Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka do chrztu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ubranka do chrztu

    Ja mogę polecić tą stronkę https://www.facebook.com/Carpe.diem....chrztu?fref=ts. Mają oni wyłącznie ubranka do chrztu i na komunię. My dostaliśmy takie ubranko do chrztu i jest naprawdę bardzo dobre gatunkowo. Niestety nie znam ich cen.



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ubranka do chrztu

      Czy któraś z mam ma do sprzedania ładne ubranko do chrztu dla dziewczynki w rozmiarze 62-68 bardzo chętnie odkupię najchętniej odbiór osobisty we wrocławiu

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ubranka do chrztu

        Ja kupiłam dla małej większe 74 cm takie zwykłe proste i sama troche z mamą przerobiłam doszywajac kwiatuszki. dałam za ubranko 40 zł i za buciki 10 zł. Mała wyglądała jak księżniczka.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ubranka do chrztu

          Ja moja laluniu do chrztu nie ubrałam w typowo suknie do chrzczenia tylko piękna biała sukienkę taka letnia bo to było w sierpniu wygladała nam aniołek tak inaczej tak pięknie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ubranka do chrztu

            Moja też nie miała takiej specjalnej, kupiłam taką bym mogła jej włożyć również na inne okazję Specjalnie wziełam większa

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ubranka do chrztu

              Ja zamawiałam ubranka na chrzest na Balumi - to dosyć fajny sklep internetowy, który ma spory wybór tego typu ciuszków.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ubranka do chrztu

                Moja nie była jakoś tak wystrojona bo to był okres zimowy więc ciepły polarek ale wiem jak to dziewczynki mogą być wystrojone w piękne suknie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ubranka do chrztu

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Moja nie była jakoś tak wystrojona bo to był okres zimowy więc ciepły polarek ale wiem jak to dziewczynki mogą być wystrojone w piękne suknie
                  Ja swojej wcale nie wystroiłam, nie chciałam jej kupowc tych strojnych drogich sukienek, poszła do chrztu w białym polarowym polarku, bo to był pażdziernik, oczywiście już używanym. I tak po 10 min zrobiła kupę po pachy i od środka pobrudziła. W domu przebraliśmy ją w elegancką koronkową sukieneczkę,którą miała wczesniej na weselu i tyle.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ubranka do chrztu

                    u nas Zosia tez nie byłą wystrojona my ja chrzcilismy tez w październiku i akurat w ten dzien było strasznie ciepło, wiec miala na sobie sukeczke taka prosta, delikatną i sweterek cieplejszy- sukienka tez była uniwersalana i wykorzystana później kilka razy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ubranka do chrztu

                      Ja z perspektywy czasu, uważam ze przy drugim dzieku kupiłam bym zwykłe ubranka tylko bardziej eleganckie.
                      Córcie ubierała do chrztu chrzestna i zakupy zrobiliśmy w typowym sklepie z ubrankami do chrztu, jednak cena nie była niska a ubranko zostało założone jeden raz i leży jako pamiątka.
                      Prawda jest taka ze maluszki wyglądają we wszystkim dobrze a sklepy stacjonarne mają bogatą ofertę jeśli chodzi o ubranka dziecięce i nie raz można znaleźć coś fajnego i stosownego do okazji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ubranka do chrztu

                        Mnie się bardzo podobają te chłopięce sweterki na chrzest http://nadrexchrzest.pl/category/swe...u-dla-chlopcow Plusem jest, że potem można je ubrać na inne okazje, bo nie jest to ubranie na jeden raz.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ubranka do chrztu

                          No ceny takie, że głowa mała :O

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ubranka do chrztu

                            Faktycznie niektóre z nich przedstawiają się bardzo wysoko i nie wiem czy jest sens przepłacać,skoro takie ubranko do chrztu założymy dziecko dosłownie kilka razy,nie więcej. Teraz warto polować na promocje i rabaty w dobrych sklepach internetowych,na pewno coś znajdziemy.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ubranka do chrztu

                              My planujemy chrzciny na wakacje, jak już będzie ciepło. Śliczne te ubranka. Mój starszy miał chrzciny w 2 miesiącu życia, więc z ubraniem nie zaszalałam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ubranka do chrztu

                                chrzicny było w chłodnym okersie, wiec biały kombinezon i kocyk. Pod spodem ubranko białe, ale bez przesady. Sukienki dla dziewczynek ala komunijne i ślubne to gruba przesada.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X