Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie pampersy dla noworodka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

    Też zaczęliśmy od pampersów. Wydaje mi się, że są najbardziej 'delikatne' dla wrażliwego ciała. Nie są tak sztywne jak np.dada. Ale te biedronkowe też nie sa złej jakości, ale pampers jak dla mnie wygrywa. Tylko cena dady jest bardziej przystępna

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

      ja przy synku kupiłam pampersy 1 a dla córeczki dadę też 1 i były dobre jak dla mnie. Szpital tez był zaopatrzony w pampersy także nie narzekałam na brak pieluszek

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

        Zazwyczaj pieluszki w rozmiarze 1 pakowane są również w mniejsze paczki np. Pampers 1 - 43 szt., Babydream 1 - 30 szt, Dada 1 - 28 szt. Taka wielkość opakowania jest idealna na potrzeby wyprawki do szpitala. Rozmiar 1 będzie również adekwatny dla większości noworodków urodzonych "w terminie". O tym, co jeszcze należy spakować do szpitala, przeczytacie w naszym wcześniejszym poście: Wyprawka dla niemowlaka do porodu? To naprawdę nic trudnego!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

          Synek miał rozmiar 1 kupione w Rossmannie Babydrem. Natomiast córeczka dostał rozmiar 1 Bella Happy. Z obu byłam zadowolona. W szpitalu, gdzie rodziłam też były Bella Happy.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

            Przy pierwszym dziecku używałam zwykłych (zielonych) pampersów rozmiar 1 i było Ok. Dla drugiego dziecka kupiłam Pampers Premium Care (białe), rozmiar 1. Uważam, że te drugie były lepsze ponieważ faktycznie lepiej chłonęły luźną kupkę noworodka.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

              Ja jako pierwsze kupiłam jedną paczkę Pampersów białych - sensitive i rozmiar dla maluszków czyli New born później kupowalam już klasyczne pampersy

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Ja jako pierwsze kupiłam jedną paczkę Pampersów białych - sensitive i rozmiar dla maluszków czyli New born później kupowalam już klasyczne pampersy

                My też na początku mieliśmy właśnie te new born. U nas dobrze się sprawdziły, a rozmiarem idealnie. W sumie paczka nam wystarczyła, potem już normalne kupowaliśmy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                  My przez pierwszy miesiąc kupowaliśmy pampersy dla noworodków, te najmniejsze, a potem już normalne rozmiary i od początku używamy firmy pampers, bo jest najlepsza.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                    Ja znalazłam ciekawe odkrycia rodziców bliźniąt, którzy poszukiwali idealnych pieluszek. Okazało się, że znalezienie takich, które w 100% spełniały ich wymagania nie jest takie proste. Absolutnie odpadała mikrofibra, coolmax, mikropolar czy zorb, z których wykonana jest znaczna część wkładów obecnych na rynku. Choć są tańsze niż tkaniny naturalne to z góry wykluczyli możliwość ich zastosowania, ponieważ nie chcieli korzystać z żadnych sztucznych materiałów. Z rezerwą odnosili się również do pieluszek z PULu. Postawili na naturalne tkaniny takie jak wełna, frota bambusowa, welur bambusowy i bawełniany oraz len , konopie czy bawełna organiczna i wkłady sojowe. Sami szyją wkłady, otulacze i pieluszki. Zobaczcie na https://igle-figle.pl

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jakie pampersy dla noworodka?

                      U nas rowniez sprawdzaja sie pampersy, na poczatku uzywalismy innych, pozniej zaczely przeciekac, kupilam drugiego producenta i tez nie do konca nam odpowiadaly, az zdecydowalam sie na pampersy i tak juz zostalo, sa najbardziej chlonne

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X