Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

    Dodam na najbliższą listę zakupów, myślę że synkowi się spodoba bo na razie ma jedną piłkę, taką pluszową którą bardzo lubi.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Dodam na najbliższą listę zakupów, myślę że synkowi się spodoba bo na razie ma jedną piłkę, taką pluszową którą bardzo lubi.
      naprawde warto kupic - bo dzwoni leciutko a dodatkow dziecko ćwiczy rączki, paluszki a na dodatek jest bardzo lekka więc dziecko się nią nie skrzywdzi

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

        A miałyście może zabawki doczepiane do łóżeczek pozytywki itp. Coś poza karuzelą? Ciekawa jestem czy się sprawdzają? Do tej pory mieliśmy karuzelę i mały chętnie sobie ją oglądał.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

          ja miałam słoneczko ze sprężynką obszytą materiałem, nie raz mała się nią bawiła czasami nawet o 2-3 w nocy dobrze że zbyt intensywnie nie brzęczała
          warto sprawdzić mocowania takich pozytywek, nie raz są ciężkawe a maluch ma siłę.... oj ma ja dodatkowo zszywałam łączenie bo rzep nie wytrzymywał

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

            O mocowaniach już się przekonałam bo dostaliśmy małą pozytywkę z projektorem Smily Play do mocowania przy łóżeczku i któregoś dnia po prostu spadła. Dziecka na szczęście nie było w łóżeczku

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

              Czy któraś w Was miała lub ma dla dziecka zabawkę z Fisher Price "Garnuszek na klocuszek" coś takiego:
              http://www.smyk.com/fisher-price-gar...y-dla-dzieci-p

              Widziałam w gazetce, że ma być teraz w Tesco za niecałe 60 zł, cena niższa niż na necie. Tylko ciekawa jestem czy dziecko chętnie się tym bawi

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                Zabawka super, bardzo polecam, prezent na gwiazdke czy Mikołajki, melodie nie zbyt głośne świecący nosek a i sama zabawka trwała, maluch poczatkowo może wkładać klocki przez duży otwór a z czasem dopasować elementy do odpowiednich dziurek
                czasami na allegro używane sa droższe niz na tej promocji a nie zapomnij ze masz jeszcze na nie gwarancje raczej nie do zniszczenia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                  No to muszę koniecznie przypilnować tą promocję i w tym tygodniu pędzę do Tesco. Mam nadzieję że będą. Dzięki za podpowiedź

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                    Ja w ubiegłym roku kupowałam chrześnicy i były tylko 2 sztuki, wiec lepiej udać się wcześniej, chciaż dziś bedąc na chwilę w sklepie widziałam ze dopiero wsyztsko rozstawiają

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Ja w ubiegłym roku kupowałam chrześnicy i były tylko 2 sztuki, wiec lepiej udać się wcześniej, chciaż dziś bedąc na chwilę w sklepie widziałam ze dopiero wsyztsko rozstawiają
                      Też mam wrażenie, że markety często robią niby wielkie promocje cenowe, są jakieś super rzeczy w gazetce po czym idziesz do sklepu i okazuj się, że już tej rzeczy nie ma (bo właśnie było kilka sztuk) a Ty i tak już przy okazji zrobisz zakupy innych rzeczy ;p

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                        Masz rację niestety to chwyt na klienta ale mam nadzieję że uda ci się dorwać ten garnek tylko ze on jest tylko w wersji Polskiej

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          Masz rację niestety to chwyt na klienta ale mam nadzieję że uda ci się dorwać ten garnek tylko ze on jest tylko w wersji Polskiej
                          O widzisz... nawet nie doczytałam czy to tylko wersja polska czy pol-ang. Nawet jeśli tylko polska to raczej się skuszę. Cena nie jest zła a zbliża się Mikołaj i Gwiazdka

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                            Polecam, daj znać czy udało ci sie dostać
                            Moze utrafisz coś jeszcze w promocyjnej cenie
                            Fajne sa jeszcze pianinka tej firmy no i pchacze, ale na to jeszcze macie trochę czasu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                              Ja polecam śpiewające książeczki my mamy taką jedną i mała bardo ją lubi. Fajnym rozwiązaniem dla takich małych dzieci są zabawki pomagające odkrywać różne dźwięki i odgłosy

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                Ja polecam śpiewające książeczki my mamy taką jedną i mała bardo ją lubi. Fajnym rozwiązaniem dla takich małych dzieci są zabawki pomagające odkrywać różne dźwięki i odgłosy
                                ooo bardzo dziękuję za podpowiedź

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X