Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble kuchenne Warszawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Meble kuchenne Warszawa

    A ja meble kupowałam w sklepie Black Red White. Nie byly to meble na wymiar bo nie było mnie stać na tak drogi remont ale jestem zdania,że i tak bardzo dobrze się prezentują. Są z kolekcji NIka. Jasne fronty oraz kremowy blat. Wszystko dokładnie sobie wymierzyłam a blat jest cięty na wymiar tak więc kuchnia wygląda tak jakby była zrobiona na wymiar.
    W Warszawie proponuję wybrać się do ich salonu meblowego na Popularnej:
    xxx

    Mają tam wszystkie kolekcje mebli na wystawce.
    Last edited by disne; 16-07-2020, 20:33. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Meble kuchenne Warszawa

      My mamy kuchnię w kolorze wenge i jestem z niej baaaardzo zadowolona. Też chciałam białą na początku ale stwierdzilam, ze teraz każdy taką ma i odpuściłam. Teraz poluję na krzesła z xxx i jakiś stół, który zmieści się w kuchni. Niestety nie jest za duża - 7m2 i miałam spory problem ze znalezieniem mebli.
      Last edited by disne; 16-07-2020, 20:33. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Meble kuchenne Warszawa

        My w salonie mamy meble od Szynaka Meble, a w kuchni mamy meble w kolorze orzecha ciemnego z frontami waniliowymi.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Meble kuchenne Warszawa

          Ja teraz urządzam swoją kuchnię, jednak ze względu na ograniczone miejsce musiałam połączyć ją z jadalnią i stąd moje pytanie , jakie xxx są teraz modne? Coś konkretnego możecie mi podrzucić? Stół będzie ciemny, dlatego warto, żeby do niego pasowały.
          Last edited by disne; 16-07-2020, 20:33. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Meble kuchenne Warszawa

            Polecam jeszcze zajrzeć tutaj: xxx. Mają tam niemal wszystko co jest potrzebne do kuchni dla osoby prywatnej ale także do wyposażenia np. lokalu gastronomicznego, cukierni czy restauracji. Znajdziecie tam zarówno akcesoria do pieczenia i wyrobów cukierniczych jak i chłodziarki czy piece do pizzy. Od 599zł jest dostawa gratis więc warto zrobić większe zakupy.
            Last edited by disne; 16-07-2020, 20:33. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Meble kuchenne Warszawa

              To może Max Kuchnie? Tutaj masz przykładowe realizacje - xxx. Zamawiałam tam meble kuchenne do siebie i jestem zadowolona. Pracownicy jednego z salonów Max Kuchnie, znajdującego się w moim mieście, pomogli wybrać odpowiedni projekt i przede wszystkim dopasować wszystko do naszych możliwości finansowych. Dostałam od nich też sporo rad jeśli chodzi o kupno sprzętu AGD. Po kilku tygodniach od pomiarów mogłam cieszyć się w pełni wyposażoną kuchnią.
              Last edited by disne; 16-07-2020, 20:30. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Meble kuchenne Warszawa

                Ja swoje meble kuchenne robiłam w xxx . Mam naprawdę świetnie zaprojektowaną kuchnie, dosłownie każdy centymetr przestrzeni jest zagospodarowany. Kuchnia ze zdjęcia wygląda pięknie, ale jednak chyba wolę bardziej minimalistyczne wnętrza, co nie zmienia faktu, że mam przytulną kuchnię, która jest tak naprawdę sercem domu. Również jest biała z dodatkiem elementów naturalnym kolorze drewna. Uwielbiam takie połączenia kolorystyczne.
                Last edited by disne; 16-07-2020, 20:31. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Meble kuchenne Warszawa

                  Dziewczyny, a co powiecie o takich meblach jak tutaj? Szafki już mam, ale mam kuchnię połączoną z jadalnią i szukam coś nowoczesnego i niebanalnego. Któreś zxxx tych[ byście mi poleciły? Może macie któreś w swojej kuchni i jesteście zadowolone? Chętnie zobacze też Wasze propozycje.
                  Last edited by disne; 16-07-2020, 20:31. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Meble kuchenne Warszawa

                    Ja meble kuchenne zamawiałam u znajomego, na wymiar.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Meble kuchenne Warszawa

                      Ja zamawiałam kuchnie na wymiar w Chrzanowie tutaj: xxx. Myślę, że warto zajrzeć na tą stronę, bo mają dużo zdjęć ciekawych aranżacji.
                      Last edited by disne; 16-07-2020, 20:31. Powód: link
                      http://www.vigomeble.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Meble kuchenne Warszawa

                        W tematyce mebli mieści się też odpowiednie oświetlenie. Jeśli chcesz mieć piękny i stylowy dom koniecznie pamiętaj o tym aspekcie. Dla mnie hitem są lampy podłogowe od dobrych producentów. Podpytaj architekta na pewno potwierdzi.
                        Last edited by disne; 16-07-2020, 20:31. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Meble kuchenne Warszawa

                          W dzisiejszych czasach nie warto chyba zawężać poszukiwań do jednego, konkretnego miasta. W sieci można przecież kupić dużo, dużo więcej.
                          Przykład pierwszy z brzegu - tanie i nowoczesne szafki kuchenne możesz zamówić tu: xxx . Pogrzeb trochę, a na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba
                          Last edited by disne; 16-07-2020, 20:31. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Meble kuchenne Warszawa

                            W internecie można znaleźć wszystko, a obecnie w sklepów w takimi meblami nie brakuje

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Meble kuchenne Warszawa

                              Nie można też zapomnieć o naczyniach, bo one też tworzą wnętrze. Jesli ktoś stawia na klasykę to warto wybrać takie garnki emaliowane xxx
                              tu jest też ciekawy tekst
                              xxx
                              Last edited by disne; 16-07-2020, 20:32. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X