Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kubek niekapek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kubek niekapek

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Oj to mój urwis najpierw swój niekapek traktował jako gryzak gryząc uszy a nie ustnik a teraz jest świetnym pośpieszaczem mamy bo wali kubkiem o stolik jak mama się guzdrze robiąc jeść
    A to mały spryciarz Niby jeden niekapek, a ile zastosowań...a to robi za gryzaczek malucha, a to jako młoteczek Pomysłowe są nasze dzieciaki,oj pomysłowe...aż strach co wymyślać będą jak podrosną

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kubek niekapek

      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      A to mały spryciarz Niby jeden niekapek, a ile zastosowań...a to robi za gryzaczek malucha, a to jako młoteczek Pomysłowe są nasze dzieciaki,oj pomysłowe...aż strach co wymyślać będą jak podrosną
      hehe ja tez mam takie mysli - co to moje dziecko moze jeszcze wymyslec i co z niej kiedys wyrosnie :P

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kubek niekapek

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        hehe ja tez mam takie mysli - co to moje dziecko moze jeszcze wymyslec i co z niej kiedys wyrosnie :P
        Na pewno wpadają na pomysły, które nam w życiu by nie przyszły do głowy Moje dziecko aktualnie uwzięło się na dywanik, czołga się do niego i w niego zawija jak naleśnik i tak zawinięta turla się po podłodze śmiejąc się. Ja na taką zabawę bym nie wpadła

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kubek niekapek

          Możliwości naszych dzieci są nieograniczone. Mój synek ma teraz zabawę w machanie drzwiami i po prostu zobaczy tylko jakieś drzwi czy bramkę i od razu pędzi do nich żeby otwierać i zamykać. Nie chce tylko zrozumieć że łatwo sobie może paluszki przytrzasnąć ;p

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kubek niekapek

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Możliwości naszych dzieci są nieograniczone. Mój synek ma teraz zabawę w machanie drzwiami i po prostu zobaczy tylko jakieś drzwi czy bramkę i od razu pędzi do nich żeby otwierać i zamykać. Nie chce tylko zrozumieć że łatwo sobie może paluszki przytrzasnąć ;p
            u nas tez byl ten etap i kupilam blokady na drzwi canpola bodajże i sprawdzaja sie super do tej pory a ja mam pewnosci iz Zosia nie przytrzasnie paluszków

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kubek niekapek

              mam blokadę ale nie na każdych drzwiach, np nie mam w łazience bo nie chce mi się jej co chwilę zakładać i ściągać ;p

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kubek niekapek

                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                Na pewno wpadają na pomysły, które nam w życiu by nie przyszły do głowy Moje dziecko aktualnie uwzięło się na dywanik, czołga się do niego i w niego zawija jak naleśnik i tak zawinięta turla się po podłodze śmiejąc się. Ja na taką zabawę bym nie wpadła
                Ale to musi komicznie wyglądać

                A znacie blokady na przesuwne drzwi bo mój łobuziak właśnie takie sobie upodobał do zabawy :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kubek niekapek

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Ale to musi komicznie wyglądać

                  A znacie blokady na przesuwne drzwi bo mój łobuziak właśnie takie sobie upodobał do zabawy :/
                  nie wiem jaki masz uchwyt ale może taka blokada do szyflad by pasowała właśnie do twoich drzwi albo sznurek i do czegoś przywiązać klamkę ;p

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kubek niekapek

                    Na początku miałam taki z miękkim ustnikiem ale twardszym niż smoczek chyba z firmy MAM, był rewelacyjny i mały go lubił. Później odbywało się to na zasadzie że mały sam wyierał co mu się podoba w sklepie i sam chętnie z niego pił.
                    Pierwszy daliśmy w wieku około 7-8 miesięcy
                    szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kubek niekapek

                      Ja mam w domu już 3 kubki a synek i tak mimo że ma rok pije z butelki., Czasem daję mu ze szklanki i też jakoś mu idzie Musze pomyśleć może o kubeczku 360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kubek niekapek

                        Kupiliśmy córce kubek BrotherMax z BabyStore24 w ślicznym limonkowym kolorze, jest wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC, bardzo polecam

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kubek niekapek

                          My mamy z 10 kubków, a jakoś upodobał sobie teraz Kubek Lovi, tylko troszkę mały jest jak na to jaką ilosć picia on spożywa. Ale ogólnie najbardziej mu odpowiada, próbowaliśmy zmienić bo już jego wyglad przeraża to niestety ale nie da rady, nie chce pić z innych.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kubek niekapek

                            U nas mieliśmy kilka kubeczków, jednak Lovi najbardziej się sprawdzały,
                            Mała chętnie z nich piła zwłaszcza 360 plus nad tą marką jest taki ze są kompatybilne miedzy sobą więc jeśli jeden kubek nie podpasuje maluchowi wystarczy zmienić ustnik czyli górną nakrętkę z kubeczka

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kubek niekapek

                              No ja mam właśnie różne firmy i zmiana ustnika mi nie wchodzi w grę. Ale Lovi są fajnie bo są proste bez żadnych elementów dodatkowych, gumek srumek gdzie się trzyma więcej bakterii. Jest prostu i wygodny. Młodego kubek wygląda kipesko i chyba muszę poszukac i kupić taki sam tylko moze tez już mu nie podchodzić, bo wiadomo jak to dziecko. Ma swoje i koniec

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kubek niekapek

                                To prawda u nas tak było ze smoczkami tylko Lovi i tylko ze wzorkami owieczek;D

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X