Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

studia podyplomowe a dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    studia podyplomowe a dziecko

    jestem menadżerem w jednej z poznańskiej korporacji. Szef chce mnie wysłać na studia MBA - http://studiamba.wsb.pl/oferta-studi.../korzysci-emba Opłaca mi całość kosztów studiów a muszę sobie tylko opłacić koszty dojazdu na zajęcia. Mam tydzień na zastanowienie się. Niby świetna okazja i nie powinnam się zastanawiać, ale... Mam w domu 2 letniego synka a takie studia wiążą się z nieobecnością praktycznie w każdy weekend. Dodatkowo na zajęcia też kiedyś trzeba się przygotowywać. Mój mąż pracuje w co drugi weekend więc może się zdażyć, że moje zajęcia i jego praca będą się pokrywać. Od poniedziałku do piątku syn całe przedpołudnia spędza z teściową trochę szkoda mi zostawiać go samego w weekendu. Może poczekać aż trochę podrośnie? doradzcie coś?
  •    
       

    #2
    Odp: studia podyplomowe a dziecko

    Jeśli masz okazję iść na dodatkowe studia podyplomowe to skorzystaj z tego. Dzięki zdobyciu nowej wiedzy masz szansę dostania awansu. Tym bardziej, że studia masz w całości opłacone.

    Skomentuj


      #3
      Odp: studia podyplomowe a dziecko

      Ciężko jest studiować i zajmować się dzieckiem, prowadzić dom. Ale wszystko jest do wykonania. Jak nie masz czasu na pisanie pracy to zawsze możesz zlecić to temu portalowi http://www.edukacja-ty.pl/. Trzymają sie terminów i dbają o najmniejszy szczegół.

      Skomentuj


        #4
        Odp: studia podyplomowe a dziecko

        Wszystko da sie pogodzic

        Skomentuj


          #5
          Odp: studia podyplomowe a dziecko

          Masz racje, ale nie zawsze ma sie do tego możliwości. Dlatego też, korzystanie czasem z pomocy firm takich jak ta http://www.dobra-edu.pl/ jest niezbędne. Dzięki temu my możemy nasz cenny czas poświecić na coś innego a oni mają bardzo dużą wiedze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: studia podyplomowe a dziecko

            Też jestem z Poznania i też jestem mamą (syn - 2 lata i córka - 6 tygodni). I teraz też zaczynam podyplomówkę. Oczywiście, że boję się czy poradzę. Ale babcie zaoferowały opiekę nad bąblami w czasie zjazdów... Myślę, że trzeba zainwestować w przyszłość, także dla dobra dzieci.

            Skomentuj


              #7
              Odp: studia podyplomowe a dziecko

              Sama byłam w podobnej sytuacji, dlatego doskonale Cie rozumie. Zaraz po ukończeniu studiów urodziłam syna i bardzo ubolewałam nad tym, że nie mogę kontynuować nauki. Musiałam odłożyć plany z tym związane na później. Mój syn jest już starszy o rok a ja zaczynam aplikację radcowską z czego ogromnie się cieszę. Powoli kompletuje biblioteczkę ( może komuś się przyda strona https://aplikantprawa.wordpress.com/) Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z dalszej nauki, czas szybko leci, zanim się obejrzysz będzie już po.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: studia podyplomowe a dziecko

                Niestety w tym roku nie dałam rady... nie rozpoczęłam dalszej nauki. Ale postanowiłam nie rezygnować zupełnie, więc jutro ruszam na wykłady do szkoły nauki jazdy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: studia podyplomowe a dziecko

                  No nie da się ukryć, że przy dziecku jest nieco trudniej chodzić na studia. Kolejny obowiazek a umówmy się, że przy dziecku mało ich nie ma. Ale też z drugiej strony jest to chwile kiedy człowiek sie może wyrwać na chwilę od dziecka, gotowania i prania-wiem co mówie bo ja kończyłam podyplomówkę: wsb.pl/wroclaw/ i rzeczywiście człowiek jest z siebie dumny kiedy mimo ogromu zajeć daje sobie z tym radę

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: studia podyplomowe a dziecko

                    A czy ktoś z Was kojarzy czy są jakieś studia podyplomowe w systemie internetowym, tzn. że nie trzeba jeździć na zajęcia tylko uczy się człowiek samemu a potem zdaje egzaminy?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: studia podyplomowe a dziecko

                      Bobusia z tego co wiem to i tak trzeba raz na jakiś czas pojechać do uczelni. Studia podyplomwe w stystemie elearningowym to nic złego ale i tak jest z tym trochę załatwiania.
                      Czy nie wygodniej byłoby Ci na przykład skorzystać z kursów internetowych ? W sieci są platformy elearningowe,na których jest wiele szkoleń biurowych, zawodowych. Ja jakiś czas temu korzystałam z tej platformy:
                      http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/

                      Mają tam spory wybór różnych szkoleń tak wiec na pewno będziesz zadowolona. Robiłam tam kurs excel.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: studia podyplomowe a dziecko

                        Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                        Bobusia z tego co wiem to i tak trzeba raz na jakiś czas pojechać do uczelni. Studia podyplomwe w stystemie elearningowym to nic złego ale i tak jest z tym trochę załatwiania.
                        Czy nie wygodniej byłoby Ci na przykład skorzystać z kursów internetowych ? W sieci są platformy elearningowe,na których jest wiele szkoleń biurowych, zawodowych. Ja jakiś czas temu korzystałam z tej platformy:
                        http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/

                        Mają tam spory wybór różnych szkoleń tak wiec na pewno będziesz zadowolona. Robiłam tam kurs excel.
                        Dziękuję za wskazówkę. Na razie na zaproponowanej przez Ciebie stronie nie znalazłam nic dla siebie, ale będę szukać... Bo na prawdę trudno, gdy ma się w domu dwójkę maluchów, a człowiek chce się przekwalifikować.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: studia podyplomowe a dziecko

                          Zdecydowanie warto korzystać z takich okazji, zdobywać wiedzę i się rozwijać, niezależnie od rodzinnej sytuacji. Zawsze przecież pewne rzeczy można sobie poukładać A jeżeli nawet całe podyplomowe studia to za dużo, zawsze można zainwestować w krótsze, tego typu szkolenia, które tematyką i zakresem wiedzy studiom wcale nie odbiegają.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: studia podyplomowe a dziecko

                            Jak najbardziej da się to ze sobą pogodzić, bo dlaczego by nie? Trzeba tylko chcieć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: studia podyplomowe a dziecko

                              Całkowicie popieram. Nie wiem dlaczego brakuje chęci. Można powiedzieć, że to dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
                              Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X