Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sesja fotograficzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sesja fotograficzna

    Ja miałam już taką sesję i powiem szczerze, że była to wspaniała sprawa, więc nawet, jeżeli fotograf nie ma studia, to może przesuńcie to jakoś w czasie, ale koniecznie zróbcie taką sesją, bo to naprawdę wspaniała pamiątka. Teraz tylko jeszcze się zastanawiam, czy może zamówić by z tych zdjęć fotoalbum, na przykład coś takiego http://www.happyalbums.pl/fotoalbum/big-boy , co o tym myślicie? Ma może któraś z Was u siebie taki albumik ze zdjęciami dziecka?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sesja fotograficzna

      I my mamy taką pamiatkę, bo ja sama nie umiem zrobić tak pięknych zdjęć. Troche zdjeć daliśmy naszym rodzicom tak na pamiątkę. Synek był wtedy jeszcze mały. Mamy w planach zrobić kolejną, ale boję się, że synek nie będzie współpracował z fotografem i będzie cieżko cyknąć fajną fotkę, bo w miejscu to cieżko mu usiedzieć.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sesja fotograficzna

        Zdjecia t cudowna pamiątka. Sama właśnie dziś odebrałam kopię zdjęc z mojego dzieciństwa. Bo na niektórych zdjęciach jesteśmy z rodzeństwem i każdy by chciał takie zdjęcie mieć więc zrobiliśmy kopię. Trochę sie różnią ale i tak są wspaniałą pamiątką dzieciństwa

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sesja fotograficzna

          Takie sesje tu super pamiątka. My mamy już jedną sesję za sobą i aż miło popatrzeć na takie profesjonalne zdjęcia. Dobry i uprzejmy fotograf to też podstawa.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Sesja fotograficzna

            Ja uwielbiam sesje fotograficzne. To wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Już kilka razy uczestniczyłam z dzieckiem w takiej sesji i było mega fajnie. Najbardziej mój synek lubił te tematyczne sesje np. wielkanocne - gdy dostawał wiele gadżetów od fotografa, które razem z synkiem uczestniczyły w sesji.. np. jakieś króliczki, kurczaczki czy jajka wielkanocne. Mały miał wtedy wielką frajdę a ja wspaniałą pamiątkę rodzinną.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Sesja fotograficzna

              Można zrobić sobie sesje fotograficzną ale samochodów?
              Mam kilka na stronie ; http://www.skupyaut.info.pl chciałbym nowe fotki aby powstawiać je w ogłoszenia motoryzacyjne.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Sesja fotograficzna

                Taka profesjonalna sesja to super sprawa i pamiątka na lata. Ale ważne, żeby dobrze wybrać fotografa, bo niektórzy nie umieją pracować z maluchami niestety... A niektórzy wprost mówią, że takich sesji nie robią i dobrze, bo po co się potem denerwować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sesja fotograficzna

                  Trzy miesiące temu za nim przyszła moja Antosia na świat też zdecydowaliśmy się na sesje tylko, że ciążową. Fotograf Pan Patryk z http://krakowskifoto.pl/ doskonale uchwycił naszą trójkę w plenerze oraz rewelacyjnie z nami współpracował. Jeśli stawiacie na jakość zdjęć to otrzymacie tylko od profesjonalistów takich jak Pan Patryk Krakowski.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sesja fotograficzna

                    Fajny pomysł. U nas roczek się zbliża, to może spapuguję. Zdjęcia możesz śmiało zrobić u siebie w domu, trochę w plenerze, jeśli będą warunki, a warto poszukać jakiejś sali zabaw.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sesja fotograficzna

                      Obecnie jest moda na nietuzinkowe sesje fotograficzne. Możecie pomyśleć na przykład o sesji fotograficznej i body painting http://bodypainting.waw.pl/. Na pewno takie zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju, a pamiątka pozostanie do końca życia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sesja fotograficzna

                        Zastanawiam sie wlasnie nad wykonaniem takiej sesji dla swojego synka, albo swiatcznej i moze za razem rodzinnej, albo pozniej na roczek. Na pewno bylaby to wspaniala pamiatka. Ogladam czasem zdjecia z takich sesji i niektore sa na prawde wspaniale.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sesja fotograficzna

                          My już uczestniliśmy w takich sesjach i uważam że to wspaniała pamiątka już na zawsze, mieliśmy sesję rodzinną i roczkową. Dla drugiego dziecka chcę zrobić też sesję noworodkową

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Sesja fotograficzna

                            Ja miałam w planach sesję fotograficzną, ale uznałam ze to strata kasy. Znalazłam sklep, w którym można wypozyczyc mega sprzęt http://digital24.pl/wypozyczalnia.html W sumie w 4 koleżanki się na to złożyłyśmy, wypożyczyłyśmy ciuszki na taka sesję niemowlęcą i mamy sesje jak ta lala z masą ujęć za niedużą kasę

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sesja fotograficzna

                              Olcia pomysł super ja nawet nie wiedziałam że takie sprzęty i gadżety można wypożyczyć. Nie znam się na robieniu zdjęć i pewnie aparatu profesjonalnie nawet ym nie umiałą użyć;p plus jeszcze trzeba umieć obrabiać zdjęcia

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sesja fotograficzna

                                My robimy sami zdjęcia, może nie są tak fajne jak u profesjonalnego fotografa ( bo aparat nie jest jakiś mega super), ale i tak to fajna pamiątka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X