Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki stanik dla karmiącej?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jaki stanik dla karmiącej?

    Witam, przetestowałam staniki podczas karmienia piersią i mogę doradzić Na początek najlepsze są staniki miękkie, bawełniane, takie, które rozpinają się z góry na miseczce. Odradzam staniki ze sztywna miseczką! U mnie sprawdziły się właśnie te z miękką...
    Poza tym cena takich staników to 15 zł... Warto za niewielkie pieniądze kupić sobie troszkę wygody, prawda??
    Po jakimś poł roku zaczęłam nosić biustonosze ze sztywną miseczką, pokarmu jest później troche mniej więc można zmienić stanik, dziecko zaczyna jeść inne pokarmy, nie tylko mleko mamy, dlatego by zadbać o skórę biustu i dekotlu należy zakładać biustonosze dobrze podtrzymujące biust o najlepiej kremy do pielegnacji biustu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jaki stanik dla karmiącej?

      Napisane przez Asioolq Pokaż wiadomość
      Witam, przetestowałam staniki podczas karmienia piersią i mogę doradzić Na początek najlepsze są staniki miękkie, bawełniane, takie, które rozpinają się z góry na miseczce. Odradzam staniki ze sztywna miseczką! U mnie sprawdziły się właśnie te z miękką...
      Poza tym cena takich staników to 15 zł... Warto za niewielkie pieniądze kupić sobie troszkę wygody, prawda??
      Po jakimś poł roku zaczęłam nosić biustonosze ze sztywną miseczką, pokarmu jest później troche mniej więc można zmienić stanik, dziecko zaczyna jeść inne pokarmy, nie tylko mleko mamy, dlatego by zadbać o skórę biustu i dekotlu należy zakładać biustonosze dobrze podtrzymujące biust o najlepiej kremy do pielegnacji biustu.
      te bawełniane szmaty za 15zł to zbrodnia na biuście:/ warto płacić 15 zł za obwisłe cyce jak mozna je mieć za darmo?




      "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

      Skomentuj


        #18
        Odp: jaki stanik dla karmiącej?

        Ja miałam taki jeden właśnie za 15 zł na pierwsze dni po porodzie i to była
        totalna porażka. Nijak nie szło go dopasować. Poza tym na początku mimo
        tego, że miałam wkładki to cały biustonosz miał wielkie plamy od mleka. I z
        tej "bawełny" ciężko było je doprać a ponadto po kilku praniach zrobił się z
        niego namiot. Dlatego zaraz po wyjściu ze szpitala zakupiłam następny. Też
        był zwykły biały, bawełniany, bez fiszbin i żądnych ozdobników ale
        kosztował więcej niż 15zł. I z tego byłam już zadowolona, bo po kilku
        praniach nadal był ok. Niestety moja przygoda z karmieniem piersią nie
        trwała długo. Natomiast moje koleżanki robiły tak, że na pierwsze dni
        kupowały dwa białe lub biały i czarny biustonosz bawełniany, bez fiszbin.
        Taki najprostszy dla mam karmiących a potem jak już piersi przestały być
        obolałe i nauczyły się co i jak to szalały wśród różnych wzorów i kolorów

        I fakt, że szerokie ramiączka to dodatkowe wsparcie i potrzebne w sumie
        kobietkom o rzeczywiście sporym biuście.

        Ceny biustonoszy są baardzo zróżnicowane - od zwykłych bawełnianych
        za 35-45zł do takich za 190 - 200zł. Także chyba każda mama wybierze
        coś dla siebie, nie zapominając, że jest nie tylko mamą, ale także kobietą.


        Skomentuj


          #19
          Odp: jaki stanik dla karmiącej?

          no właśnie piszesz nijak nie szło go dopasować, te niby biustonosze. przeciez nie po to kupujemy stanik, żeby sobie do niego dopasowywać cyce

          a szerokie ramiączka... w idealnie dobranym staniku, który ma odpowiednio ciasny obwód pod biustem szerokie ramiączka nie są potrzebne, a co więcej wcale nie wyglądają ładnie. niestety większość Polek ma źle dobrane staniki- z reguły za luźne w obwodzie i z za małą miską i stąd bierze się błędne przekonanie, że ramiączka mają za zadanie podtrzymywanie biustu.




          "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

          Skomentuj


            #20
            Odp: jaki stanik dla karmiącej?

            z resztą potwierdzeniem jest zawartość strony którą reklamujesz modnybrzuszek.p

            staniki z najmniejszym obwodem 70,
            poza tym błędne i8nfo dotyczące doboru rozmiaru pod biustem, wynik zaokrągla się w dół a nie w górę... według tych obliczeń powinnam mieć stanik 75, a tymczasem z innych kalkulatorów wychodzi 60 a wiem, że są dziewczyny szczuplejsze, bo ja wcale chuda nie jestem




            "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

            Skomentuj


              #21
              Odp: jaki stanik dla karmiącej?

              Wiesz jak chcesz to napisz petycję do producentów bielizny, żeby produkowali
              staniki z mniejszymi obwodami dla mam karmiących. Bo trochę masz pretensje
              do garbatego, że ma dzieci proste Bardzo chętnie mielibyśmy mniejsze rozmiary,
              gdyby producenci takie produkowali. To na prawdę nie problem wstawić ja o sklepu.
              Ale niestety nawet firmy produkujące tylko i wyłącznie bieliznę dla mam typu HotMilk czy
              Bravado mają rozmiary zaczynające się od 70. Oni kładą nacisk raczej na to
              żeby przy tym rozmiarze 70 była dostępna miseczka F lub G.
              A co do wyboru rozmiaru to producent tez chyba wie najlepiej jak dobrać właściwie
              jego bieliznę. Chociaż też możesz mu zaproponować jakieś zmiany...
              Last edited by Nusiakova; 08-10-2010, 13:16.


              Skomentuj


                #22
                Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                Wiesz jak chcesz to napisz petycję do producentów bielizny, żeby produkowali
                staniki z mniejszymi obwodami dla mam karmiących. Bo trochę masz pretensje
                do garbatego, że ma dzieci proste Bardzo chętnie mielibyśmy mniejsze rozmiary,
                gdyby producenci takie produkowali. To na prawdę nie problem wstawić ja o sklepu.
                Ale niestety nawet firmy produkujące tylko i wyłącznie bieliznę dla mam typu HotMilk czy
                Bravado mają rozmiary zaczynające się od 70. Oni kładą nacisk raczej na to
                żeby przy tym rozmiarze 70 była dostępna miseczka F lub G.
                A co do wyboru rozmiaru to producent tez chyba wie najlepiej jak dobrać właściwie
                jego bieliznę. Chociaż też możesz mu zaproponować jakieś zmiany...
                wiesz ja mam w d..pie producentów którzy mi nie odpowiadają, po prostu od nich nie kupuję...

                co mi po dostępności miseczki, jak stanik nie trzyma mi cyca bo jest za szeroki w obwodzie?
                zresztą to nie moje piersi mają się dostosowywać do bubli producentów każdy kupuje co mu odpowiada i tyle
                jeśli ktoś oferuje staniki z obwodami powyżej 70 to proszę tylko, żeby nie pisał nieuczciwie że ma baardzo duży wybór




                "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                  Jak ktoś przeczyta ze zrozumieniem, z czym masz najwyraźniej problem
                  to zauważy, że napisałam, że ceny staników są różne i że każdy wybierze
                  coś dla siebie Nigdzie nie pisałam, o dużym bądź małym wyborze
                  staników, jeśli chodzi o obwód. Także proszę nieuczciwie nie przypisywać mi wypowiedzi.

                  Zresztą tak jak pisałam pisz sobie do producentów petycje nie do mnie,
                  żeby szyli biustonosze z mniejszym obwodem. My jesteśmy sklepem a nie
                  producentem - piszę bo może znowu nie zauważyłaś i czepiasz się cały
                  czas o to samo.

                  Poza tym sądziłam, że masz trochę więcej do powiedzenia niż, że masz coś w d...
                  Np jacy producenci mają obwody 60 dla mam karmiących.
                  Coś wartego uwagi. Ale chyba się pomyliłam...
                  Bo albo w koło macieju, że obwody są za duże (pretensje do producentów) albo
                  że masz coś w d... Także ja z takim językiem polemizować nie zamierzam.
                  Za bardzo szanuję swój czas.
                  Last edited by Nusiakova; 26-10-2010, 00:14.


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                    napisałaś, że każda mama wybierze coś dla siebie, ja uważam, że nie każda...

                    ależ ja do Ciebie żadnych pretensji nie mam sprzedajesz to co masz dostępne....
                    nie rozumiem, skąd taka agresja??? nie można mieć innego zdania? nie może mi się coś nie podobać?

                    producenci produkujący staniki z 60 pod biustem? jest ich już sporo na razie niestety są to tylko staniki dla niekarmiących, ale na forach jest wiele porad jak przerobić taki biustonosz na taki do karmienia...
                    ale już np 65 można dostać, więc to pewnie kwestia czasu kiedy pojawią się wszystkie rozmiary i w 60

                    a tak na marginesie, nawet uznani ludzie używają czasem takiego języka z którym nie zamierzasz polemizować...




                    "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                      witam wszystkich ja używałam normalnych staników jak karmiłam moją córeczkę i było ok. Co prawda wybierałam trochę większy rozmiar hehe nie musiałam latać i szukać specjalnych staników do karmienia. pozdrawiam
                      [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/10308.png[/image][/link]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                        Ja zastanawiam się nad czymś takim- http://www.smykoland.pl/producent-babyono,dCg-sA.html
                        Siostra w takich chodziła w ciąży i była bardzo zadowolona. To ona mi je poleciła.
                        A jak Wy uważacie, warto inwestować w taką bieliznę!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                          Ja w większości nosiłam sportowy, było mi mega wygodnie w tym

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                            bawełniane dla karmiących są świetne i wygodne. W każdej chwili można odpiąc i nakarmic maluszka nie zdejmując go tak jak normalny. Wielka ulga dla karmiących matek takie staniki

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                              Zdecydowanie wybierajmy tylko te 100% bawełniane, dla karmiącej matki przecież najważniejsza jest wygoda i nie chodzi tylko to, żeby staniczek dało się odpiąć i wygodnie karmić, ale także , żeby na co dzień był dużo komfort w jego noszeniu , z doświadczenia też wiem, że takie biustonosze często nie są tanie , jednak kiedy kupimy je przez internet, na przykład na takich stronach http://mambi.pl/ , możemy sporo zaoszczędzić

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: jaki stanik dla karmiącej?

                                Ja zdecydowanie do karmienia wybieram wygodne staniki, 100 % bawełny bo musi być przewiewnie I ważne jest też to czy są z funkcją odpięcia przodu i w jaki sposób się odpinają, musi być łatwo i szybko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X