Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Agnieszka26, wiem co czujesz! Ja mam to samo. Mam wielką ochotę na sex a mój ślubny... no cóż. Ostatnio już nie miałam ochoty na podchody i zapytałam go :"misiu, pobroimy troszkę?" a co on na to??? "Może w przyszłym tygodniu, dobranoc". No szlak albo jak!!!



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      a ja zawsze miałam ochotę na łóżkowe wariacje teraz mam jeszcze większą a mojemu facetowi to nie przeszkadza hihihi niech korzysta później dłuuuuga przerwa nas czeka
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez agnieszka26 Pokaż wiadomość
        dziewczyny, pomóżcie, może któraś ma jakiś pomysł, na początku ciąży i przed nią, nigdy nie mieliśmy problemu z seksem, zawsze było super, a teraz klapa...Ja mam wilczy apetyt, a Jego jakby nic nie rusza, ani wydekoltowane bluzeczki ani nawet ich brak, jakbym przestała Go w ogóle podniecać, czuję sie teraz brzydka i niepotrzebna, przesadzam? wyolbrzymiam?
        Nie martw się.Porozmawiaj z nim.Niektórzy mężczyzni mają obawy,że mogą zaszkodzić nienarodzonemu dzidziusiowi.Znam takie przypadki.Może to jest przyczyna?Głowa do góry.Kobieta w ciąży też jest piękna i seksowna

        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          my szaleliśmy do samego końca.Było swietnie,a dzidzia zdrowa jest.

          Skomentuj


            #20
            cały ambaras...dwoje chciał na raz

            wiecie Kobitki!
            czasami naszych facetów przerasta myśl, że zostaną ojcami i strasznie się martwią...co będzie jak np. nie utrzymają rodziny.... i wiele innych. trzeba z nimi pogadać...dużo, dużo.
            Ja mam inny problem. Przez całą ciążę nie miałam ochoty, Mała ma już 2 lata a ja dalej nie mam. Wręcz czasami muszę się zmuszać....
            No cóż, takie życie!

            Skomentuj


              #21
              Elkoral
              Tu chyba chodzi o to, że teraz jesteś przede wszystkim mamą...Wiem że to Ci niczego nie wyjaśnia. Ale po prostu część kobiet od momentu kiedy dowiedzą się o ciąży przestaje myśleć o sobie w kategoriach: 'Jestem nie tylko matką, ale i kobietą', może nie świadomie, ale podświadomie nie czujesz potrzeby sexu bo teraz jesteś przede wszystkim mamą. Jest to częsty przypadek, ja sama po porodzie przez dłuższy czas też nie odczuwałam potrzeby sexu...

              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

              Różności do postów
              GALERIA OLAFKA

              Skomentuj


                #22
                bardzo bym chciała uprawiać sex z mezem ale jak w 1 ciazy tak teraz jest mi ciezko kilka razy nawet staralismy sie ale nic z tego.ale fajnie ze jest tak duzo dziewczyn ktorym teraz jest nawet lepiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja pierwsze 3 miesiące jak najbardziej, ale później wystąpiły dziwne skurcze macicy i do porodu zakaz seksu
                  potem połóg a więc jakieś 8-7 miesięcy nic


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja też w ciąży miałam cały czas ochotę na seksik I było super! A tera zresztą też A może nawet lepiej....

                    Skomentuj


                      #25
                      ja teraz stracilam checi ale to tylko przez to ze nasz brzuchol jest juz ogromny,i sex to juz sport ekstremalny...
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez abi1988 Pokaż wiadomość
                        ja teraz stracilam checi ale to tylko przez to ze nasz brzuchol jest juz ogromny,i sex to juz sport ekstremalny...
                        To jak już urodzisz, to będzie lepiej smakowało...

                        Skomentuj


                          #27
                          napewno tak tak
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez babyblue Pokaż wiadomość
                            Jestem na początku ciąży. Uprawiam sex z mężem, ale mam obawy czy nie zaszkodzimy dzidziusiowi, zwłaszcza za jakiś czas... Jakie macie doświadczenia w tych sprawach drogie kobietki?
                            My kochaliśmy się, kiedy mieliśmy na to ochotę....dopiero pod koniec ciąży robiliśmy to rzadziej. Jak nie odczuwasz żadnego dyskomfortu lub bólu to nie ma problemu

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez elkoral Pokaż wiadomość
                              wiecie Kobitki!
                              czasami naszych facetów przerasta myśl, że zostaną ojcami i strasznie się martwią...co będzie jak np. nie utrzymają rodziny.... i wiele innych. trzeba z nimi pogadać...dużo, dużo.
                              Ja mam inny problem. Przez całą ciążę nie miałam ochoty, Mała ma już 2 lata a ja dalej nie mam. Wręcz czasami muszę się zmuszać....
                              No cóż, takie życie!
                              Ja również miałam i mam taki sam problem,zanim zaszłam w ciąże to kochaliśmy się średnio 2 razy w tygodniu,poźniej zaszłam w ciąże i jakby coś strzeliło we mnie...w ogóle nie miałam ochoty...może raz na tydzień a teraz juz minęło 18m-cy od urodzenia dziecka to też w ogóle niemam ochoty i też muszę baaardzo się zmuszać...nic na to nieporadzę...

                              a co do kochania się w czasie ciąży to właśnie, jak dzidzi nic nie zagraża to możecie śmiało sie kochać....pozdrawiam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Ufff a juz myslalam ze tylko ja mam takie problemy Odkad jestem w ciazy (a juz tylko 4 tyg mi zostaly) kochalismy sie moze 3-4 razy Powiem wam ze wkurza mnie to!! bo czesto wyobrazam sobie jakby mogloby byc fajnie a jak przychodzi co do czego to mnie sie nie chce?? A jak juz sie zmusze to wcale nie odczuwam takiej przyjemnosci jaka bym chciala. I badz tu kobieto madra

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X