Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciąża po poronieniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: ciąża po poronieniu

    Ja po poronieniu i dowiedzeniu sie o kolejnej ciazy od razu poleciałam do lekarza. On mi wtedy przepisał cos na podtrzymanie ciazy w pierwszych tygodniach. Pomoglo. Albo przynajmniej nie zaszkodzilo

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: ciąża po poronieniu

      tak samo jak zaszlam w ciaze po poronieniu to w przyspieszonym tempie poszlam do lekarza, ale nie mialam nic na podtrzymanie ciazy. pozniej troche plamilam to dostalam tabletki, ale tylko na kilka dni i pozniej juz do konca nic nie bralam

      Skomentuj


        #48
        Odp: ciąża po poronieniu

        Dziewczyny, a czy lekarze po poronieniu zlecali wam jakies szczegółowe badania? Sama poroniłam i sporo czytam na ten temat, dużo się mówi o tym, żeby wykonać specjalistyczne badania po poronieniu, że to pomoga w dalszym leczeniu. Zastanawiam się właśnie czy nie udać się do kliniki leczenia niepłodności, żeby być spokojniejszą, bo mój ginekolog niestety nic takiego mi nie zlecił

        Skomentuj


          #49
          Odp: ciąża po poronieniu

          Ogólne badania krwi, hormonów tarczycy - czasem problemy z ciążą biorą się z ogólnej kondycji organizmu. Plus wszystkie badania ginekologiczne wykluczające infekcje, nadżerkę itp., analiza moczu. Do tego na pewno suplementacja kwasem foliowym i ewentualnie innymi składnikami (zależy co wyjdzie z badań), np. mama dha premium, którą zalecał mi mój lekarz. Co do udania się do kliniki leczenia bezpłodności, to chyba dobrze jest pogadać najpierw o tym z twoim ginekologiem. Ty nie powinnaś być specjalistką, tylko Twój gine powinien Cię skierować gdzie trzeba.

          Skomentuj


            #50
            Odp: ciąża po poronieniu

            Super, dzięki wielkie z bardzo fajne porady Jestem pewien, że mi się przydadzą
            Czułam się bardzo samotna przy nich wszystkich.

            Skomentuj


              #51
              Pramolan

              Piszę trochę z trudnym problemem - niestety, poroniłam moją drugą ciążę, na samym jej początku praktycznie, mniejsza o powód. Lekarka przepisała mi lek Pramolan i chciałabym się zapytać czy którejś mamie pomógł on? Czy doświadczyłyście jakiś efektów niepożądanych, co się działo z waszymi organizmami? Jak reagowałyście na wszystko itd? Pytam o takie rzeczy, ponieważ wiem, że potrzebuję pomocy, jednak chciałabym się podpytać o wasze odczucia. Dla przypomnienia lek dostepny jest tutaj https://www.apteka-melissa.pl/produk...ych,15392.html i stąd go właśnie zamawiałam.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Pramolan

                Mojej mamie lekarz przepisał pramolan jak była w depresji po śmierci taty ale strasznie ją zamulał. Nie mogła skupić myśli i ciągle była senna więc po miesiącu męczarni przestała go brać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: ciąża po poronieniu

                  Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady! Z całą pewnością przydadzą mi się
                  Czas jest tylko szczególną formą przestrzeni.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Pramolan

                    Z tego co mi wiadomo, to odstresować się pomaga kava kava . Słyszałyście już o niej? Od zeszłego roku już jest legalna w Polsce. Nie można jej jednak zażywać z lekami na depresję. Nie uzależnia, co jest dużą zaletą. Uspokaja, koi nerwy i pomaga się zrelaksować. Zapobiega też depresji.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: ciąża po poronieniu

                      Po nieudanym in vitro są kliniki, które mają bezpłatne konsultację. (w Invikcie takie widziałam).Spróbujcie tam pójść, wypracujecie razem z lekarzem ewentualny plan działań na przyszłość.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X