Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kurs szycia na maszynie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kurs szycia na maszynie

    No chyba, że faktycznie nie ma kto nauczyć, to taki kurs nie jest głupim pomysłem. Jak się jeszcze ma do tego własny sprzęt, to umiejętność szycia może się przydać zarówno prywatnie jak i zarobkowo.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kurs szycia na maszynie

      Szyć warto! ja się zakochałam, przepadłam bez pamięci w tym moim małym hobby, zapraszam Was do udziału w mojej facebookowej loterii gdzie postanowiłam podzielić się moimi dziełami
      https://www.facebook.com/moje.macier...type=1&theater

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kurs szycia na maszynie

        ja nigdy nie miałam drygu do szycia, nawet guzików nie cierpię przyszywać nie mówiąc już o tworzeniu takich cudeniek jak Ty

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kurs szycia na maszynie

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          ja nigdy nie miałam drygu do szycia, nawet guzików nie cierpię przyszywać nie mówiąc już o tworzeniu takich cudeniek jak Ty
          Dziękuję Mika ale powiem Ci szczerze, że jeszcze 6 lat temu ja sama jak miałam guzik do przyszycia to wiozłam go do mamy

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kurs szycia na maszynie

            hehe chcesz przez to powiedzieć że jest nadzieja i dla nie ;P na razie nie mam maszyny do szycia choć czasem jak nie mogę czegoś znaleźć w sklepie to sobie myślę że gdybym potrafiła to sama bym sobie to coś uszyła

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kurs szycia na maszynie

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              hehe chcesz przez to powiedzieć że jest nadzieja i dla nie ;P na razie nie mam maszyny do szycia choć czasem jak nie mogę czegoś znaleźć w sklepie to sobie myślę że gdybym potrafiła to sama bym sobie to coś uszyła
              Ja kupiłam maszynę Łucznika za chyba 250 albo 350 zł ( nie pamiętam) na NEO24 na wyprzedaży, więc nie jest to jakaś straszna cena, a nadzieja jest dla każdego skoro ja to ogarnęłam
              W załączniku świąteczny koszyczek, jeszcze gorący
              Attached Files

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kurs szycia na maszynie

                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                Ja kupiłam maszynę Łucznika za chyba 250 albo 350 zł ( nie pamiętam) na NEO24 na wyprzedaży, więc nie jest to jakaś straszna cena, a nadzieja jest dla każdego skoro ja to ogarnęłam
                W załączniku świąteczny koszyczek, jeszcze gorący

                Hmmm na razie mnie to nie przekonuje z uwagi na brak czasu, od maja wracam do pracy więc tym bardziej będzie ciężko ale może kiedyś

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kurs szycia na maszynie

                  Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                  Hmmm na razie mnie to nie przekonuje z uwagi na brak czasu, od maja wracam do pracy więc tym bardziej będzie ciężko ale może kiedyś
                  No widzisz, a moja koleżanka zamiast wracać do pracy poszła na kurs projektowania i szycia ekskluzywnej bielizny i ma plan założyć swój biznes Ja takich ambitnych plnaów nie mam, ale tam, gdzie się uczy to jest splot artystyczny są też warsztaty szycia dla mam itp, a to już mnie kusi

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kurs szycia na maszynie

                    W pierwszej chwili pomyślałam super pomysł na biznes ale z drugiej strony widzę np na FB, że jest coraz więcej osób/firm które szyją ubrania, akcesoria dla dzieci itp.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kurs szycia na maszynie

                      Konkurencja niby duża, ale z drugiej strony to w której branży nie ma konkurencji? A ubrania się sprzedają jednak, zwłaszcza jak są naprawdę ładne, dobrej jakości i w przyzwoitej cenie. Można zacząć skromnie, np. od allegro, a potem zobaczyć, co najlepiej schodzi i w tę stronę rozwijać działalność. Inni też jakoś zaczynali. Poza tym jak będzie szyła takie rzeczy, jak w tym splocie mają na stronie, to ja to mogę kupić. Np. taką spódniczkę: http://www.splotartystyczny.pl/portf...zycia-dla-mam/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kurs szycia na maszynie

                        Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                        Ja kupiłam maszynę Łucznika za chyba 250 albo 350 zł ( nie pamiętam) na NEO24 na wyprzedaży, więc nie jest to jakaś straszna cena, a nadzieja jest dla każdego skoro ja to ogarnęłam
                        W załączniku świąteczny koszyczek, jeszcze gorący
                        o rety w życiu by mi na myśl nie przyszło że można koszyczek uszyć Jest wspaniały a jeszcze akcent wielkanocny kurczaczki Super pomysł
                        to i torebeczki dla dziewczynek można szyć w takim razie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kurs szycia na maszynie

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          W pierwszej chwili pomyślałam super pomysł na biznes ale z drugiej strony widzę np na FB, że jest coraz więcej osób/firm które szyją ubrania, akcesoria dla dzieci itp.
                          ale np jak jesteś jedna i w pobliżu nie ma nikogo takiego to zarobić można Chyba że w twojej okolicy jest naprawdę dużo dziewczyn co szyją U mnie nie ma tak nikogo a na fb też nikt się tak nie ogłaszał mam taką ogromną chęć sama spróbować

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kurs szycia na maszynie

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            W pierwszej chwili pomyślałam super pomysł na biznes ale z drugiej strony widzę np na FB, że jest coraz więcej osób/firm które szyją ubrania, akcesoria dla dzieci itp.
                            Ja też mam na FB jedą taką polubioną stronkę, co ta dziewczyna wyrabia z tym materiałem,no takie cudaśne sukieneczki szyje dla dziewczynek że szok,chciałabym mić taki talent.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kurs szycia na maszynie

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Ja też mam na FB jedą taką polubioną stronkę, co ta dziewczyna wyrabia z tym materiałem,no takie cudaśne sukieneczki szyje dla dziewczynek że szok,chciałabym mić taki talent.
                              a możesz podać adres tej stronki ?
                              Mąż mi obiecał że naładuje w niedzielę mamy maszynę do szycia Jeśli będzie sprawna zabieram się do szycia Tylko pomysłów jeszcze brak na necie tego pełno ale jak macie takie fajne strony to wrzucajcie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kurs szycia na maszynie

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                a możesz podać adres tej stronki ?
                                Mąż mi obiecał że naładuje w niedzielę mamy maszynę do szycia Jeśli będzie sprawna zabieram się do szycia Tylko pomysłów jeszcze brak na necie tego pełno ale jak macie takie fajne strony to wrzucajcie
                                a znasz Lukrowane Migdały - fajne rzeczy tam się szyje a i oczywiscie po szyciu czekamy na foto ehh fajnie ze umiesz szyc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X