Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dentysta dla dzieci

    Mam nadzieję że udało Ci się znaleźć dobrego specjalistę. Podczepiam się pod Twój temat tylko prosiłabym o namiary do lekarzy we Wrocławiu lub bliskich okolicach.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dentysta dla dzieci

      my chodzimy do dental services na Basztowej w Krakowie. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do leczenia ani do atmosfery, jaka tam panuje.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dentysta dla dzieci

        dentysta z podejściem do dzieci to podstawa bez tego ani rusz. Jednak nikt nie chce, żeby dziecko miało nieprzyjemne doświadczenia związane z wizytą. Dla mnie najlepszą dentystką, jeśli chodzi o dzieci to Dr Asia Rozwadowska, świetnie sobie radzi z małymi pacjentami, plus gabinet też jest bardzo dobrze przygotowany do tego, żeby zapewnić maluchom dobrą opiekę.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dentysta dla dzieci

          Kurcze póki co z małym się nie wybieramy, ale aż mam stracha jak on się boi zwykłego lekarza, który ma go tylko zmierzyć i zwarzyć :/ Drze się sytrasznie, a co dopiero jak by zobaczył że coś mu do buzi wkłada :/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dentysta dla dzieci

            W naszym przypadku od dawna świetnie spisuje się dr smigiel.net Tomasz , prowadzący gabinet w Katowicach. Ma świetne podejście do każdego pacjenta i jest genialnym, szanowanym w całym kraju dentystą.
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:48. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dentysta dla dzieci

              Dziś synka pierwsza wizyta u dentysty zobaczymy jak sobie poradzi

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dentysta dla dzieci

                Ja zabrałam dzieciaki do swojej dentystki, bo miałam do niej zaufanie. Okazało się, że wizytą bardziej denerwowałam się ja, niż dzieci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  Nasza wizyta poszła świetnie ! W domu bawiliśmy się w dentystę Wszystko tak jak miała wizyta wyglądać. Pani w gabinecie najpierw z synem porozmawiała ,pokazało to i tamto ,bardzo fajne miała podejście do dziecka. Mały szorował szczoteczką sztuczne zęby też i jeszcze dostał zabawkę (wybrał sprężynkę) i najważniejsze że z chęcią chce iść na następną wizytę

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    A w jakim wieku poszliście pierwszy raz ze swoimi pociechami do dentysty? Bo zastanawiam się kiedy nadejdzie ta pora...

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      A my wybieramy sie na kolejną wizytę kontrolną, mała sama powiedział że chce iść a ze mąż też idzie to przy okazji ją weźmie. Na ostatniej wizycie Zuzia dostała kolorowanke i kredki które myśmy wcześniej kupili i to ją zachęciłodo pójścia na następną

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        A my wybieramy sie na kolejną wizytę kontrolną, mała sama powiedział że chce iść a ze mąż też idzie to przy okazji ją weźmie. Na ostatniej wizycie Zuzia dostała kolorowanke i kredki które myśmy wcześniej kupili i to ją zachęciłodo pójścia na następną
                        To chyba masz dobrego dentyste u mnie na początku było z tym źle, oj źle wyjście do dentysty to był jeden wielki koszmar. Od niedawna zmieniliśmy na Denmed większa klinika i póki co nie ma problemów fajny dentysta się w sumie trafił być może ktoś z Bydgoszczy kojarzy http://denmed.bydgoszcz.pl/ tak czy inaczej jeśli ktoś nie chce mieć problemów z dzieckiem to od samego początku trzeba sobie darować te historie, ze tatuś się boi dentysty, bo dziecko to słyszy i skoro tatuś się boi to znaczy, że to ktoś straszny.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          no właśnie też się zastanawiam kiedy udać się z synkiem do dentysty. Mam wrażenie, że dziecko musi już rozumieć że np trzeba otwoarzyć buzie bo mój synek na razie to chyba by dentystkę pogryzł ;p

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            no właśnie też się zastanawiam kiedy udać się z synkiem do dentysty. Mam wrażenie, że dziecko musi już rozumieć że np trzeba otwoarzyć buzie bo mój synek na razie to chyba by dentystkę pogryzł ;p
                            Moja panna ostatnio ładnie otworzyła buźkę u lekarza jak miała pokazać gardło, a lekarza poszedł na całość i mówi do niej żeby powiedziała jeszcze aaaaa, śmiac mi się chciało,bo to raczej niewykonalne dla takiego malucha żeby przy otwartej buzi powiedzieć aaa, zamknęła więc i mu powiedziała, spryciula jedna.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Dwie pierwsze wizyty były super ale trzecia to był koszmar Synek nie dała sobie od początku nic zrobić Sama nie wiem czy po prostu miał taki zły dzień ,pogoda paskudna była Po prostu nie dał sobie lekarstwa wyciągnąć i plombę wsadzić Przyszła jeszcze jedna pani do pomocy a ja po męża zadzwoniłam aby przyszedł do gabinetu Trochę zeszło ale jakoś to poszło Szkada było mi synka strasznie ale jak miał się męczyć później z bólem to lepiej trochę na fotelu się przemęczyć

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                Przeraża mnie wizja chodzenia do dentysty, patrząc jak Majka nie daje sobie nic z włosami zrobić i jeśli tak samo będzie z zębami to nie wiem jak sobie poradzimy. Moja bratanica często wracała od dentysty nie pozwalając sobie nic zrobić, nawet jakoś ostatnio to było, a ma już 6 lat.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X