Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Własna kawiarnia - sprzęt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

    Ja mogę się wypowiedzieć tylko o tym, co sama mam. Nie prowadzę żadnej kawiarni, więc w tej kwestii się nie wypowiem. Mam jednak w domu ekspres automatyczny do kawy firmy Krups xxx Mogę powiedzieć, że sprawuje się bardzo dobrze. jestem z niego zadowolona, kawusia jest pyszna. Mogłabym więc polecić, gdybym mnie ktoś pytał.
    Last edited by disne; 30-06-2020, 20:04. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

      Jak chcesz dobre zmywarki to zerknij sobie na ofertę firmy Winterhalter mają zmywarki do wszystkich rodzajów naczyń więc zarówno do restauracji, hoteli czy kawiarni pasują

      Skomentuj


        #18
        Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

        Zainwestuj w ładne, designerskiexxx, w klimatyczne oświetlenie, lampy w nowoczesnym stylu. Plus ciekawa nastrojowa muzyka pasująca do całej koncepcji, nowoczesne fajne logo. TO się teraz sprzedaje.
        Last edited by disne; 30-06-2020, 20:04. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

          Tutaj drukwfirmie-jemy-takze-oczami-czyli-o-kolorach-w-gastronomii warto sobie zajrzeć. Jest tam ciekawy artykuł na temat kolorów w lokalach gastronomicznych. Trzeba zawsze wszystko dobrze przemyśleć. Barwy są bardzo ważne w tego typu miejscach.
          Last edited by disne; 30-06-2020, 20:05. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

            Jeśli chodzi o profesjonalny sprzęt, którym będzie mozna robić cuda to na pewno ekspresy saeco z tym, że ich koszt jest większy, ale na pewno są warte swojej ceny, nie wiem czy kojarzysz sklep KIWI KAWA jeśli nie to sobie przejrzyj - xxxx mają spory wybór ekspresów, a te saeco są w bardzo przystępnych cenach no i masz od razu ogromny wybór kaw.
            Last edited by disne; 30-06-2020, 20:05. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

              Słyszałam któraś o firmie Stalgast? Koleżanka poleciła do wyposażenia mojej kawiarni po remoncie..

              Skomentuj


                #22
                Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                Jeśli o wyposażenie kawiarni chodzi to zawsze warto wybrać jakościowe sprzęty, bo tanie rzeczy w kuchni się nie sprawdzą, narażą nas tylko na kolejne koszty. Siostra prowadzi kawiarnię i wyposażenie razem wybierałyśmy w To hurtownia online, a więc mają tam spory wybór a zakupy można zrobić szybko i wygodnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                  Na początku trzeba zainwestować, to normalne. W kawiarni musi być mnóstwo urządzeń, które usprawnią pracę. Chodzi mi na przykład o akcesoria baristy o których można przeczytać na toczytam.pl/czego-potrzebuje-barista/[/url] . One są właściwie niezbędne do pracy.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                    Najlepiej na początku zapewnić sobie współpracę z dobrym dostawcą wysokiej jakości kawy, dzięki czemu zyskamy stały przepływ zasobów w zapleczu z możliwością błyskawicznego realizowania zamówień, nawet tych wygórowanych.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                      Pomysł na pewno bardzo fajny, ale też trzeba dobrze wybrać lokalizacje no i pilnować, żeby jakość była na odpowiednim poziomie, niestety, ale jak ktoś będzie miał dać kilka złotych za kawę, która będzie niezbyt smaczna to zrezygnuje po pierwszym razie. Fajna opcja to mieć duży wybór kaw, jak sobie wejdziecie na sklep, który oferuje własnie kawy i sprzęt - xxx to możecie zauważyć, że wybór jest ogromny dzięki temu mozna naprawdę stworzyć z pomoc obsługi sklepu zestaw kaw, który przypasuje praktycznie gustom wszystkich.
                      Last edited by disne; 30-06-2020, 20:02. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                        Najważniejszy to sprzęt. Wystarczy że wybierzesz sprawdzony ekspres do kawy z oferty xxxx i będziesz mieć gwarancje pysznej kawy
                        Last edited by disne; 30-06-2020, 20:02. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                          Myśle,że kasa fiskalna również jest ważnym elementem, bez którego sprzedaż detaliczna nie może mieć miejsca. modelu Novitus Bono E ,ponieważ wiele dobrego o nim słyszałam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                            Warto podpytać znajomych w tej materii. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie coś w tym obszarze tematycznym doradzić.
                            Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać. - Jim Ryum

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                              W kawiarni z pewnością niezbędna okaże się lada chłodnicza, która nie tylko wyeksponuje towar, ale także zapobiegnie jego zepsuciu. Zresztą więcej na temat przechowywania produktów w kawiarni przeczytasz na Warto się z tym zaznajomić przed otwarciem biznesu.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Własna kawiarnia - sprzęt

                                Pamiętajcie jednak żeby zawsze używać dobrej jakości środki czystości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X