Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam ogrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Uwielbiam ogrody!

    Bardzo podobają mi się ogrody z dużą ilością iglaków, pięknym trawnikiem, oczkiem wodnym i pięknymi kwiatami. Pacioreczniki, magnolie, aż po tulipany czy róże.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Uwielbiam ogrody!

      Piękne są takie ogrody, ale też wymagają dużo pracy, aby wyglądały tak jak wyglądają. Ja mam mały ogród, ale wiosną i jesienią trzeba troche poświęcić wolnego czasu na prace w nim. A i dodatkowo co dwa tygodnie koszenie trawnika.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Uwielbiam ogrody!

        A czy widziałyście już pergole na actigroup.pl/przykrycia-przeciwsloneczne/? Moim zdaniem warto zainwestować w taki system przeciwsłoneczny, ponieważ wtedy przyjemniej spędza się czas w ogrodzie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Uwielbiam ogrody!

          Jak dla mnie bardzo fajne rozwiązanie, tylko czy na wietrze nic się z tym nie robi, silny wiatr nie podrze tego? Ciekawe czy przed deszcze dobrze osłonią?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Uwielbiam ogrody!

            Ja bym się bała o wiatr, zwłaszcza, że teraz sporo takich anomalii pogodowych. W urządzaniu ogrodu trzeba patrzeć na czas, jaki możemy mu poświęcić. Niby zwykły trawnik, ale żeby był piękny też potrzeba sporo pracy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Uwielbiam ogrody!

              Tak, na pielegnację ogrodu potrzeba wiele czasu. Dlatego my zapalowalismy z przodu domu tylko drzewka ozdobne plus skalniaczek. Więcej bedzie kostki brukowej Ale zieleń bedzie za domem.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Uwielbiam ogrody!

                ja z przodu domu też mam trawnik i iglaki. Ze skalniakiem est za duzo roboty i go rozebrałam w zeszłym roku, też ze względu na psa, bo mi wynosił kamienie. Z tyłu domu mam też ogródek warzywny urządzony.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Uwielbiam ogrody!

                  Napisane przez dagmara124 Pokaż wiadomość
                  warto popytać znajomych, gdzie kupują sadzonki. Ja już po paru latach mam swoich sprzedawców i w raz z nimi zaczynam sezon
                  Co do wyboru kwiatów to wszystko zależny od stanowiska, nasłonecznienia, zadaszenia, strony świata itp. Może brzmi patetycznie ale w internecie są wszystkie potrzebne informacje. Szczerze zachęcam do roślin na balkonie.
                  My własnie często tak robimy, że pytamy znajomych czy rodzinę aby cos podpowiedzieli, kierujemy sie zasadą, że sprawdzone zawsze lepsze Aczkolwiek wiadomo, że nie każdy ma takie same wymagania.
                  Mam zamały balkon w mieszkaniu ale juz w domu mam ogromny

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Uwielbiam ogrody!

                    Piękne ogrody to coś cudownego ! Też często jak wy wychodzę z założenia że zawsze warto podpytać znajomych co w dzisiejszych czasach zastosować w swoim ogrodzie. Znajomy mi ostatnio polecił ciekawy kamień budowlany jakim jest właśnie kaszmir gold który idealnie nadaje się do ogrodów, można nim niesamowicie upiększyć swój ogród, idealne rozwiązanie także na taras czy schody zewnętrzne, ciekawa innowacyjna opcja, warto ją przemyśleć i może nawet zastosować !

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Uwielbiam ogrody!

                      Polecam zainwestować w drzewka i krzewy ozdobne, np. wierzba japońska, berberys, róże na paliku. Pięknie w ogrodzie prezentują się funkie a nie wymagają zbyt dużo uwagi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Uwielbiam ogrody!

                        Ja zawsze chciałam mieć swój własny ogródek i mam. Wiadomo, że wymaga trochę roboty, ale coś za coś. Mi się bardzo podobają wszelkie krzewy które kwitną, także zasadziłam azalie w 2 kolorach. Jeszcze zamierzam kupić takiego perukowca https://podkarpackiesady.pl/krzewy-o...oung-lady.html, genialnie wygląda na zdjęciu. Ma ktoś z nim jakieś doświadczenie?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Uwielbiam ogrody!

                          Sprawdzona osobiście przeze mnie firma świadcząca usługi ogrodnicze w Szczecinie i okolicy to firma Iwańczyk. ogrodnik Szczecin. Aktualnie zmieniam koncepcję wyglądu ogrodu i z usług firmy będę korzystał.
                          Noclegi Grzybowo

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Uwielbiam ogrody!

                            W tym roku w okresie wiosenno-letnim razem z mężem robiliśmy remont generalny naszego domu i ogrodu. Zawsze chciałam mieć wielki ogród poniewaz kocham rośliny ale jakos nigdy nie było na to czasu ani pieniędzy ale w tym roku postawiłam na swoim. Zakładanie ogrodu, nawadnianie i stworzenie oczka wodnego zleciliśmy firmie http://www.marekgurgul.pl/ i jestem zadowolona z rezultatu. Wykonawcy słuchali dokładnie moich uwag i robili wszystko wedle moich zaleceń, jesli trzeba było porady, można było na nią liczyć

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Uwielbiam ogrody!

                              ja od dziecka uwielbiam ogrody, kiedy byłam mała miałam u babci wielki ogród i zawsze chciałam mieć własny. Teraz przeprowadziłam się do domu pod miastem i razem z mężem zbudowaliśmy dom i zrobiłam sobie wymarzony ogród. Ma oczko wodne, drzewa i krzewy. Zleciłam wykonanie ogrodu firmie http://www.marekgurgul.pl/ . Co prawda oczko wodne nie jest duże ale zawsze je chciałam no i mam. Mam też taras, na którym mogę urządzac grille dla znajomych więc jestem szczęsliwa i w wolnych chwilach zajmuje się tylko pielęgnacją ogrodu

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Uwielbiam ogrody!

                                Ja również jestem wielką fanką ogrodów - te akcesoria https://www.stukpuk.pl/ogrod/wyposazenie-ogrodu pomogły mi zaaranżować przestrzeń.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X