Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sesja fotograficzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sesja fotograficzna

    Moja córka ma chrzestnego fotografa i ma mnóstwo zdjęć. Zdjęcia to bardzo fajna pamiątka i nie najfajniejsze są robione te niespodzianie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Sesja fotograficzna

      Moim zdaniem świetny pomysł.
      Taka profesjonalna sesja to pamiątka na lata.
      Z tego co wiem fajne zdjęcia ślubne w Ełku i inne zdjęcia okolicznościowe robi ta firma: http://www.studiokriselk.pl/. Gdyby ktoś był zainteresowany, warto zerknąć.
      Sama chcę kupić mojej chrześciaczce jakąś fajną tematyczną sesję na pierwsze urodziny.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sesja fotograficzna

        Ja popieram, że jednak najlepsze zdjęcia są wykonywane pod wpływem chwili a nie ustawiana

        Skomentuj


          #19
          Odp: Sesja fotograficzna

          Nie miałam/ nie mieliśmy takiej sesji ale może się kiedyś pokusimy Pamiątka na pewno cudowna Tylko teraz nie wiem jakby się dzieciaki zachowały przy takiej profesjonalnej sesji

          Skomentuj


            #20
            Odp: Sesja fotograficzna

            my mamy taką pamiątkę - na lata moja dobra znajoma jest fotografem i zrobiła nam takie sesje - jak oglądam te wszystkie zdj. to rozpływam się - też z tego co widzę można często załapać się za darmo na taką sesje - często widze ogłoszenia iż fotograf szczególnie ten początkujący poszukuje dzieciaczków do sesji ja free - bo taka sesja kosztuje troszku

            Skomentuj


              #21
              Odp: Sesja fotograficzna

              Ach to dobrze jest mieć fotografa w rodzinie lub wsród znajomych Albo żeby chociaż taniej ta przyjemność kosztowała Ale wiem ile to wysiłku trzeba włożyć aby z dziećmi tak współpracować a raczej aby to dzieci współpracowały

              Skomentuj


                #22
                Odp: Sesja fotograficzna

                Wiesz jedno czy dwa zdjęcia w kombinezonie np na śniegu by było myśle bardzo fajne xD

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Sesja fotograficzna

                  Sama robię i to mnóstwo zdjęć Ale telefonem Aparat na się zepsuł a tak telefonem to wiadomo pod ręką to uchwyci zdarzenie ale jakość już nie ta sama No chociaż teraz przerabiać można To też sposób na polepszenie fotki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Sesja fotograficzna

                    Chrzestny Zuzi jest fotografem i robi jej mnóstwo zdjęć, ale nie ma go cały czas i czasem takie fajne momenty były ominięte, ze teraz specjalnie kupiłam aparat żeby mieć dobre jakościowe zdjęcia robione w najmniej spodziewanych momentach, np. gdy mała ubrudzi się ciastem, albo czekoladą

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Sesja fotograficzna

                      Ja teraz sama fotografuje cały czas swoje dzieci. Jednak dzieci tak szybko rosną, że warto uwieczniać te chwile na zdjeciach. Są świetne programy gdzie możemy sami zawsze poprawić jakość naszych zdjęć. Polecam,

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Sesja fotograficzna

                        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                        Ja teraz sama fotografuje cały czas swoje dzieci. Jednak dzieci tak szybko rosną, że warto uwieczniać te chwile na zdjeciach. Są świetne programy gdzie możemy sami zawsze poprawić jakość naszych zdjęć. Polecam,
                        Ja ostatnio zostałam poproszona bym zrobiła sesję zdjęciową do chrztu i na komunię, także chyba źle ze mną nie jest i też tak jak piszesz, dużo sama fotografuje i wspomagam się programami do obróbki zdjęć, bo wiadomo, nie zawsze wyjdzie tak, jakbyśmy sobie tego życzyli

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Sesja fotograficzna

                          My szukamy fotografa ślubnego Polecicie kogoś z okolic Łodzi? Póki co bardzo podoba nam się oferta tego studia - www.sloneko.pl Po weselu chcielibyśmy zrobić sesję w plenerze (nietypową;P) i jedną z dziećmi. Nie chcę tradycyjnej sesji nad rzeczką, z parasolem czy w parku. Dla mnie to śmieszne i banalne. Ślub bierze się raz w życiu (przynajmniej ja zamierzam) i chcę by pamiątkowe zdjęcia były wyjątkowe.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Sesja fotograficzna

                            My mamy w rodzinie jednego profesjonalnego fotografa i kilku świetnych amatorów, którzy mogliby zmierzyć się z profesjonalistami. Sama zresztą wueielbiam robić zdjęcia i uczę się cały czas tego jak to robić. Moja córka ma 8 miesięcy i dwa pełne albumy zdjęć no i cały mega folder na komputerze.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Sesja fotograficzna

                              Rzecz jasna robimy sobie sesje okolicznościowe np jesienną w liściach robiłam córce, ostatnio z bałwanami i na śniegu. Wcześniej była nasza rodzinna bożonarodzeniowa, później sylwestrowa w perukach i wystrzałowych stylizacjach

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Sesja fotograficzna

                                Polecam moje własne studio fotograficzne jestem początkujący w swoim zawodzie jednak staram się najlepiej jak mogę
                                Zapraszam : http://www.pracowniafotosynteza.pl
                                Na blogu kilka moich zdjęć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X