Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

w jakim banku konto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: w jakim banku konto?

    Ja od kilku lat mam konto w mBanku i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie miałam nigdy żadnych problemów. Za darmo mam prowadzone konto i konta oszczędnościowe, za darmo robię przelewy, za darmo korzystam z większości bankomatów i do tego nie płacę za kartę. Jak mam wolne środki bez wychodzenia z domu zakładam lokatę i również z domu mogę ją zerwać. Konto też z domu zakłada się.

    Gdyby ktoś chciał założyć sobie konto to podrzucam link: https://www.polecambank.pl/linki/konta-ekonto/14b26

    Zakładając konto można dołączyć do programu polecającego, w którym można zarabiać na poleceniach wśród znajomych. Jeśli ktoś jest zianteresowany to mogę podesłać kodzik

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: w jakim banku konto?

      Ja polecam Konto 360 w banku Millennium. Wszystko za darmo, łącznie z wypłatami z bankomatów. Wystarczy tylko zapewnić comiesięczny wpływ w wysokości 1000 zł i wykonać jedną płatność bezgotówkową. Dokładny ranking znajdziecie na stronie oszczednoscionline.pl/konta-osobiste.

      Skomentuj


        #18
        Odp: w jakim banku konto?

        Prawda jest taka, że jeśli studiujemy, to czekają na nas w banku świetne oferty. Konta studenckie mają zminimalizowane opłaty lub nie ma ich w ogóle. Warto dobrze rozejrzeć się na rynku. W ten sposób można wiele zaoszczędzić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: w jakim banku konto?

          Ja również mogę polecić mBank. Mama ma u nich konto i nigdy nie miała żadnych problemów. Sama się teraz zastanawiam, czy też nie przejść właśnie do nich. Teraz dodatkowo jest taka fajna promocja, w której zakładając konto poprzez stronę http://pendrivezakonto.com/ otrzymujemy pendrive całkowicie bezpłatnie Dobrze, że partner mBanku organizuje takie promocje dla nowych klientów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: w jakim banku konto?

            Mój najlepszy bank to PKO Bp jestem z nim już od szkoły średniej i dalej mają dla mnie najlepsze oferty aczkolwiek nie powiem bo zakładając konto szukałam w innych bankach jednak ich oferty wydaja sie byc dla mnie najkorzystniejsze.Teraz będę musiała zmienić na inną ofertę bo kończę lata które są przypisane do konta więc muszę znów zapoznać się z ich ofertami dla mnie.

            Skomentuj


              #21
              Odp: w jakim banku konto?

              W ostatnich miesiącach w rankingach Bank Smart jest bezkonkurencyjny. Bank PKO BP przygotował promocję, rozdaje bilety do kina przy wyborze produktu PKO konto pierwsze. A ja od lat w ING.
              https://www.habza.com.pl/banki/pekao-sa/

              Skomentuj


                #22
                Odp: w jakim banku konto?

                PKO miałam jako pierwsze konto kilkanaście lat temu i nigdy więcej. Teraz mam mBank. Kiedyś to był dobry bank darmowe konto i przelewy bez haczyków. Coraz gorsze warunki, świat bankowy w PL poszedł do przodu a mBank stoi w miejscu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: w jakim banku konto?

                  Ja mam w PKO i konto osobiste i IKZE (konto zabezpieczenie emerytalnego), nie jest tak źle jak przedstawiacie. Szczególnei to drugie jest przydatne.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: w jakim banku konto?

                    Ja planuję zmienić konto (mam w Deuche Bank) bo za prowadzenie karty teraz zaczęli pobierać opłatę. Wszędzie są beznadziejne odsetki, więc patrze tylko na to, aby konto było darmowe.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: w jakim banku konto?

                      Ja póki co jestem uziemiona w Kredyt Bank - BZ WBK. Zaliczyłam wtopę z kredytem we frankach i teraz próbuje odzyskać co swoje - zbieramy chętnych do pozwu zbiorowego na http://pozewgrupowybzwbk.dt.com.pl/ i mam nadzieje, że za jakiś czas się od tego uwolnię.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: w jakim banku konto?

                        ja mam w millennium. mąż też przeniósł się do tego banku z db. przy określonych parametrach miesięcznego dochodu, konto darmowe i sporo ciekawych funkcji na jego zarządzanie. mi pasuje

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: w jakim banku konto?

                          Ja mam konto w Inteligo. Wszystko za darmo, więc co mi jeszcze więcej potrzeba.
                          Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: w jakim banku konto?

                            Ja mam w mbanku. Ale jak patrze co ostatnio te banki wyprawiają to nie wiem czy znajdzie się jakikolwiek bank godny polecenia. mBank od lutego 2017 wprowadza opłaty za wyjecie z bankomatu mniej niz 100 zł. Tzn ze jak bede chciala wyjac 20zł to zaplace prowizje. Skandal!
                            I takich oplat jest coraz wiecej!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: w jakim banku konto?

                              Właśnie szukam odpowiedniego konta w banku, gdzie mogłabym odkładać pieniądze wpływające z wynajmu mieszkania. Najlepiej, żeby to było konto oszczędnościowe. Pieniądze z wynajmu mieszkania, które dostała w spadu chcę przeznaczyć z myślą o emeryturze i godnym życiu na starość. W zarządzaniu najmem pomaga mi firmahttp://www.k2assetmanagement.pl/, gdyż mieszkanie znajduje się na drugim końcu Polski. Nie ma więc mowy, żeby odbierać czynsz "do ręki", nie chcę też żeby pieniądze były na koncie, z którego korzystam na co dzień.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: w jakim banku konto?

                                Super, dzięki za wszystkie propozycje Myślę, że na pewno mi się to przyda
                                - Można tak powiedzieć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X