Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ranking kosmetyków dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

    Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
    Jak moja córeczka skończyła 3 m-ce zaczęłam ją kąpać w emoliencie Ziajki i powiem, Wam, że jest naprawdę super ( moje dziecko nie ma żadnych problemów ze skórą) i do tego kosztuje 10 zł
    Tylu pozytywnych rzeczy naczytałam się na tym forum o Ziajce że jak tylko pokończą mi się zapasy napewno kupię coś z tej serii Pamiętasz może ile mililitrów ma buteleczka emolium?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

      U nas pastą od samego początku była ajona bez fluoru i w swojej roli sprawdziła się znakomicie. Mam na myśli od pierwszego ząbka - później została już na stałe.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

        Te Z jestem zwolenniczką Ajony. A z marek, to wg mnie najlepsza jest ta Rossmannowska.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

          No cóż. My z reklamowanych nie używamy nic Dla nas najlepszą są polskie i tanie kosmetyki Ziajka Są genialne! Używamy kremu pielęgnacyjnego, maści przeciw odparzeniom, płynu do kąpieli natłuszczającego, teraz tez kremu ochronnego z filtrem na zimę. Wszystkie sa bardzo dobre. Jedynie szamponu nie mamy z Zjiaki tylko Linusia te polskiego, ale to dlatego, że jest mega wydajny i kupiliśmy go zanim zaczęliśmy uzywać kosmetyków Ziajki i do tej pory jeszcze się nie skończył. Jak się skończy to spróbujemy tez Ziajkowego szamponu.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

            U nas Ziajka na początku tez sie sprawdziła. Synkowi nic po nich nie było i przy kolejnym dziecku tez sie w nie zaopatrzę. Szkoda tylko, że płyn do kąpieli nie był najtańszy, a mało wydajny. Dlatego po pewnym czasie przerzuciliśmy się na inne kosmetyki.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

              Stosowałam bardzo wiele kosmetyków i moim hitem jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci jest eloderm krem, którym smaruje swoje najmłodsze dziecko praktycznie od urodzenia. Krem bardzo dobrze się rozprowadza, jest wydajny, ale przede wszystkim bardzo dobrze nawilża i redukuje wszelkie podrażnienia na skórze dziecka. Krem zawiera kompleks Omega 3, 6 i 9, który hamuje powstawanie stanów zapalnych.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                Stosowałam bardzo wiele kosmetyków i moim hitem jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci jest eloderm krem, którym smaruje swoje najmłodsze dziecko praktycznie od urodzenia. Krem bardzo dobrze się rozprowadza, jest wydajny, ale przede wszystkim bardzo dobrze nawilża i redukuje wszelkie podrażnienia na skórze dziecka. Krem zawiera kompleks Omega 3, 6 i 9, który hamuje powstawanie stanów zapalnych..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                  U nas hitem jest bepanthen maść, idealna do pielęgnacji pupki. Używaliśmy przy starszym i teraz też używamy i nasze maluchy ani razu nie maiły odparzonej, podraznionej pupy. Maść stosujemy przy każdej zmianie pieluchy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                    oilatum świetne dla skóry wrażliwej, NIvea Baby też znakomite, ziajka stosuje i płyn i szampon uważam że jest super i nie podraznia skóry i oczu dziecka

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                      U nas numerem jeden od pierwszych dni było mydełko Bambino! Potem doszedł jeszcze szampon i oliwka tej firmy. Oczywiście krem Bambino również polecam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                        bambino jest bardzo dobra firmą i ma świetne kosmetyki
                        W sumie troszkę testowałam różnych kosmetyków w poszukiwaniu tych świetnie mi odpowiadających.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                          Wszystko też zależy od dziecka. Jeśli chodzi o emolienty to Emolium i Atoperal. O inne kosmetyki to na pewno nivea, mixa też jest świetna. Bambino to tylko niektóre produkty.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ranking kosmetyków dla dziecka

                            Z kosmetyków dla dzieci mogę polecić Mixę, żel 3w1 Johnson Baby, mleczko nawilżające Nivea i kosmetyki Ziajka


                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X