Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie były piersze objawy ciąży u was

    Witam wszystkich , nie wiem czy był już taki wątek czy nie . Ale ciekawi mnie jakie były wasze pierwsze objawy które dały wam pewność że jesteście w ciąży ? ja jeszcze nie jestem , ciekawi mnie ten temat bo każda ciąża jest inna i inne ma objawy ale może to pomoże innym zorientować się że te objawy to właśnie jest ciąża . Pozdrawiam wszystkie kobitki i zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami
  •    
       

    #2
    Witam,ja przy pierwszej ciąży miałam na początku metaliczny posmak w buzi,nie smakowała mi kawa,na zapach ryb normalnie cofało mi się wszystko,potem zaczęły się wymioty do 3 miesiąca,no i oczywiście opóżniona miesiączka .Przy drugiej czułam się trochę lepiej,ale były też wymioty,też do 3 miesiąca,ale potem zaczęły puchnąć mi ręce i nogi straszne,chciało mi się ciagle spać,ale mam fajne dzieciaczki i najważniejsze,że zdrowe.Także życzę wszystkim przyszłym mamom powodzenia !!!

    SZYMON 6 LAT
    ZUZIA 7 MIESIĘCY

    Skomentuj


      #3
      Ja mialam takie jak na miesiaczke, obolale piersi, bole podbrzusza, a no i jak wstawałam to zdazalo sie ze mi sie czarno przed oczami robilo.

      Skomentuj


        #4

        - zatrzymanie miesiączkowania,
        - nabrzmiałe piersi,
        - bóle podbrzusza (delikatne) jak na miesiączkę,

        - metaliczny posmak w ustach,
        - wstręt do kawy,
        - wstręt do kuskus,
        - wstręt do słodyczy,
        - częste odbijanie się,
        - nagłe, niespodziewane napady głodu (aż żołądek ściskało)
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          Witam

          Witam .. Pierwszym Objawem Mojej Ciąży Były Powiększajace sie Piersi , a tak po za tym to nic mi nie dolegało .. Bardzo Dobrze sie czułam ...

          Skomentuj


            #6
            Pierwszym objawem ciąży w moim przypadku było straszne zmęczenie i to że ciągle chciało mi się spać i to już w pierwszych dniach.

            Skomentuj


              #7
              Cześć KAGA - dawno Cię tu nie było

              Ja miałam takie same objawy jak pisała Carin.. - bardzo bardzo bolały mnie piersi i to do 3 miesiąca ciąży - nie dałam się w tym czasie dotknąc.. teraz jest już dobrze
              Pozdrawiam;*




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                U mnie nie bylo jakichs wielkiech objawów.Tylko tyle,ze zwymiotowałam po wypiciu kawy i brak okresu na czas

                Skomentuj


                  #9
                  Witam wszyskich. U mnie zaczęło się od stanu podgorączkowego i bolesnych powiększonych piersi. Byłam też wyjątkowo senna. No i 2 testy ciążowe pokazywały to samo

                  Skomentuj


                    #10
                    a mnie piersi nie bolały tylko strasznie swędziały, odczuwałam ból podbrzusza i straciłam apetyt




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mnie strasznie bolały piersi. Ulgę przynosił letni prysznic. Wtedy tez
                      chodziłam jak osa i miałam do całego świata o wszystko pretensje
                      A około 5 tygodnia przyszły mdłości i to takie dość uciążliwe. Ale co dziwne,
                      nie były poranne ale dzienne i wieczorne Było dobrze tak do południa a
                      potem koszmar. W związku z tym, że broniłam pracę dyplomową już razem
                      z moją córcią cieszyłam się, że mam obronę o godz. 9, bo przynajmniej
                      jakoś się czułam i wyglądałam.


                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                        Cześć KAGA - dawno Cię tu nie było

                        Ja miałam takie same objawy jak pisała Carin.. - bardzo bardzo bolały mnie piersi i to do 3 miesiąca ciąży - nie dałam się w tym czasie dotknąc.. teraz jest już dobrze
                        Pozdrawiam;*
                        A bo jakoś czasu zabrakło , troszkę zaganiania życiowego . jak się czujesz ? jak tam maleństwo daje ci już do wiwatu czy raczej śpioch ? U mnie nic się nie zmieniło oprócz tego że już się nie mi nie zależy co będzie to będzie mam siostrzeńca więc poświęcę jemu uwagi . A wątek założyłam z ciekawości
                        Pozdrawiam cię Sagapoamore cieplutko :* i resztę babeczek rzecz jasna

                        Skomentuj


                          #13
                          a ja nie miałam żadnych objawów tylko brak miesiączki

                          Skomentuj


                            #14
                            ja również praktycznie żadnych objawów poza brakiem miesiączki nie miałam tylko strasznie chciało mi się spać. Mogłam spać i na siedząco i na stojąco


                            Skomentuj


                              #15
                              U mnie pierwszy objaw jeszcze zanim miałam termin miesiączki której oczywiście nie dostałam był okropny ból piersi.Już wtedy wiedziałam,że sie udało



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X