Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

    Ktoś napisał, że łóżko piętrowe jest bezpieczne, że nawet jak dziecko spadnie to nic się nie stanie, bo nie jest zbyt wysokie. Nie wiem skąd to przekonanie. Brat mojego męża mając 20 lat spadł w nocy z piętrowego łóżka i wybił dwa zęby...

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

      Moim zdaniem nie ma się czego obawiać jeżeli chodzi o łózko piętrowe dla dzieci,ponieważ jeżeli zdecydujemy się na to które będzie solidnie wykonane,to też jego jakość i wytrzymałość będzie na odpowiednim poziomie pod względem stabilności. Dzieci zawsze mają mnóstwo radości z takiego łóżka

      Skomentuj


        #78
        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

        My ostatnio szukaliśmy łóżka piętrowego. Też głównie kierowaliśmy się tym żeby było bezpieczne. Staneło na jednym z tych: http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci
        Po roku wygibasów i harców sprawdzają się. Więc tak jak byłem sceptyczny odnośnie łóżka piętrowego tak teraz sam żałuję, że nie miałem w dzieciństwie

        Skomentuj


          #79
          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

          Jeśli zakupimy odpowiedni materac do takiego łóżka, to z pewnością będzie ono bezpieczne i wygodne. Tutaj https://heveamaterace.pl/materac-lateksowy/ sobie zerknijcie na ofertę materacy lateksowych. Obecnie to właśnie one są najbardziej popularne, ponieważ są naprawdę dobre.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

            Moje dzieciaki dostały takie łóżko , fajne kolorowe panele , łóżko można rozdzielić , fajną opcją jest dowieszenie kurtyny pomiędzy łóżkami http://www.bociekmeble.pl/shop/produ...er-komplet-269

            Skomentuj


              #81
              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

              Łóżka piętrowe mają odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego są odpowiednie dla maluchów.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                To chyba zależy głównie od dziecka, jeżeli moje dziecko miało by niespokojny sen albo co gorsza nawyk wstawania w nocy , na siku lub przechodzenia do rodziców to absolutnie bym się na takie rozwiązanie nie zdecydowała, w innym przypadku być może. Ale zawsze można skorzystać z alternatywy łóżka piętrowego jakim są łóżka podwójne z wysuwaną kanapą dolną jak to łóżko podwójne taka opcja wydaje mi się bardzo racjonalna i praktyczna.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                  ja bym się bała ze dziecko spadnie w końcu jest to wysoko;/ także nie wiem
                  Ci, którzy umieją się cieszyć żywiołowo, najmocniej także cierpią.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                    Popytaj jakichś speców z tego obszaru tematycznego. Wydaje mi się, że to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie
                    (...) człowiekowi nie pozostaje na koniec nic innego, jak tylko z tego, co najgorsze, porządnie się zaśmiać.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                      Wszystko zależy od tego jakie mamy możliwości w kwestii ustawienia łóżek, moim zdaniem lepiej i bezpieczniej jest ustawić je obok siebie gdzie każde jest oddzielnie, piętrowe trzeba odpowiednio zabezpieczyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                        Łóżko piętrowe jest w miarę bezpieczne, choć wiele zależy od wieku dziecka. Takie łóżko przede wszystkim powinno być wytrzymałe i stabilne, wykonane z dobrej jakości materiałów, najlepiej z prawdziwego drewna, jak to https://www.edinos.pl/pietrowe-lozko...6x-8-rozmiarow - wykonanie jest bez zarzutu.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                          Biorąc pod uwagę wiek córki proponuję postawić na sprawdzone rozwiązanie. Kombinowanie nie ma najmniejszego sensu. Dodatkowo zachęcam też, aby zwrócić uwagę na pościel do łóżeczka. Nie ma co ukrywać, że pościel ma znaczenie. Jeżeli chodzi o konkrety, moim zdaniem warto zwrócić uwagę na te propozycje https://www.gluck.pl/posciel-do-lozeczka-274/

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                            Nie będę w stanie niestety pomóc w tym obszarze tematycznym. To nie jest moja dziedzina...
                            Kto nie ryzykuje, ten przegrywa dwa razy

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                              Dziękuję serdecznie za namiar. Stanowczo może się kiedyś przydać.
                              Nie przewidział, że inni też kłamią, to się często zdarza kłamcom

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                                Moim zdaniem łóżko piętrowe jest bezpieczne jeżeli tylko będzie solidnie wykonane i od tego trzeba zacząć, pamiętamy że wiek dzieci również powinien być odpowiedni aby mogły spać w takim łóżku.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X