Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygrzebane w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Sukienki Victoria's Secret nigdy do tanich nie nalezaly.
    Jak cos znajde dam znac . A moze dasz uszyc sobie taka sukienke ?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygrzebane w sieci

      http://futu.pl/?pwid=1164bb58ae3b4db3b3ff4b4d51e8aa76 fajna stronka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygrzebane w sieci

        ja za to wrócę do turystyki

        jakiś czas temu znalazłam to:

        www.szwendobylscy.pl

        fajne oferty wyjazdów z dzieciakami, różne informacje o imprezach w całym kraju, wskazówki dot. podróży i dużo innych

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygrzebane w sieci

          http://www.odnarodzin.pl/ od jakiegoś czasu dokonuję tu zakupów dla swojego synka od akcesorii aż po higienę. 16 tysięcy produktów znanych marek w bardzo dobrych cenach. Mogę z pewnością polecic.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygrzebane w sieci

            http://przeczytamwszystkich.pl/przyj...d2875bea3f8f78 tutaj mozna sobie "wyklikac" nagrody

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygrzebane w sieci

              Napisane przez dirtydancer Pokaż wiadomość
              http://www.odnarodzin.pl/ od jakiegoś czasu dokonuję tu zakupów dla swojego synka od akcesorii aż po higienę. 16 tysięcy produktów znanych marek w bardzo dobrych cenach. Mogę z pewnością polecic.
              znowu reklama... ehh;/


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygrzebane w sieci

                www.szafka.pl
                www.szafa.pl


                ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                ---------------------------------------------------

                Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygrzebane w sieci

                  http://www.nowenowe.pl/?pwid=1164bb5...ff4b4d51e8aa76 pod tym adresem jest ciekawa strona o kosmetykach, a dodatkowo jezeli klikniesz w ten link pomozesz mi zbierac pkt na przeczytamwszystkich o co bardzo prosze.z gory dziekuje i pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygrzebane w sieci

                    Przy wyborze sklepu internetowego warto poczytać opinie innych na ten temat, bądź rozmawiać ze znajomymi. Mi koleżanka jakiś czas temu poleciła sklep z biżuterią modularną "Niebieski-koralik". Biżuteria jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza , np. bransoletka skórkowa kosztuje 79 złotych, a taka sama Pandory 209 złotych. Już ją mam - jest świetna. Noszę ją z koralikami bursztynowymi, które można kupić tylko tam.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygrzebane w sieci

                      Witam serdecznie

                      Chcę przedstawić mój sklep internetowy

                      www.babyhana.pl

                      z ubrankami i akcesoriami oraz zabawkami dla dzieci, oferujący produkty marek niedostępnych dotychczas w Polsce a cieszących się uznaniem w Europie i na świecie, takich jak Tuc Tuc (Hiszpania), Little Pals (UK) czy Organics For Kids (UK).


                      Sklep skupia się na produktach klasy premium oraz na tych z BAWEŁNY ORGANICZNEJ.


                      Większość produktów powstaje w krajach Unii Europejskiej, co pozwala zminimalizować ryzyko niestosowania się do norm bezpieczeństwa a producenci legitymują się aktualnymi certyfikatami jakości.


                      Będę wdzięczna, jeśli zechcecie przekazać informację o sklepie swoim przyjaciołom, znajomym i rodzinie.


                      Chętnie zapoznam się też z Waszymi uwagami dotyczącymi sklepu. Sklep stworzyłam ja z pomocą mojej rodziny i mam nadzieję, że się spodoba.




                      ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA SKLEPU NA http://www.babyhana.pl
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygrzebane w sieci

                        Drogie Forumowiczki muszę się Wam pochwalić moim udanym zakupem w sklepie internetowym ”Niebieski-koralik”- wielkanocnymi koralikami Biagi. Kupiłam sobie jajko wielkanocne i zajączka. Nawet nie sądziłam, że kiedykolwiek będę tak zadowolona z zakupów w sklepie internetowym. Bransoletki do składania samemu są takie popularne. Każda z nas chce być modna. Biżuteria jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, srebra o próbie 925.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygrzebane w sieci

                          Sporo czasu spędzam przed komputerem- chyba jestem zakupoholiczką on-line
                          Wciągam wszystkie koleżanki i siostry w zakupy przez internet. Wygoda niesłychana! Mogę się podzielić fajnym sklepem, który odkryłam jakiś rok temu mają fajne artykuły m.in. Gluck, Hoppop, czy Bebe-Jou.
                          Jestem ich stałą klientką dostałam parę razy kupon rabatowy a dodatkowo przy każdych zakupach zbieram punkty, które odpowiadają różnej kwocie. I przy następnych zakupach w tym sklepie odliczają mi kwotę za zebrane punkty.
                          Fajne jest to że wysyłka kurierem jest DARMOWA
                          Rozpisałam się a nie podałam tego linku:

                          www.wyspamalucha.pl

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygrzebane w sieci

                            A ja znalazłam fajny konkurs na www.pawelek.pl - najpierw zobaczyłam reklamę batonika Pawełek w tv, a potem pogrzebałam w sieci i voila Trzeba wygrać jedno z trzech zakończeń reklamy (może widziałyście - występuje klaun i striptizer) i uzasadnić. I do wygrania netbook albo bony do empiku. A i można do oporu wysyłać swoje propozycje.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygrzebane w sieci

                              Napisane przez karatelka Pokaż wiadomość
                              A ja znalazłam fajny konkurs na www.pawelek.pl - najpierw zobaczyłam reklamę batonika Pawełek w tv, a potem pogrzebałam w sieci i voila Trzeba wygrać jedno z trzech zakończeń reklamy (może widziałyście - występuje klaun i striptizer) i uzasadnić. I do wygrania netbook albo bony do empiku. A i można do oporu wysyłać swoje propozycje.
                              na FB jest duzo informacji o tym konkursie.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wygrzebane w sieci

                                Czy ktoś z Was kolekcjonuje biżuterię Biagi z „Niebieskigo-koralika”? Jeżeli tak i macie problem z odzyskaniem jej blasku to wysyłajcie do tego sklepu, a dostaniecie ją jak nową bez jakichkolwiek kosztów. Naprawdę warto odnowić biżuterię na lato.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X