Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś fajnego dla Mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

    Ja ostatnio wysyłałam teściową do salonu na zabiegi urodowe. To fajny prezent moim zdaniem. A salon to xxxx w Twardogórze. Bardzo fajne zabiegi tam mają, polecam Smoczą Krew czy Siłę jadu węża - są bardzo skuteczne.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:31. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

      Szukam dla mamy fajnej torby plażowej, którą mogłaby nosić też bardziej na co dzień. Wiem, ze sezon już w zasadzie zakończył się, ale jej obecna torba plażowa rozpada się i nie maminnej. Fajną torbę widziałam w ofercie sklepu Codezero i nad nią własnie sie zastanawiam. Mogłybyscie mi napisać jak Wam się podoba? Torbę mozecie zobaczyć pod tym adresem xxxxx
      Last edited by disne; 23-06-2020, 00:31. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

        Każdej mamie należy sie odpoczynek i chwila tylko dla siebie. Sama wiem, jaka cieżka jest rola mamy i często wykańcza nas to psychicznie. Niejednokrotnie miałam ochotę wyjść z domu i juz nie wracać, dlatego postanowiłam że za wszelką cene raz w tygodniu wygospodaruje czas tylko dla siebie. Zaczełam chodzić do Thaisun xxxxx na masaż tajski i przyznaje, że był to strzał w dziesiątkę. Wychodzę wypoczęta i zrelaksowana, z nową energią.
        Last edited by disne; 23-06-2020, 00:31. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

          A ja z racji że niebawem wiosna i lato kupiłam sobie fajny dwu częściowy kostium kąpielowy na plażę tutaj xxxx jestem z tych którzy lubią praktyczne prezenty dostawać.
          Last edited by disne; 23-06-2020, 00:31. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

            Jakiś fajny sprzęcik do układania włosów to myślę że każdą mamę ucieszy, babyliss ma bardzo dobre urządzenia, dużo nowoci mają, całą linię do delikatniejsych włosów wprowadzili, nazywa się sensitive, nawet lokówki tam mają.

            Skomentuj


              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

              Na pewno jakies kosmetyki, zawsze sa zadowolone jak dostana kosmetyki
              xxxx Kosmetyki_do_stop
              Last edited by disne; 23-06-2020, 00:28. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                Jeśli nie macie pomysłu na prezent, to polecam przejrzeć oferty sklepów i poradników, to na pewno jakiś pomysł przyjdzie do głowy. Warto zajrzeć tutaj
                toys4boys-prezent-dla-dziewczyny
                xxxx aleksandranajda 100-pomyslow-na-dzien-kobiet-mikolajki-i-swieta-prezenty-dla-dziewczyny
                Last edited by disne; 23-06-2020, 00:29. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                  Tak, torebka to bardzo dobry pomysł. Wychodzę z założenia, że torebek nigdy za wiele Sprawdźcie xxx Wittchen torebki wyprzedaż - ja ostatnio zamówiłam tam przepiękną listonoszkę w kwiaty
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 00:29. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                    Ja swojej mamie kupuję ciuchy, bo jej zawsze szkoda na nie pieniędzy Zazwyczaj szarpnę się na jakieś xxxx modisimo.pl . Może taki pomysł Ci przypasuje?
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:29. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                      Suszarka do włosów, dobry sprzęt każdej kobiecie się przyda. Świetna jest babyliss 6730E, lekka, poręczna, szybko wysuszy nawet długie włosy. W tym modelu jest ten ulepszony silnik, cichszy i bardziej żywotny. No i ma jonizację, to dla mnie obowiązkowa funkcja, bo dzięki niej włosy się nie elektryzują i ą gładsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                        Moja mama od zawsze uwielbiała łakocie i co poniektóre wina, tak się złożyło że na stronie jaką jest xxx Jest bardzo ciekawa oferta na dzień matki na kosze oraz pudełka delikatesowe które wypełnione są smakołykami które moja mama uwielbia. Więc na pewno zamówie dla niej jeden z nich.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 00:29. Powód: link

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X