Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komputer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Komputer?

    Witam,
    Stojęprzed dylematem, ponieważpora kupić starszej córce laptopa. Generalnie ma być to jej narzędzie do nauki, wiadomo rozrywki też. W tym roku mają juz robić jakieśprezentacje, zatem siła wyższa. Czy możecie polecić mi jakiegoś laptopa, oczywiście najlepiej coś niedużego, co będzie odpowiednie dla 13 latki, aby nie musiała dzwigać zbędnych kilogramów. Myślę, że powinien to także byc laptop, kóry będzie wydajny przez kilka najbliższych klas w szkole
    Co możecie mi polecić do 2000 zł.
  •    
       

    #2
    Odp: Komputer?

    Wybór już padł? Ja to bym poszperala w internecie i sprawdziła co użytkownicy polecają obecnie...bo w sklepie to sprzedawca może wciskać bubel.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Komputer?

      Dokładnie ja też raczej nie ufała sprzedawcy w sklepie, jak widzą że ktoś się nie zna na tym co chce kupić to potrafią wcisnąć bubel. Ja bardzo często kupuje przez internet, jest taniej i wygodniej, swojego pierwszego laptopa także. Najlepiej jest zobaczyć jakie laptopy inni kupują najczęściej, np. na allego.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Komputer?

        To może http://www.saturn.pl/notebook-asus-t...026h,id-966184 nieduży, z odpinaną klawiaturą więc spokojnie można użyć jako tabletu, myślę, że dziecku się spodoba

        Skomentuj


          #5
          Odp: Komputer?

          Teraz niemal w każdym sklepi internetowym spotkasz ciekawe promocje na laptopy,więc akurat w kwocie do 2 tyś zł na pewno coś znajdziesz czy to asusa czy Lenovo. A może lepszym rozwiązaniem będzie kupno komputera stacjonarnego?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Komputer?

            Wybór jeszcze nie padł. Wspieram się właśnie Waszymi opiniami, bo może ktoś sie orientuje w temacie.
            Widziałam właśnie ten z możliwością rozłożenia go na 2 części, co jest dobrą alternatywą.
            Znalazłam jeszcze jednego laptopa, co prawda większy, ale automatem większy ekran. Chodzi konkretnie o ASUSA F550LNV-XO271H, co prawda trochę droższy, ale może warto dołożyć.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Komputer?

              Napisane przez wierzynka Pokaż wiadomość
              Wybór jeszcze nie padł. Wspieram się właśnie Waszymi opiniami, bo może ktoś sie orientuje w temacie.
              Widziałam właśnie ten z możliwością rozłożenia go na 2 części, co jest dobrą alternatywą.
              Znalazłam jeszcze jednego laptopa, co prawda większy, ale automatem większy ekran. Chodzi konkretnie o ASUSA F550LNV-XO271H, co prawda trochę droższy, ale może warto dołożyć.
              ten model ma moj Mąż kupil go za około 2500 i powiem Ci ze jest strasznie zadowolony i sobie go chwali jak wroci wieczorkiem to go podpytam co i jak i napisze

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Komputer?

                Nie wiem ile córka ma lat ale polecam jakiś model ze średniej półki moim zdaniem najlepiej marki HP lub Assus. Miałam obie marki i bardzo sobie chwalę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Komputer?

                  podpytałam męża i jego opinia jest taka laptop jest szybki, wydajny, nie wieszał sie, co do jakość obudowy też jest dosc mocny - mąż targa go wszedzie - do pracy i klientow, ciagle go wozi w torbie a wiadomo jak to facet jak sie spieszy i obudowa ladnie wytrzymuje - on poleca go

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Komputer?

                    Myślę, że ten drugi model jest jak najbardziej ok. Wiadomo lepsze parametry wiążą się z większą ceną ale myślę, że warto kupić.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Komputer?

                      Moim zdaniem tutaj spokojnie wystarczy podstawowy model,grunt to aby miał matową matrycę która jest bardziej przyjazna dla oczu niż ta błyszcząca,zwróć na to uwagę podczas zakupu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Komputer?

                        Do 2000 zlotych można kupić bardzo przyzwoitego laptopa Najlepiej zapytać o model dobrego informatyka, ja osobiści ewolę kupić sprzęt droższy raz na kilka dobrych lat niż jakiegos bubla o słabych parametrach, który nie będzie spełniał swoich funkcji.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Komputer?

                          Napisane przez wierzynka Pokaż wiadomość
                          Witam,
                          Stojęprzed dylematem, ponieważpora kupić starszej córce laptopa. Generalnie ma być to jej narzędzie do nauki, wiadomo rozrywki też. W tym roku mają juz robić jakieśprezentacje, zatem siła wyższa. Czy możecie polecić mi jakiegoś laptopa, oczywiście najlepiej coś niedużego, co będzie odpowiednie dla 13 latki, aby nie musiała dzwigać zbędnych kilogramów. Myślę, że powinien to także byc laptop, kóry będzie wydajny przez kilka najbliższych klas w szkole
                          Co możecie mi polecić do 2000 zł.
                          Ja polecę z czystym sercem swój laptop, na którym właśnie pisze tego posta
                          LAPTOP ASUS X53S

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Komputer?

                            A zasadzie masz szeroki wybór Acer,Asus czy nawet Lenovo- zależy czy stawiasz na jakość czy na wygląd i solidne wykonanie bo to również różne aspekty,a dziecko tak czy inaczej będzie zadowolone

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Komputer?

                              ...a może zamiast kupować jej laptopa, to pożyczaj jej swojego na 2 godziny dziennie na przykład, wówczas będziesz miała kontrolę większą nad tym co robi, a dziecko nie bedzie się zasiadywało godzinami przy nim ;p

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X