Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak schudnąć ?

    Mam podobnie. Jak chcemy schudnąć, to powinniśmy zmienić dietę i ruszać się.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak schudnąć ?

      Musisz więcej spalać kalorii niż dostarczasz swojemu organizmowi. Jedz mniej, więcej wartościowych posiłków, zrezygnuj ze słodkiego, zapisz się na siłownię i bądź konsekwentna!
      Pozdrawiam, wlaniec
      http://egoman.pl

      Skomentuj


        Odp: Jak schudnąć ?

        żadne tabletki same nie odchudzą. Ja ostatnio zaczęłam robić ćwiczenia na płaski brzuch, żeby wyrobić się do wakacji. co drugi dzień wieczorem. powoli do przodu

        Skomentuj


          Odp: Jak schudnąć ?

          brzmi nieźle, i naprawdę masz takie efekty bo bigup?

          Skomentuj


            Odp: Jak schudnąć ?

            Widzę sporo osób mówi, że woli naturalne sposoby odchudzania, ale suplement też może być naturalny wiadomo, że nie wykona za nas pracy, czyli ćwiczenia i dieta musi być, ale można poprawić trawienie, zmniejszyć apetyt. Ja jednak chciałam tu spytać czy któraś miała może doświadczenia z Amlan Forte z vital progres (z agrestem indyjskim)? To, że zaczęłam walczyć z wagą to jedno, ale chciałabym też poprawić stan włosów, a ponoć amlan na to działa.

            Skomentuj


              Odp: Jak schudnąć ?

              Napisane przez kleo_kleo Pokaż wiadomość
              brzmi nieźle, i naprawdę masz takie efekty bo bigup?
              gdy tylko ćwiczyłam i kontrolowałam diete, to nie miałam takich efektów, gdy dodałam do tego jeszcze suplementy ( Bigup, dużo wit C , ocet jabłkowy ) to spowodowało że ciało nabrało sprężystości i jędrności, a cellulit jest dużo mniejszy. Więc bardzo polecam odchudzanie na kilku płaszczyznach

              Skomentuj


                Odp: Jak schudnąć ?

                Sama od dłuższego czasu zastanawiam sie co zrobić by zgubić kilka tych zbędnych kilogramów. Jakiś czas temu trafiłam tutaj http://mamywpoznaniu.pl/ na temat treningów siłowych, podobno są dużo lepsze zwykły trening

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Trochę ruchu, lepsza dieta i na pewno schudniesz Nie ma co pakować siebie chemię, tym bardziej, że po tych tabletkach i tak najczęściej jest efekt jojo.

                  Skomentuj


                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Ja już próbowałem wszystkiego. Najlepiej chyba isć do dietetyka. Każdy organizm jest inny, dodatkowo niektórych rzeczy nie potrafimy sobie odmówić.
                    apartamenty we Wrocławiu

                    Skomentuj


                      Odp: Jak schudnąć ?

                      ja bym ci poleciła jednak spróbować bigup, tego na pewno nie próbowałaś, bo to nowy suplement, ale z tego co można na różnych forach poczytać, w dodatku skuteczny w swym działaniu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak schudnąć ?

                        ja uzyskałam najlepsze efekty, jak robiłam kardio przez 6 dni w tygodniu

                        Skomentuj


                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Według mnie suplementy dzialają. O ile są stosowane z rozsądkiem Wiadomo, że samo stosowanie tabletek nie sprawi, że schudniemy. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, mieć determinację, by zrzucić zbędne kilogramy i wszystko da się zrobić. Chociaż sama przyznam, że kilka razy robiłam podejścia, by zacząć dietę i dopiero teraz udało mi się osiągnąć zdrowszą sylwetkę jak pisałam wyżej mi najbardziej pomógł bigup, ocet jabłkowy, gaba, i wit.c

                          Skomentuj


                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Musisz się więcej ruszać Polecam siłownię i metodą małych kroczków zacząć się ruszać, aby Twój bilans kaloryczny był ujemny, czyli abyś spalała więcej kalorii niż jesteś w stanie przyswoić. Najlepiej do tego nadają się bieżnie, podczas biegania na których spalamy najwięcej kalorii.

                            Pozdrawiam, Kondor1 (Konrad)
                            http://najlepszekoksy.com

                            Skomentuj


                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Tutaj jest świetny portal eko, na którym jest dużo tego typu informacji Warto się tam lepiej rozejrzeć
                              Kot z sumieniem to... to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

                              Skomentuj


                                Odp: Jak schudnąć ?

                                wiadomo, ruch, do tego regularny daje najlepsze wyniki, ja niestety już jednak jestem w takim wieku, ze mi skóra wiotczeje jeśli za dużo stracę na wadze, dlatego się wspomagam bigupaem, z nim przy intensywnym ruchu nie mam takich problemów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X