Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gry komputerowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gry komputerowe

    ja już nie gram w gry komputerowe bo już mnie to nie kręci.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gry komputerowe

      ja tylko czasem gram z chłopakiem w fife na ps4

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gry komputerowe

        u nas w domu to grami komputerowymi są bardziej zainteresowany jest mąż niż ja. Jakoś mnie to już nie kręci jak kiedyś.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gry komputerowe

          Nie przepadam za grami, ale czasami w coś pogram. ostatnio z rodziną i znajomymi gramy w Minecrafta i innym także to polecam - gra wciąga i mogą w nią grać zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeśli chcecie grać w grupie, to pomyślcie o własnym serwerze, na którym możecie stworzyć własny świat w grze - dobre mają choćby na https://www.crafterbox.pl - kosztuje grosze, a gra się znacznie lepiej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gry komputerowe

            Seria NFS jest świetna, co prawda ostatnio zeszła na psy ale wcześniejsze gry z serii były naprawdę rewelacyjne .
            płyty gambit

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gry komputerowe

              A czy ktoś z Was kupuje gry w sieci?
              Niedawno natknęłam się na ten artykuł: http://gry.interia.pl/newsy/news-e-d...ci,nId,2409515 i coraz poważniej się nad tym zastanawiam.
              Jako że wiecznie brakuje mi czasu, myślę, że mogłoby się to sprawdzić w moim przypadku.
              Ciekawe tylko, jak to się sprawdza w praktyce. Czy ktoś miał okazję testować i może się wypowiedzieć?
              Z góry dzięki.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gry komputerowe

                Większość fanów gier od lat korzysta z tych platform, więc ten artykuł jest o kant rozbić. Byłby ciekawy i na czasie ale z jakieś 15 lat temu.
                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gry komputerowe

                  Bardzo informacje, z całą pewnością mi się przydadzą Dzięki wielkie
                  Jeśli różnorodność biologiczna konieczna jest do życia na ziemi, różnorodność kulturową należy uznać za niezbędną dla zdrowia psychicznego człowieka.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X