Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka lampa do salonu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaka lampa do salonu?

    W dzisiejszych czasach bardzo dobrym rozwiązaniem jest znalezienie projektanta wnętrz. Na pewno dużo lepiej niż my dobierze dla nas dodatki. Sama niedawno szukałam takiej firmy i udało mi się znaleźć ta x, według mnie firma ma bardzo ciekawe pomysły, widziałam kilka ich realizacji i bardzo mi się spodobało
    Last edited by disne; 18-06-2020, 12:39. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaka lampa do salonu?

      Ostatnio robiłam zakupy w kwestii oświetlenia w tym sklepie z lampami:xxx i zdecydowanie zalecam przejrzeć asortyment bo mają naprawdę ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o oświetlenie
      Last edited by disne; 18-06-2020, 12:39. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaka lampa do salonu?

        A czemu nie skorzystać z jakiegoś profesjonalnego sklepu? Ja wychodzę z założenia, że to zawsze najlepsza opcja, bo macie gwarancję, że dostajecie towar najlepszej jakości. Na mnie wrażenie robi sklep xxx bo nie tylko oferują wysokiej klasy artykuły elektryczne, w tym właśnie poszukiwane oprawy oświetleniowe, ale też często robią bardzo atrakcyjne promocje. Powinno Was to zainteresować.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 12:39. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaka lampa do salonu?

          Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Nie da się tak jednoznacznie powiedzieć.
          Nie być kochanym albo nie być zdolnym, by pokochać kogokolwiek: to jest gorsze.

          Skomentuj


            Odp: Jaka lampa do salonu?

            A może właśnie jeśli salon jest klasyczny i bez szaleństw to warto zaszaleć z oświetleniem? Coś pastelowego jak np. taka lampa xxx jest bardzo neutralna, a jednocześnie przyciągnie wzrok gości. Generalnie to w tym sklepie znajdziesz wiele inspiracji, może coś będzie w Twoim guście i Ci się spodoba. Dla mnie takie sklepy internetowe są fajną alternatywą dla sklepów stacjonarnych, w których jest zawsze to samo.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 12:40. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaka lampa do salonu?

              Mnie się nie wydaje, że to zależy od miejsca, tylko od światła jakie daje lampa. Generalnie im więcej tym lepiej. Dlatego u mnie dominuje oświetlenie z activejet i to w każdy pomieszczeniu, nie tylko w salonie

              Skomentuj


                Odp: Jaka lampa do salonu?

                Fajne są takie wystawne żyrandole powiem ci że mi się bardzo podobają naprawdę fajna sprawa to jest taka lampa ledowe są fajne
                ładnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaka lampa do salonu?

                  Napisane przez wertiys Pokaż wiadomość
                  Fajne są takie wystawne żyrandole powiem ci że mi się bardzo podobają naprawdę fajna sprawa to jest taka lampa ledowe są fajne
                  Ostatnio postanowiliśmy odnowić nasz przedpokój, jestem fanem stylu rustykanlego.. zastanawiam się nad zakupem kinkietów, ale nie mogę się zdecydować na jeden konkretny (na tej stronie jest duży wybór -
                  xxx. Wiem że to kwestia gustu i nie możecie polecić mi nic konkretnego.. ale może ktoś z Was ma takie kinkiety i może wysłać zdjęcie jak wyglądają w pomieszczeniu??
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 12:37. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaka lampa do salonu?

                    Kup sobie ledowe lampy są fajne i robią taki fajny klimat ja mam w łazience i salonie ledowe lampy
                    ładnie

                    Skomentuj


                      Odp: Jaka lampa do salonu?

                      Jeśli nie wiesz jaką zakupić lampę to może zapoznaj się z xxx ? Ten producent ma bardzo ciekawe oświetlenia, a co najważniejsze jego styl jest elegancki i nowoczesny. Niestety ten producent ma tylko lampy sufitowe, ale one wyglądają bardzo ekskluzywnie co nada naszemu pomieszczeniu ciekawy styl.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 12:37. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaka lampa do salonu?

                        Mi się podobają takie stojące lampy

                        Skomentuj


                          Odp: Jaka lampa do salonu?

                          mi również podobają się proste rozwiązania. U siebie od jakiegoś czasu mam kilka takich lamp xxx, zamocowanych w kluczowych miejscach salonu. Daje to świetny efekt, no i nie muszę zapalać wszystkich siedząc tylko przy stole. To dość praktyczne rozwiązanie
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 12:37. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jaka lampa do salonu?

                            [QUOTE=myszka700;339142]Mi się podobają duże lampy , duży wybór jest w ikea
                            xxx

                            W Ikei są raczej średnie rozmiary. Taką prawdziwą wielkogabarytową lampę dosyć ciężko znaleźć. Szukałam dla klientów, zamarzyła im się średnica ponad 1 m. Luminato! Piękne, klasyczne półkule, możliwość konfigurowania kolorystycznego, co jest naprawdę sporym atutem. Dzięki temu można lampę idealnie dopasować do danej aranżacji. Parę rozmiarów do wyboru, oraz perełka lampa lekko transparentna Luminato MOON. Lampy można je znaleźć na stronie xxx - galeria oświetlenie lampy półkule:

                            xxx
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 12:38. Powód: linki

                            Skomentuj


                              Odp: Jaka lampa do salonu?

                              A mi się bardzo podobają lampy, których bazą są kable w oplocie. Widziałyście takie? xxx
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 12:38. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaka lampa do salonu?

                                Jak wybierzesz już lampę o firanach czy zasłonach też warto pomyśleć.xxx W tym internetowym sklepie znalazłam wiele ciekawych propozycji zasłon czy firan. Salon wygląda bardzo oryginalnie i niepowtarzalnie.Sklep zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów drukowanych na tkaninach do dekoracji domu lub mieszkania tj. zasłony, firany, poduszki, itd.
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 12:38. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X