Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spodnie czy spódnica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Spodnie czy spódnica?

    Tylko spodnie, jak zgubie brzuszek będę zakładać sukienki bo mam świetne które kupuje po 20 zł np w reserved. Cz ęsto trafiam na fajne promocję i się nie mogę oprzeć tylko szkoda że ich póki co nosić nie mogę

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Spodnie czy spódnica?

      Najczęściej chodzę jednak w spodniach, ale czasami mam ochotę wyglądać trochę bardziej kobieco i elegancko i wtedy stawiam na spódnice i sukienki. Ostatnio bardzo spodobała mi się np. taka jak tutaj:

      Skomentuj


        #33
        Odp: Spodnie czy spódnica?

        Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
        Najczęściej chodzę jednak w spodniach, ale czasami mam ochotę wyglądać trochę bardziej kobieco i elegancko i wtedy stawiam na spódnice i sukienki. Ostatnio bardzo spodobała mi się np. taka jak tutaj:

        Bardzo ładna. Ja lubię chodzić w spódnicach ale ostatnio ze względu na żylaki nóg wybieram spodnie. Moje nogi przez żylaki sa takie nieładne że wolę ich nie pokazywać

        Skomentuj


          #34
          Odp: Spodnie czy spódnica?

          Ołówkowy krój spódnicy jest piękny, kobieta wygląda w takiej spódnicy zgrabnie, stylowo, kobieco. Sama mam podobną w szafie. Dobrze czasem założyć coś innego niż spodnie. Dobry wybór!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Spodnie czy spódnica?

            Bardzo ładna ta spódnica i zgadzam się że taki krój ładnie modeluje i podkreśla kobiecą figurę ale ja się źle czuję w takich dopasowanych :/

            Skomentuj


              #36
              Odp: Spodnie czy spódnica?

              A ja jestem bardzo ciekawa gdzie taką można kupić bo jest taka troszkę inna i chciałabym mieć taką w szafie. Ostatnio kupiłam ołówkową w kolorze malinowym i jest tak fajnie uszyta że odejmuje chyba z 2 rozmiary

              Skomentuj


                #37
                Odp: Spodnie czy spódnica?

                A ja różnie: raz spodnie, raz sukienki i spódniczki. Wprawdzie moje nogi nie są ubezpieczone na milion dolarów, jak boskie nogo Betty Grable - o zobaczcie sami: http://www.baan.pl/betty-grable-kobi...ilion-dolarow/ . Ale nie są aż tak koszmarne, żeby nie pokazywać ich w sukienkach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Spodnie czy spódnica?

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  A ja jestem bardzo ciekawa gdzie taką można kupić bo jest taka troszkę inna i chciałabym mieć taką w szafie. Ostatnio kupiłam ołówkową w kolorze malinowym i jest tak fajnie uszyta że odejmuje chyba z 2 rozmiary
                  O tak to jest niesamowite, że umiejetniey dobrany strój potrafi nam zamaskować, to co zbędne i czym nie chcemy się zbytnio chwalić oraz podkreślić to, co jest naszym atutem

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Spodnie czy spódnica?

                    Akurat ta spódnica pokazana na zdjęciu jest bardzo ładna i uważam,że śmiało można się nad nią zastanowić,szczególnie jeżeli masz zgrabne nogi,nic nie stoi na przeszkodzie

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Spodnie czy spódnica?

                      To chyba, zależy od okoliczności i osoby jedne osoby wolą spodnie inne spódnice chociaż pisałam w innym miejscu, ze coraz więcej Pań na nowo wraca do noszenia spódnic. Co do spodni też są coraz ciekawsze fasony, które wcale nie muszą być nudne takie przykłady na szybko http://aladi.pl/promocja-spodnie-damskie/ jeżeli ktoś chce się dobrze ubrać i fajnie wyglądać to może to osiągnąć zarówno zakładając spodnie jak i spódnice.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Spodnie czy spódnica?

                        Najlepiej sukienka!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Spodnie czy spódnica?

                          Z racji niepełnosprawności wolę spodnie- nie czuję się skrępowana. Ale ostatnio coraz częściej zakładam spódnice i sukienki.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Spodnie czy spódnica?

                            mój teść ostatnio powiedział ,gdzie to było kilka lat temu kobiety zawsze w spódnicach chodziły a teraz to te spodnie tylko i spodnie i się denerwuje jak teściowa zakłada spodnie
                            Ale tak to jest że i w spodniach nam wygodnie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Spodnie czy spódnica?

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              mój teść ostatnio powiedział ,gdzie to było kilka lat temu kobiety zawsze w spódnicach chodziły a teraz to te spodnie tylko i spodnie i się denerwuje jak teściowa zakłada spodnie
                              Ale tak to jest że i w spodniach nam wygodnie
                              nio cos w tym jest ze teraz wiekszosc kobitek w spodniach chodzi bo wygodniej, ja lubie spodnice ale raczej latem, a tesciowi pochwała sie nalezy ze zwraca uwage na to co ubierza zona - znaczy ze mu sie podoba po latach malzenstwa

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Spodnie czy spódnica?

                                Chodzimy w spodniach, bo tak jest po prostu dużo wygodniej. Nie wyobrażam sobie na przykład nosić sukienek albo spódnic zimą latem to co innego, no i oczywiście na specjalne okazje. Jeżeli szukacie markowych, eleganckich spódnic, zajrzyjcie na http://www.kodymody.com/pl/spodnice-cs

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X