Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja marysia spi już między 19 a 20, ale czasami często sie budzi. te karmienia nocne. chce się przynajmniej trochę wyspać.do 22 można posiedzieć
    też często oglądamy film z mężem, chyba że ma na noc do pracy. uwilbiam z nim pić piwko.ale tylko 1 pije.




    Skomentuj

    •    
         

      moniaB no my też wypijemy po jednym czasem jedno na
      pół Ale powiem Ci szczerze, że nie raz tak z mężem rozmawiamy
      że co by było jakby trzeba było pojechać nagle z małym do
      lekarza (puk puk -odpukać) a i jedno i drugie alkohol wypiło.
      No trzeba by było po teścia dzwonić.

      Skomentuj


        mi czasami pozostaje tylko poduszka. gdyby mała ze mna spała... ale nie chce jej przyzwyczajać.
        dobrze ze jest jeszcze teść. moj mieszka niedaleko.( na szczescie) tylko bedzie pech jak też sobie wypije.
        pozostają sąsiedzi i mój tata na szczęscie( chociaż mieszka troche dalej)




        Skomentuj


          mój mąż pracuje po 12 h. od 7 do 19 albo od 19 do 7. dobrze tylko że ma trochę wolnego.




          Skomentuj


            moj szkrab zasypia ok 20,i teraz jak zabkuje to budzi sie o 22, 00 ,2,4, 5 a o 6 juz zaczyna bumelowac.wieco o wyspaniu nie ma mowy. ostatnio chodzilismy nawet o 21 spac ale od kilku chodzimy znowu kolo 24.

            Skomentuj


              a ja przez to ze karmie i musi byc ktos "trzezwy" nauczylam sie pic karmi, bo lubie zwykle piwa ale to kawowe jest naprawde ok. ale teskno mi za taka posiadowa do rana na miescie w jakims ciekawym pubie. ale teraz to po jednym piwie juz mam szmera

              Skomentuj


                moj pracuje od 9 do 17 ale wychodzi z domu o 8 a wraca ok 18 chyba ze ma fuchy to potrafi wrocic i o 21

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam
                  Mam na imię Ewelina, 25 kwietnia 2008 roku o godzinie 6.25 urodziłam wspaniałego synka ma na imię Adrian ważył 3800 i mierzył 57cm.
                  Pozdrawiam
                  a to ja w parku

                  Skomentuj


                    Cześć dziewuszki i witam nową mamusię -Izarr
                    Mój Damianek wczoraj pierwszy raz od klku dni ładnie spał w nocy , ostatnio się kręcił wybudzał z płaczem przez ząbki ale wczzoraj spał całą noc raz tylko zjadł o 3.00 i spał do 7.30
                    w końcu odpoczełam sobie i mój pysiolek też ale ząbka jeszcze nie ma drugiego

                    [img]http://****************/php/img2-28022008005_8234154444_Damianek_3.jpg[/img]
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Witaj Silek
                      Ach te ząbki , oby miał na razie spokój
                      Ale u nas paskudna pogoda a u Was ?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Widzę, że niektóre z dziewczyn maja suwaczki maluchy.pl
                        tam też korzystam z forum, ale tam to już od półtora roku,
                        odkąd zaszłam w ciąże
                        A to forum jest chyba stosunkowo młode, co ?? bo jakoś
                        wczesniej nie trafiłam na nie

                        Skomentuj


                          witajcie
                          raczej tak, bo jak byłam w ciąży to na babyonline go nie widziałam


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            u nas tak wieje, że siedzimy w domku imała nie pośpi sobie


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              witam wszystkie mamydlugo mnie nie bylo,ale juz wrocilismy,bylismy w polsce az ponad tydzien,fajnie bylo,Gabrysia byla zachwycona,tyle,cociow i wojkow,no i babcie!az kwiczala z radosci,teraz jest troche smutno i pusto,ale jakos musimy sie przyzwyczaic,Gabrysi chyba ida gorne jedynki bo ma strasznie nabite dziaselka i jakas marudna jest,ciekawe kiedy wyjda....?wogole tak ja rozpiescili ze nic tylko na raczki chce!a ja mam zawrot glowy!a co tam u was dziewczyny?
                              IZABELL twoja Amelka jest cudna,wlasnie ogladalam wczoraj ja,ma super wloski dlugie moja nie ma tyle wloskow co twoja,a urodzily sie w ten sam dzien,no ale na to nie ma zasady,sliczna jest
                              GABRYSIA:12.03.2008.

                              Skomentuj


                                u nas nawet niezla pogoda zimno ale slonce jestchyba pojdziemy na spacerek narazie spi zobaczymy jak dlugo pospi
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X