Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta Warszawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dentysta Warszawa

    Po ciąży strasznie osłabiły mi się zęby. I paradontoza i zmienił się kolor, wyglądają okropnie. Koleżanka, która od lat leczy się u dr Jonasza na Woli poleciła mi jego gabinet Dental White? Prosze o opinię. I na temat stomatologa dziecięcego.
  •    
       

    #2
    Odp: Dentysta Warszawa

    Prawda jest taka, że nie we wszystkie opinie można wierzyć. Niektórzy specjalnie wystawiają negatywne komentarze, by komuś zaszkodzić. Jerzy Kowalewski- http://traffic-club-jerzy-kowalewski...postanowienia/ borykał się z podobnym problemem. Negatywne komentarze wypierają te pozytywne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dentysta Warszawa

      To fakt,najlepiej jeżeli dany gabinet dentystyczny ma kilka lub kilkanaście pozytywnych opinii co w praktyce zdecydowanie zwiększa jego wiarygodność. Warto podać również jak kształtują się ceny za wizytę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dentysta Warszawa

        Ja polecam Dental White leczę się tam już jakiś czas. Niepozorne miejsce a sympatyczne i profesjonalne. Sama robiłam tam licówki właśnie u dr Jonasza - co też polecam na pozbycie się kompleksów. Poza tym dla dzieci też, bo mają do końca sierpnia darmowe przeglądy, więc możesz sama sprawdzić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dentysta Warszawa

          Ja mogę Ci polecić chirurga stomatologicznego Warszawa - Dariusza Niesiobędzkiego. Należy do elitarnego Implant Masters Poland - zrzeszenia wybitnych implantologów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że trafiasz do profesjonalisty.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dentysta Warszawa

            Znam ten ból... Mi też po ciąży bardzo osłabiły się zęby. Poza tym urosła mi ósemka, którą trzeba pilnie wyrwać. Udało mi się znaleźć klinikę na Mokotowie w której można skorzystać z pomocy kilku specjalistów - chirurga, ortodonty, protetyka itd. Wspólnie ustalają plan leczenia pacjenta także nie trzeba jeździć od gabinetu do gabinetu by wyleczyć zęby.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dentysta Warszawa

              A ja z kolei polecam gabinet Sanusdent. Mają wielu specjalistów, oferują każdy rodzaj zabiegu (od wyrwania zębów do ich ozonowania), nie trzeba u nich długo czekać na wizytę. Chodzą do nich całe rodziny już od 20 lat z powodu tego, że walczą o każdy ząb i wyjątkowo profesjonalnie podchodzą do wykonywanych przez siebie zadań.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dentysta Warszawa

                Ten ranking lekarzy prezentuje się całkiem przyzwoicie,nie uważacie? Jeżeli miałyście okazję z niego korzystać,to proszę o opinię czy warto,będę czekać na Wasze odpowiedni

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dentysta Warszawa

                  dobry dentysta w Warszawie (okolice Rembertowa, Wesołej, Zielona, Sulejówek itd) to Glamour Dental i Pani Ewa.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dentysta Warszawa

                    A polecicie kogoś w okolicach Mokotowa, ewentualnie Ochoty?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dentysta Warszawa

                      Mogę Ci polecić Supra dent na ulicy Biały Kamień. Leczy się tam od dłuższego czasu praktycznie cała nasza rodzinka. Kiedyś chodziłam z dzieciakami na fundusz ale obecnie chodzę prywatnie bo jednak opieka jest lepsza.
                      Na tej stronie jest kontakt:
                      http://www.supradent.pl/

                      Trafiłam do nich z polecenia znajomej. Czekało mnie leczenie kanałowe czego niesamowicie wprost się bałam. Okazało sie,że nie było tak źle. Nie bolało mnie . Jedynie czułam troche znieczulenie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dentysta Warszawa

                        Może ja też dodam coś od siebie: Nie wiem czy znacie to miejsce, ale uważam, że jest godne polecenia.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dentysta Warszawa

                          Zmieniłam 3 miesiące temu stomatologa (co z tego, że leczyłam zęby tanio jak plomby średnio wygadały a ząb pobolewał po leczeniu), koleżanka z pracy mi poleciła Panią Elżbietę Suchorę, gabinet ma w tej klinice i przez nią trzeba się zapisać - http://oberclinic.pl/. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, mam słabe i zniszczone zęby, prawie każdy już leczony i jak idę do nowego dentysty to się zwyczajnie wstydzę. Pani doktor to tylko skwitowała, że zniszczonych zębów nie widziałam i że zrobi mi taki uśmiech, że nawet przez sen się będę szczerzyć Na razie jestem zachwycona.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dentysta Warszawa

                            Wiesz, z opiniami w sieci to tak różnie. Najlepiej taką średnią wyciągnij. Zauważyłam, że sporo złych opinii wypisuje złośliwie konkurencja albo jakieś marudy Po ciąży dziąsła wrócą do poprzedniego stanu, jak Ci hormony przestaną szaleć. Ale fakt, lepiej zajrzeć do lekarza i sprawdzić, bo w międzyczasie może coś się tam zadziać. Niby jak się rozpulchniają dziąsła, automatycznie zaczyna się ostrożniej szczotkować, a przez to nie doczyszcza się zębów. W każdym razie - ja mogę polecić Impladent. Na Woli mają dwa gabinety. Ja jakoś wolę ten na Żytniej, nie wiem czemu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dentysta Warszawa

                              Zapytaj kogoś ze znajomych/rodziny. Na pewno przecież korzystają z usług dentysty.
                              http://falauderzeniowa.edu.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X