Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

    Ja nie miałam ani przy synku ani przy córce takiego. Przy małym miałam zwykłą nianię i nie powiem bo była praktyczna. Zostawiłam go jak spał w pokoju na górze i mogłam na dole robić obiad czy sprzątać bez problemu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

      Takie nianie są fajne jak ma się duży dom, w przypadku małych mieszkań nie widzę potrzeby zakupu tego sprzętu

      Skomentuj


        #18
        Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

        Ja oglądając ostatnio komedię "Sąsiedzi" o tych imprezowych studentach, to właśnie zauważyłam takie cudo, że mamusia sobie poszła na imprezę do sąsiedniego domu i widziała wszystko, czy malutka śpi czy nie, wszystko też słyszała.
        Nie wiem jak to się przekłada na rzeczywistość, ale dla mnie osobiście bardzo dobry gadżet, myślę, bardzo przydatny i z tego co tu czytam, lepiej kupić zagranicą niż w Polsce, bo taniej

        Skomentuj


          #19
          Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

          my zakupiliśmy nianie z mata oddechu bez kamerki na wyświetlaczu jest tylko temperatura pomieszczenia w którym jest maluszek myślę ze to bardzo uspokaa rodziców gdy sa w drugim pomieszczeniu. minusem jest długie ładowanie bateri

          Skomentuj


            #20
            Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

            oczywiście, że warto, taka niania elektroniczna jest naprawdę niedocenionym fenomenem

            Skomentuj


              #21
              Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

              Napisane przez polinella Pokaż wiadomość
              Oj to jest wręcz piękny obraz! Widziałam taką nianię z monitorem motoroli własnie na żywo i obraz to był jeden wielki piksel. Co prawda dosyć stary model, ale jednak po ciemku nie dopatrzyłabym się niczego! Dzięki za informacje! Teraz tylko rozglądać za promocją jakiegoś dobrego sprzętu.
              wg. najważniejszy jest dźwięk, nie mamy tak daleko do dziecka żeby iść sprawdzić co się z nim dzieje a wystarczy nam że słyszymy co u maluszka się dzieje a przy okazji zaoszczędziliśmy pare zł.

              Skomentuj


                #22
                Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                Ja się zastanawiam nad zakupem tej http://www.euro.com.pl/kamery-ip/xblitz-isee.bhtml Dziewczyny czy któraś z Was miała coś tej marki?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                  My nie kupowaliśmy niani elektronicznej. Ale ściągnęliśmy nianię w formie aplikacji na telefon. Jeden telefon zostawia się przy dziecku zostawiając numer pod ktory ma dzwonic w razie płaczu dziecka. Użyliśmy jej kilka razy raptem.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                    A co jak się bateria w telefonie rozładuje?
                    Ja właśnie jestem świezo po artykule o bezpiecznym domu dla dziecka ( http://optimisci.pl/50-sposobow-na-bezpieczny-dom-dla-twojego-dziecka) i zaczynam się rozglądać za nianią elektroniczną, chociaż ceny mnie trochę przerażają, ale chyba jednak będę musiała kupić.
                    Takich aplikacji to się boję - jestem trochę znieczulona na dźwięki telefonu, zapominam go naładować itd, i w sumie bałabym się że coś się stanie akurat w tedy gdy zapomnę, dlatego wolałabym nianię normalną

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                      W końcu zakupiliśmy tę o której pisałam, bardzo fajnie sie sprawuje, nawet w nocy daje dobry obraz i ma się zawsze oko na maluszka , a ukryta między miśkami nie rzuca się w oczy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                        Hej! Miałam zamiar kupić dla córki nianie elektroniczną wideo, niestety one są strasznie drogie :-( ..... Moja przyjaciółka poleciła mi, aby pobrać aplikację baby monitor z GooglePlay i zainstalować na moim smartfonie. Szczególnie poleciła mi aplikację Annie Baby Monitor http://www.anniebabymonitor.com/. Ma ona działać przez telefon, laptop albo tablet oraz przez Wi-Fi, 3G lub sieć LTE. Więc spróbuję. :-) Albo może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą lub z innymi podobnymi aplikacjami? Dzięki.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                          Najprostsze nianie mają tylko funkcje dźwiękowe. Zaawansowane mają też wspomnianą już kamerkę, a także wbudowane czujniki monitorujące temperaturę i wilgotność w pokoju. Niektóre nianie, np. TopComKidzzz, umożliwiają komunikację z dzieckiem – dzięki czemu można próbować głosem uspokoić kwilące niemowlę. Są nianie mające różne przydatne dodatki – lampki nocne, możliwość zdalnego włączenia kołysanki, projektor wyświetlający na ścianie obraz czy odtwarzające nagrany głos rodzica.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                            Napisane przez naty01 Pokaż wiadomość
                            Hej! Miałam zamiar kupić dla córki nianie elektroniczną wideo, niestety one są strasznie drogie :-( ..... Moja przyjaciółka poleciła mi, aby pobrać aplikację baby monitor z GooglePlay i zainstalować na moim smartfonie. Szczególnie poleciła mi aplikację Annie Baby Monitor http://www.anniebabymonitor.com/. Ma ona działać przez telefon, laptop albo tablet oraz przez Wi-Fi, 3G lub sieć LTE. Więc spróbuję. :-) Albo może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą lub z innymi podobnymi aplikacjami? Dzięki.
                            Hej, myślę, że jedna moja koleżanka używa takiej niania aplikacji. Zobaczymy się z nią w piątek, więc pytam, a dam ci znać.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                              Napisane przez barbara_17 Pokaż wiadomość
                              Hej, myślę, że jedna moja koleżanka używa takiej niania aplikacji. Zobaczymy się z nią w piątek, więc pytam, a dam ci znać.
                              OOO :-) to byłoby fajnie..... czekam :-)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: niania elektroniczna z wyświetlaczem - warto?

                                Napisane przez naty01 Pokaż wiadomość
                                OOO :-) to byłoby fajnie..... czekam :-)
                                Hej Naty, już wiem - koleżanka Justyna wykorzystuje dokładnie taką nianię jak pisałaś - zaleciła ją bratowa, która mieszka w USA i tam są takie aplikacje bardzo popularne. Próbowała jeszcze dwie inne, ale według niej jest najlepsza własnie ta Annie baby monitor. więc śmiało :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X