Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łazienka mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Łazienka mamy

    Jak zmieniła się Wasza łazienka po urodzeniu malucha? Zmieniałyście coś, przestawiałyście? W końcu sama wanienka zajmuje sporo miejsca. Jak sobie z tym radziłyście? Jakieś sprytne gadżety? Czekam na opinie
    Last edited by karolka31; 11-02-2013, 16:47.
  •    
       

    #2
    Odp: Łazienka mamy

    Łazienka to nic w porównaniu z kuchnią
    Miejsce na suszarkę na butelki, podgrzewacz, krzesełko do karmienia itp.
    My w końcu po pojawieniu się dzieci zaopatrzyliśmy się w zmywarkę. Z tego, co słyszałam od innych mam dużym ułatwieniem jest niszczarka resztek żywności do zlewu i właśnie ona mi się marzy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Łazienka mamy

      U nas wszystko można znaleźć w niej od zabawek po rozrzucane ciuchy i pełno kosmetyków dla dziecka.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Łazienka mamy

        wanienkę w ciągu dnia trzymam pod łóżeczkiem synka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Łazienka mamy

          Ja poprostu wkladalam wanienke maluszka do naszej duzej wanny i nie musialam nic zmieniac

          Skomentuj


            #6
            Odp: Łazienka mamy

            Ja podobnie wanienkę dziecka wkładam do dużej wanny, a tak to po półkach pełno kosmetyków moich i dziecka, mąż też ma swój kącik ale malutki Po za tym wszędzie pełno ciuszków
            Hulajnoga trójkołowa dla dzieci - świetna sprawa!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Łazienka mamy

              no jasne najprosciej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Łazienka mamy

                Ja wanienkę trzymałam w wannie. Kosmetyki córeczki w osobnym dużym pojemniku/koszu wiklinowym. Z resztą każdy ma swój koszyk na kosmetyki i przez to nie ma bałaganu. Zabawki do kąpieli leżą w misce. Podczas kąpieli lądują w wannie a po kąpieli znowu w misce Takżę za dużo u mnie się nie zmieniło. Aaaa...nocnik sprytnie schowany pod blatem



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Łazienka mamy

                  U mnie nic się nie zmieniło po za dodatkowym recznikiem paroma butelkami kosmetyków dla milusinskich. Nie mam wanny tylko kabinę tam do brodzik(wysoki) kładlismy lezaczek kompielowy dla noworodka i tak się Olka kompała, na pralce miałam z grubego rzecznika przewijak i tak młoda dama wykapana nasmarowana i w pizamce szła spać


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Łazienka mamy

                    Jak widać cały sekret zorganizowania łazienki po przyjściu malucha na świat tkwi w schowkach i pojemniczkach. Dzięki odpowiedniej organizacji przestrzeni nasza łazienka dalej będzie uporządkowana, co pozwoli nam przynajmniej na o wiele szybsze funkcjonowanie. Warto przejrzeć w internecie przejrzeć akcesoria łazienkowe w pomysłowych łazienkach i zobaczyć jakie inni aranżują takie wnętrza. A nóż widelec, zainspirujemy się i stworzymy naprawdę fajną przestrzeń, w której będzie dobrze czuł się zarówno nasz maluch podczas pierwszych kąpieli, a także my odpoczywając po ciężkim dniu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Łazienka mamy

                      Moje dziecko ma już 5 lat i wiele się przez te 5 lat w mojej łazience nie zmieniło . Najwięcej zmian wymagało zmieszczenie wanienki i przwijaka zaraz po urodzeniu dziecka i wygospodarowanie miejsca na kosmetyki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Łazienka mamy

                        U mnie podobnie wanna do wanny.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Łazienka mamy

                          A jakie gadżety dekoracyjne macie w swoich łazienkach?
                          Chodzi mi o dodatki, które nadają całości określony charakter.
                          Ja przeglądam właśnie co nieco w sieci, ale nie mam pojęciam, na co się zdecydować.
                          Co byście wybrali?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Łazienka mamy

                            U nas jest podobnie, wszędzie zabawki, nawet za dużo ich, mało miejsca już dla moje czy męża rzeczy.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Łazienka mamy

                              U mnie sprawdziły się kosze i pudła. Kosmetyki mam w jednym pudle a inne w kolejnym. Zabawki z kolei trzymamy w takim fajnym pojemniku,który przymocowuje się do kafelek.Takżę wszystko ma swoje miejsce.



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X