to narazie starsza cora chodzi do szkoly i jestem zadowolona jak na ten wiek to duzo robia zobaczymy jak dalej, ale szkoly to tez sie naszukalam,jeszce mieszkanie zmienialismy zeby mala miala blizej. narazie jestesmy zadowoleni zobaczymy jak dalej, ale tak w ogole to chcialabym mieszkac w australii
                  PAULINKA 31.8.2003
                  VICTORIA 20.5.2008

                  12.1.2009r raczkowanie
                  13.1.2009 pozegnanie cycunia
                  16.1.2009 samodzielne siadanie

                  Skomentuj


                    czyzby wszyscy nagle uciekli???
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      Ja jestem ale sie nie włączam do dyskusji bo mnie to nie dotyczy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nom co do cyca to ja planuje do 9 miesiaca ale jak to bedzie wygladalo to niewiem vica ma prawie 6 m i cyc to taki lek na cale zlo, jak tylko cos niepasuje to za bluzke mnie szarpie.to bedzie dla niej wielki cios
                        PAULINKA 31.8.2003
                        VICTORIA 20.5.2008

                        12.1.2009r raczkowanie
                        13.1.2009 pozegnanie cycunia
                        16.1.2009 samodzielne siadanie

                        Skomentuj


                          no to podobnie jak u nas,a dlugo juz jestescie?my mieszkania to juz kilkakrotnie zmienialismy ale w koncu trafilismy i jest ok
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            no 14 pazdziernika minely mi 3 lata. mieszkanie tez 3 razy zmienialam ale mam nadzieje ze to ostatni raz tymbardziej ze nam sie bardzo podoba.ale wiadomo co landlord wymysli??
                            PAULINKA 31.8.2003
                            VICTORIA 20.5.2008

                            12.1.2009r raczkowanie
                            13.1.2009 pozegnanie cycunia
                            16.1.2009 samodzielne siadanie

                            Skomentuj


                              no z tym cycem to bedziesz miala ciezko ja juz probowalam kilka razy przejsc na butle ale nic nie pomoglo,krzyk byl tylko niesamowity,a moja ma tak samo jak twoja tyle ze moja ma juz osiem miesiecy i dalej to samo cyc lek na cale zlo!

                              chyba musimy zmienic temat bo nam Marzenka ucieknie,to morze Marzenko zarzuc jakis temat,bo ja niemam pomyslu jakos
                              GABRYSIA:12.03.2008.

                              Skomentuj


                                dokladnie nie badzmy egoistki marzenka dawaj.
                                PAULINKA 31.8.2003
                                VICTORIA 20.5.2008

                                12.1.2009r raczkowanie
                                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                                16.1.2009 samodzielne siadanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X