Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Samotna matka a szanse na kredyt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Samotna matka a szanse na kredyt

    Witam. Moja koleżanka jest samotnie wychowująca matką, ostatnio zastanawiała się: jakie ma szanse na dostanie kredytu hipotecznego. Nie wiem może któraś z pań na forum była w podobnej sytuacji... Moja koleżanka ostatnio czytała o MdM i jak już się dowiedziałam, z tej str.: http://mieszkaniedlamlodych.com/prog...odych-warunki/ - teoretycznie by się złapała. Opiszę pokrótce jej sytuację, zarabia ponad 2,5 tys. na rękę oraz nie bierze alimentów od ojca dziecka. Jakie ma szanse na kredyt? A jakie na dofinansowanie?
  •    
       

    #2
    Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

    Moja kuzynka jest samotną matką, i dostała kredyt - tylko ona zarabia troszkę więcej
    Na dofinansowanie jest duża zszansa w przypadku bycia samotną matką )

    Skomentuj


      #3
      Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

      ciekawe, ale ja slyszalam że w praktyce cięzko

      Skomentuj


        #4
        Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

        Ciężko o kredyt,a jak jesteś samottną maatką to jeszcze ciężej,ale to nie znaczy że jest to niemożliwe.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

          Najlepiej żebyś sprawdziła sobie opinie bankach i kredytach. Ciężko doradzić coś innego. Wiadomo, że takie placówki mają swoje kryteria w przyznawaniu kredytu. Sama musisz zdecydować się na któryś z nich, więc polecam ci forum finansowe.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

            W projekcie MDM ciężko będzie jej otrzymać kredyt. Ale niech próbuje a nóz widelec sie uda. Moi znajomi brali, i mimo że on i ona zarabią po 2,5 i są bez dzieci to też ten kredyt dostali ledwo co- uratował ich wkład własny. Więc może też niech w razie czego skołuje sobie pieniążki na taki wkład z 15-20 tysięcy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

              Jeśli szukacie informacji odnoście ofert kredytowych, to według mnie najlepiej zajrzeć na forum kredytowe, gdzie można porównać sobie wszystkie oferty. Ja polecam wam zajrzeć do kredyty-gotowkowe.net. Mnóstwo narzędzi kredytowych, opinie użytkowników oraz profesjonalne doradztwo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                Ja obecnie sama wychowuję dziecko. Wprawdzie miałam większe problemy z dostaniem kredytu niż jakbym się starała o to z kimś ale nie jest to niemożliwe. Warto jest probować. Polecam dopytać się bezpośrednio u doradcy albo na forum o kredytach mieszkaniowych .Będziesz miała dzięki temu lepsze pojęcie o tym jak przedstawiają się oferty .

                Zerknij sobie tutaj:
                http://www.forum-kredytowe.pl/f125/ - na forum jest duży dział o kredytach mieszkaniowych. Zadaj pytanie właśnie tam.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                  Nie wiem jakie ma szanse na taki kredyt jednak niech zajrzy sobie na ten http://rachunek.net.pl/ubezpieczenie...zwrocic-uwage/ serwis bo jest tam sporo dobrych artykułów które mogłyby jej pomóc Ja często tam zaglądam gdy mam dylemat związany z bankowością

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                    jest możliwe dostanie kredytu, zależy wszystko od tego w jakiej konkretnie kobieta jest sytuacji i czy się kwalifikuje pod określone warunki.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                      Dlaczego nie bierze alimentow od ojca dziecka?
                      Przecież sąd sam wyznacza alimenty.. i jest to przymus.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                        Jeśli tylko masz stabilizację finansowa, dobre zarobki i stabilną umowę to szansa jest zawsze. Warto zapytać w różnych bankach, bo często różnią się ich warunki i kwota jaką mogą dać.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                          to czy kobieta jest samotna czy nie ma kompletnie znaczenia.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                            Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                            to czy kobieta jest samotna czy nie ma kompletnie znaczenia.
                            Dokładnie tak jest.
                            Jeżeli z jakiegoś powodu masz problemy w uzyskaniu pożyczki warto pogadać z pośrednikiem kredytowym.Szwagier nie mógł otrzymać pożyczki z uwagi na brak zdolności kredytowej. U pośrednika https://dobrekredytowanie.pl/ dali radę załatwić temat. Wystarczyło tylko wydłużyć okres kredowania i po problemie. pzdr

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

                              Moja koleżanka ostatnio się starała i wiem, że to ciężka sprawa jest

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X