Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik dla 3-latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Fotelik dla 3-latka

    Osobiście moje dziecko długo jeszcze pojeździ w zwykłym foteliku (mój ,,przecinek" teoretycznie mieściłby się nawet do fotelika 0-13kg).
    Ale Maxi Cosi Rodi niezależnie od montowania siedziska zdał dobrze testy.
    http://fotelik.info/pl/testy/maxi%20...aco/index.html

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Fotelik dla 3-latka

      Dla trzylatka, to jest kategoria 15-36kg, także jakbyście byli zainteresowani ofertą, to tutaj jest całkiem niezła oferta: http://www.****************/foteliki-15-36-kg,1,64.html , już nawet za 400zł da się coś dobrego znaleźć, np. cybex solution – 4* ADAC, fajny model.
      Najlepsze pojemniki plastikowe na żywność do wykorzystania w branży spożywczej.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Fotelik dla 3-latka

        Witajcie drogie forumowiczki mam pytanie? Ostatnio podczas spotkania z koleżankami i poruszyłyśmy temat fotelików dziecięcych. I jak się okazało coraz większą pozytywną opinią cieszą się foteliki recaro. Tak się zastanawiam czy rzeczywiście są godne polecenia? Znacie może te foteliki? Najbardziej zależy mi o opiniach na dwóch modelach: Monza i Young sport. Dajcie znać jak coś słyszałyście na temat tych foteli
        Pojemniki plastikowe i opakowania z tworzywa sztucznego od producenta.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Fotelik dla 3-latka

          My mamy Recaro Sport Young i jesteśmy bardzo zadowoleni. Smyk nam bardzo szybko rósł i zdecydowaliśmy przejść z fotelika niemowlęcego od razu do uniwersalnego modelu 9-36kg i nasz wybór padł właśnie na Recaro. Bardzo porządny model, dobrze się sprzedaje (pan w sklepie nam powiedział). Teraz (wersja 2011) jest z jakimiś dodatkami jeszcze, ale my kupowaliśmy w zeszłym roku, to była ciut skromniejsza wersja. Ja polecam.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Fotelik dla 3-latka

            ja kupiłam fotelik uniwersalny taki od dziewiątego miesiąca do końca okresu gdzie trzeba używać fotelik, także polecam to rozwiązanie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Fotelik dla 3-latka

              u nas podobny problem choć chyba wybierzemy fotelik z przedziału 9-36., Spodobał mi się nowy Jane Grand. Rośnie wraz z dzieckiem, ma łatwe mocowanie bo mamy tu system Isofix a do tego pasy przeciwobrotowe. Ma wszelkie wymagane atesty, specjalną wentylację w obudowie fotelika. I to nie wszystko. Jak dla mnie ma wiele wiele zalet. Macie ten fotelik?przydałaby mi sie taka opinia już kogoś używającego go

              Skomentuj


                #22
                Odp: Fotelik dla 3-latka

                Szanowne Panie,
                mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Fotelik dla 3-latka

                  Mysle ze moze byc uzywany takze jesli jesrt taka mozliwosc to warto skorzystac,ja kupowalam gdyz nie ialł nikt ze znajomuch

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Fotelik dla 3-latka

                    Rodzice pamiętajcie że y nie kupować fotelików używanych z niepewnych źródeł lub przez internet bo foteliki które są powypadkowe juz nie są bezpieczne

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Fotelik dla 3-latka

                      Najlepiej z zaufanych źródeł, takich jak znajomi czy tez rodzina bądź można pożyczyć jesli ktos ma już dzieci starsze i na dany moment nie potrzebuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Fotelik dla 3-latka

                        Dziewczyny, właśnie szukamy z mężem fotelika dla starszego synka z przedziału 15-36 kg. Jaki model polecacie?


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Fotelik dla 3-latka

                          Nie zdecydowałabym się kupić używango fotelika, zwłaszcza przez internet. Jeżeli już to tylko od rodziny, czy bliskich znajomych.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Fotelik dla 3-latka

                            Ja polecam fotelik BabySafe Chart, który ma składane oparcie (pierwszy raz takie coś spotkałam) i 3-stopnie regulacji nachylenia.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Fotelik dla 3-latka

                              Napisane przez jakubek2 Pokaż wiadomość
                              Ja polecam fotelik BabySafe Chart, który ma składane oparcie (pierwszy raz takie coś spotkałam) i 3-stopnie regulacji nachylenia.
                              My z Mężem rozważamy zakup fotelika Recaro Start 2.0, ponieważ ma trwałą, aluminiową konstrukcję, a nie plastikową tak jak większość fotelików.


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Fotelik dla 3-latka

                                Blawatkowa i dla mnie byłby to argument na plus. Recaro ogólnie ma bardzo dobre oceny, a wg mnie wygląda też bardzo ładnie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X