Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci, projekty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubranka dla dzieci, projekty

    Hej, niedawno wpadłam na pomysł, że mogłabym zacząć projektować ubranka dla dzieci. Jestem w fazie negocjacji z jedną z łodzkich (od początku wiedziałam, że moje realizacje będą wykonywane w Polsce - zależy mi na jakości), ale nasuwają mi się pewne pytania. Na przykład: czego Wam, drogie Mamy, najbardziej brakuje na rynku ubranek dziecięcych? Co Was denerwuje? Co same chciałybyście uszyć, ale brakuje Wam umiejętności lub pomysłu? Piszcie tutaj o tym wszystkim, będę bardzo wdzięczna!
  •    
       

    #2
    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

    fajny fach, ale na naszym rynku jest tyle ofert jeśli chodzi o ubranka dziecięce
    Czego brakuje na rynku?
    Dobrych jakościowo i w przystępnej cenie ubranek które po kilku praniach nadal zachowają swój kolor i rozmiar

    Co mnie denerwowało w ubrankach niemowlęcych... suwaki w pajacach do spania... tak tak takie też sa na rynku , zapinane na pleckach nie wygodne do spania, podobnie jeśli chodzi o kaptury w bluzach to co jednych drażni innych przyciąga, bo małe fajne, niektórzy kupują jako prezent dla młodej mamy a do końca nie zdają sobie sprawy z praktyczności takich ubranek.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

      Pomysł świetny. Mnie osobiście pajace denerwują, nawet te na zatrzaski jak mają zapinania na ukos, to zawsze się w nich gubię - dziecko mi tu wierzga, a ja sie muszę głowić jak to było... Jak tylko podrosło trochę, wywaliłąmwszystkie i przeszłam na gatki w gumkę i koszulkę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

        popieram zapięcia na ukos nie są najlepszym rozwiązaniem, podobnie jak zatrzaski w kroku wykonane tak ze ni jak dostać się do pieluchy.
        W okresie niemowlęcym nie zbyt wychodziło mi zakładanie bodów, więc najlepsze były zakładane na kopertki (ala kaftaniki) co do body, denerwowały mnie te na kopertki przy szyjce, zazwyczaj sie rozciągały i robił się mega dekolt, dlatego wybierałam te na zatrzaski

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

          Super pomysł na biznes
          Ja bym zmieniła przede wszystkim ceny Uważam, że dziecięce ubranka są bardzo drogie, szczególnie te lepsze jakościowo. Ilość materiału jest dużo mniejsza a cena jak za bluzkę dorosłej osoby.
          Lubię ubranka, które rosną razem z dzieckiem i wystarczają na długo. Np. spodnie, które w nogawkach mają wywijane mankiety czy ogrodniczki, które mają regulowane długości szelek.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

            Aha i mnie również denerwują bluzy z kapturem dla dziecka. Całkiem niedawno szukałam bluzy na synka, takiej żeby mógł ubrać pod kurtkę i przyznam szczerze, że miałam wielki problem aby znaleźć jakąś bez kaptura.
            Może w Twoim biznesie stworzysz bluzy z odpinanymi kapturami dla dzieci- czegoś takiego na rynku jeszcze nie widziałam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

              Ceny za ubranka dziecięce są wysokie, jesli dzianina/tkanina jest dobra jakościowo. Przecież ubranka dziecięce mają wytrzymać sto razy więcej prań niż ubrania dla dorosłych więc jakość musi przekładać się na cenę.

              W ofertach sklepów "sieciowych" jest bardzo dużo, zróżnicowanych stylistycznie i cenowo rzeczy, ale od sklepu "butikowego" oczekuje się niższej ceny i lepszej jakości niż od rzeczy z "sieciówek" przy zachowaniu podobnego stylu. Tymczasem nie jest to możliwe ani osiągalne: mały producent zawsze będzie miał wyzsze ceny niż gigantyczny: wiecej kosztuje go zakup tkanin/dzianin, bo bierze ich mniej i nie może negocjować cen za belkę. Wiecej płaci szwalni, bo mniej w niej jest szytych rzeczy dla "butiku" niż dla "sieciówki" i znów nie ma możliwości negocjacji cen. No i utrzymanie sklepu "stacjonarnego" czy "internetowego" również kosztuje więcej małego producenta niż wielkiego. Dlatego nie można oczekiwać od małego producenta niskich cen i dobrej jakości, bo nijak nie da się tego uzyskać.

              Co do stylu, krojów ubranek: moim zdaniem na rynku za dużo jest ubranek typu "dres" za mało wygodnych, ale mieszczących się w kategorii "wyjściowych". Przecież można szyć ubranka wygodne i eleganckie równocześnie, a dzianina nie wyklucza ani jednego ani drugiego.
              Agnieszka Korpa
              www.materialistki.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                Tutaj macie sprawdzony sklep =xxx Ogólnie jest spory problem z jakościowymi ciuszkami, ale logiczne - jakościowe ubranka wymagają konkretnej sumy.
                Last edited by disne; 29-07-2020, 21:32. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                  Wątek stary ale może odświeżę. Mi brakuje po prostu fajnych ubranek, takich mini wersji ubrań dla dorosłych, bez tych wszystkich cekinków, haftowanych kwiatków i różowych nici. Od pierwszych dni życia mojej córeczki staramy się ją ubierać po dorosłemu, a ciężko o takie ubranka szczególnie na 56-62 cm.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                    warto odwiedzić stronę xxx są tam ubranka projektowane przez dzieci dla dzieci, a dokładnie dla dziewczynek w wieku 5-7 lat. Cudne bluzeczki i rajstopki i co ważne uniwersalne, bez zbędnych ozdób.
                    Last edited by disne; 29-07-2020, 21:33. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                      Jestem zakochana w tej stylizacji. Chyba zabiorę się za szycie
                      xxx
                      Last edited by disne; 29-07-2020, 21:26. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                        Zazdroszczę mamom, które mają takie zdolności. Zawsze chciałam nauczyć się szyć, ale niestety mam do tego dwie lewe ręce Moja babcia była kiedyś krawcową i za nic w świecie niczego nie mogła mnie nauczyć :P


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                          ja chciałabym żeby ubranka dla chłopców nie były tylko w szaro burych kolorach, ciężko jest znaleźć coś co nie jest niebieskie szare zielone czy brązowe, ja zawsze szukam czegoś bardziej kolorowego i niestety jest z tym ciężko

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                            samodzielne projektowanie jest swietne z resztą warto stworzyć coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju dla własnego dziecka. Sama pokusiłabym się na to

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ubranka dla dzieci, projekty

                              Ostatnio zauważyłam, że dla dziewczynek jest znacznie większy wybór jeżeli chodzi o ubranka i dodatki. Fajnie gdyby to się zmieniło.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X