Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy laptop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pierwszy laptop

    Co byście polecały? Będzie służył do nauki ale i na pewno do zabawy, oglądania filmów, ma być dla dziecka 12 letniego.
  •    
       

    #2
    Odp: pierwszy laptop

    zawsze warto kupić dobry, ale mysle ze mały wystarczy. Plecam hp, bo mają serwis w Polsce w razie czego.

    Skomentuj


      #3
      Odp: pierwszy laptop

      Warto podać budżet w jakim chcesz się zmieścić na zakup laptopa,to ważna kwestia. Poza tym czy nie lepiej zainwestować w komputer stacjonarny? Posłuży dłużej niż laptop,jest bardziej trwały i solidny.

      Skomentuj


        #4
        Odp: pierwszy laptop

        Myślę, że 12 lat to już dobry wiek na pierwszego laptopa (przynajmniej teraz wszystko idzie do przodu tak szybko). A jaki budzet?

        Skomentuj


          #5
          Odp: pierwszy laptop

          Ja także myślę,że 12 lat to bardzo dobry wiek na pierwszego laptopa,a nawet i wcześniej kiedy to dziecko potrzebuje go nawet do nauki w okresie szkolnym. Myślę,że tak do kwoty 1500zł spokojnie coś kupisz.

          Skomentuj


            #6
            Odp: pierwszy laptop

            No dzieci na komunie otrzymują już takie prezenty więc moim zdaniem 12 lat jest ok.

            Skomentuj


              #7
              Odp: pierwszy laptop

              Nawet 8 lat będzie okej pod warunkiem że będziemy kontrolować co robi na laptopie nasze dziecko aby nie opierało się to tylko i wyłącznie na grach czy rozrywce,a służyło bardziej do nauki i na tym powinniśmy się skupić podczas zakupu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: pierwszy laptop

                Polecam duży, szkoda oczu dziecko żeby siedziało przy małym ekranie. Co do marki mogę polecić HP i Assus. Raczej nie inwestowałabym w nic drogiego bo myślę że dziecko szybko może zniszczyć taki sprzęt.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: pierwszy laptop

                  Pojęcia nie mam. Może ten artykuł ci w czymś pomoże xxxxxxx Za moich czasów nie było takich problemów...
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 11:02. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: pierwszy laptop

                    Ważne aby miał matową matrycę,która nie męczy wzroku tak jak matryca błyszcząca. Tutaj podobnie jak z innymi rzeczami- wszystko sprowadza się do budżetu jaki posiadamy na ten cel.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: pierwszy laptop

                      Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
                      Ważne aby miał matową matrycę,która nie męczy wzroku tak jak matryca błyszcząca. Tutaj podobnie jak z innymi rzeczami- wszystko sprowadza się do budżetu jaki posiadamy na ten cel.
                      Jeybe kupiłam laptop marki Lenovo z serii ThinkPad z matową matrycą. Matryca ta okazała się tak słaba, że gdy synuś niechcący uderzył nią plastikowym zabawkowym kluczem natychmiast pękła. Znajomy elektronik wymienił nam ją na błyszczącą, bo powiedział, że tamta to chiński bubel, i że błyszczące są mocniejsze.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: pierwszy laptop

                        Lenovo ThinkPad to seria biznesowa laptopów,a uderzając ostra krawędzią każda matryca pęknie,nie ma wyjątków. Matryca matowa nie meczy wzroku,a przecież tutaj nadrzędne powinno być zdrowie naszych dzieci.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: pierwszy laptop

                          myślę, że dla dziecka na pierwszy laptop warto kupić coś niedrogiego, aby mogło nauczyć się programów, ale by też nie było szkoda jak się zniszczy. Znajomi kupili dziecku laptopa za 4 000, a po 3 miesiącach nie było w najlepszym stanie. Wiadomo, trzeba nauczyć dziecko szanować rzeczy i dbać o nie. ja na komunię kupiłam nie za duży laptop Lenovo za około 900 zł i był ok. Może taki na przykład?xxxxxx
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 11:00. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: pierwszy laptop

                            bardzo fajna pomoc zarówno do nauki jak i do rozrywki dla dziecka w tym wieku. Myslę że to będzie dobry pomysł i dziecko będzie bardzo zachwycone z tego faktu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: pierwszy laptop

                              12 lat to jak najbardziej dobry czas na laptopa, moim zdaniem. Kupiłabym też jakiś tańszy na początek. Te matowe matryce podobno są bardzo dobre. Polecam firmę lenovo.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X