Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ćwiczenie z dzieckiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

    Albo kupić rower z przyczepką i pokazać dziecku okolice
    Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

      ja ćwiczę z dzieckiem bo sama muszę zrzucić zbędne kilogramy i jak sama ćwiczę, to dziecko się włącza , a na umysł ćwiczymy czytając

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

        To może zaczniecie chodzić na basen? Zarówno Ty jak i dziecko moglibyście na tym skorzystać. Basen to aktywność i jednocześnie sposób na pozbycie się bólu kręgosłupa...
        http://tri-magic.pl/pianki-triathlonowe-neoprenowe

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

          Moim zdaniem każda forma aktywności, ćwiczeń fizycznych jest dobra o ile zachowamy odpowiedni umiar. U nas najlepiej sprawdza się basen, córka uwielbia pływać, a na drugim miejscu są zajęcia z rytmiki oraz tańca

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

            Pewnie,ze jest to dobry pomysł..... Szczególnie,ze jest bardzo wiele ćwiczeń, które można uprawiać razem z dzieckiem. Zerknijcie sobie tutaj
            http://www.empatyczni.pl/jak-skutecz...enowac-w-domu/

            Na stronie jest kilka pomysłów na trening w domu.

            Inne pomysły to:
            rolki
            rower
            oraz piłka

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

              U mnie ćwiczenie z dzieckiem kończy się albo płaczem, albo śmiechem i wspólną zabawą, ćwiczenia w tym niewiele Raz w tygodniu chodzę do Akademii Walki na fitness i to mi na razie wystarcza

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                Dziecko do wspólnych ćwiczeń też trzeba przyzwyczaić i "wychować". Początki mogą być trudne, a później maluchy chętniej uczestniczą w gimnastyce i przestają traktować to wszystko na zasadzie "ej, mama robi coś dziwnego, poprzeszkadzam jej trochę" .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                  Rzeczywiście fajnie, ale niestety jest to raczej trudne do zrealizowania

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                    Napisane przez roksana0592
                    Fajnie kiedy wraz z rodzicem, ćwiczy również dziecko chociaż dzieci to są bardzo aktywne i czasami potrafią zmęczyć rodzica hehe
                    Moja mała niestety nie przepada za moimi ćwiczeniami, co mnie trochę dziwi bo biegać z koleżankami potrafi cały dzień, ale ze mną to już nudy
                    Na szczęście mamy też drugą wspólną pasję i jest nią rower. Bardzo lubi wycieczki rowerowe, zwłaszcza jak jesteśmy za miastem.
                    teraz się uparła jeszcze na wrotki, to aktualnie jesteśmy na etapie wyboru tych "odpowiednich" bo większość w sklepach jest brzydka więc ciągle szukamy
                    Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                      Ja często starałam się mobilizować aby chociaż chwilę poćwiczyć w domu. Włączałam na you tube moje ulubione programy ćwiczeń lub zumbę i tak po swojemu moje dziecko ćwiczyło ze mnią.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X