Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ulewanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ulewanie

    mojemu dziecku się bardzo ulewa, teraz pisze ten post i czuwam nad nim, by się przez sen nie zadławił, choć po karmieniu zawsze trzymam go do ulania na ramieniu, to jednak później też mu się zdarza. znalazłam taki lek: http://www.nowafarmacja.pl/nutramigen-1-425-g -czy waszym zdaniem pomoże?
  •    
       

    #2
    Odp: ulewanie

    No nie wiadomo. Ulewanie może być nawet do 4 roku życia albo i później. Problem powinien się rozwiązać sam z biegiem czasu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: ulewanie

      Nutramigen to po prostu mleko dla alergików. To nie lek raczej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ulewanie

        Tak, moja koleżanka musiała podawać nutramigen, ale to normalne mleko modyfikowane tylko na receptę zdaje się. Obydwu chłopców było alergikami i pili od małego nutramigen. Nie jest zbyt smaczne - słone.

        Skomentuj


          #5
          Odp: ulewanie

          a ile ma twoje dziecko?
          U nas pani doktor poleciła zagęszczać mleko kleikiem ryżowym, ale synek ma 5 miesięcy i rozszerzamy mu już dietę
          nie po to umiem mówić, żeby siedzieć cicho.
          blogmlodegorodzica.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: ulewanie

            mojej się tylko trochę ulewało od razu po jedzeniu, nie wiem co Ci doradzić. Bardziej miałam problem z kolkami i zaparciami wtedy pomagały zioła Spokojny Brzuszek

            Skomentuj


              #7
              Odp: ulewanie

              u nas Zosi ulewała bardzo - i po miesiącu musiałam przejść na moje mleko tylko ściągniete laktatorem i zagęszczone specjalnym zagęszczaczem dla niemowląt bo Niunia słabo przybierała nam i zagęszczacz odstawiliśmy całkowicie przed ukończeniem 10 miesiąca

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ulewanie

                to bardzo długo się to u was ciągnęło, do 10 miesiąca się ulewało ?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ulewanie

                  Napisane przez solga Pokaż wiadomość
                  to bardzo długo się to u was ciągnęło, do 10 miesiąca się ulewało ?
                  niestety zagęszczaliśmy jedzenie bo jeśli było bez zagęszczacza to było od razu ulane - byłyśmy też w szpitalu na badaniach niby z zwieraczem dzielącym przełyk i żołądek było w miarę dobrze i nie kwalifikowało sie to do zabiegu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ulewanie

                    to dobrze, że już teraz jest ok

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ulewanie

                      A teraz nadal podajecie zagęszczone? czy już normalne?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: ulewanie

                        Napisane przez moniczkag86 Pokaż wiadomość
                        A teraz nadal podajecie zagęszczone? czy już normalne?
                        od 10 miesiaca normalnie bez zageszczacza troszku to trwało u nas - wczesniejsze proby podawania pokarmow bez zageszczacza konczyly sie fiaskiem ale juz jest ok

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: ulewanie

                          Zanim podasz taki lek powinnaś moim zdaniem skonsultować to ze swoim pediatrą. Wiem, że są specjalne mleka po których dziecko nie ulewa ale tak jak już wspomniałam, najlepiej pogadać z lekarzem.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: ulewanie

                            Ciekawe czy sytuacja się rozwiązała u autorki wątku. Wszystkim, którzy mają taki problem z niemowlaczkiem radzę najpierw sprawdzić czy dziecko nie jest przekarmiane.
                            Ja się męczyłam z ulewaniem córeczki przez prawie 8 miesięcy, a do tego męczące w takiej sytuacji wizyty u lekarzy specjalistów - oczywiście bez rezultatu. Córeczka nie mogła spać, ulewała np. 15 razy po karmieniu przez następne 3 godziny. Kilka miesięcy zajęło mi odkrycie, że jednak nasze dziecko lubi dużo jeść, a mięśnie ma słabe, do tego jest bardzo ruchliwa...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: ulewanie

                              Mojemu synowi z kolei ulewało się dlatego, że pokarm nie mógł utrzymać mu się w brzuszku - był za rzadki. Lekarz rodzinny przepisał na zagęszczacz do pokarmu z bebilonu i ulewanie się skończyło. Ale zanim lekarz rodzinny na to wpadł aby przepisać mu ten zagęszczacz też minęły jakieś 2 miesiące walki z ulewaniem.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X