Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy

    Centrum handlowe to chyba najgorsze miejsce na robienie zakupów teraz. Na pewno bym się tam nie wybrała.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy

      JA osobiście wole przez internet, ponieważ nie muszę się przeciskać przez tyle osób na spokojnie sobie zamawiam jeżeli coś nie pasuje to oddaje np. biżuteria polecam wam sprawdzić ten sklep xxx

      Skomentuj


        Odp: Zakupy

        Ja ostatnio dużo kupuję w Carreofour, mam do nich blisko, mają duży asortyment a na produkty marki własnej wprowadzili gwarancję niezmiennej ceny.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy

          W Carrefourze to i często potrafię przepaść, bardzo lubię produkty od ich marki własnej

          Skomentuj


            Odp: Zakupy

            MAmy! Pamiętajcie,że niezbędnikiem jest dresik! Każda mama powinna go mieć, ja jestem zakochana w tej firmie, mam kilka rzeczy od dnich i nie ma chyba nic wygodniejszego, xx
            Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:26. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zakupy

              Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
              Ja ostatnio zrobiłam sobie małą przyjemność i zamówiłam sobie przez internet śliczne ubrania Mohito na poprawę humoru. Czasem człowiek tak ma, że musi sobie coś kupić żeby poczuć się lepiej. I u mnie nadszedł właśnie taki moment.
              ja podobnie robię
              Zamówiłam sobie śmieszną koszulkę ręcznie malowana na poprawę humoru
              xxx
              Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:25. Powód: link

              Skomentuj


                Zdecydowanie online

                Skomentuj

                •    
                     

                  Najczęściej kupuję rzeczy przez Internet, bo tak jest najwygodniej i najszybciej. W szczególności w dobie pandemii Kupuję na różnych stronach
                  Last edited by gagatka; 29-09-2020, 11:55. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    Całkowicie się z Tobą zgadzam. Łatwo jest znaleźć dobre sklepy w sieci. Jest to szczególnie wygodne przy wyborze i zakupie prezentów. Tutaj xxx wybieram nie tylko prezenty, ale też często kupuję sobie ciekawe koszulki z oryginalnym nadrukiem. Najlepsze jest to, że możesz wybierać spośród gotowych opcji lub wymyślić swój własny napis, lub zdjęcie.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X