Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

    My zapisaliśmy córkę na zajęcia ruchowe. Za tydzień ma pierwsze zajęcia, obowiązuje wygodny strój, który nie krępuje ruchów i właśnie szukam czegoś w internecie, widziałam coś na PSOTY więc prawdopodobnie tam coś ciekawego kupię. Wydaje mi się, że takie zajęcia przy muzyce rozwijają wiele zdolności, więc warto zapisywać dzieci na takie aktywności moim zdaniem.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

      Na pewno nie telewizorem. Ostatnio często zauważam ten problem, że dzieci ciągle się nudzą dopóki nie włączy się im telewizora, telefonu lub komputera...

      Skomentuj


        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

        Jest świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem - wspólne śpiewanie Nie dość, że to fajna zabawa, to jeszcze rozwija to kreatywność naszej pociechy i jej pewność siebie. Przeczytałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat, może was zainteresuje: dlaczego-warto-spiewac-razem-dzieckiem
        Last edited by disne; 15-06-2020, 13:18. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

          Ja poleciałabym jakieś kreatywne zabawki ... Np klocki . Moje dzieci potrafią godzinami bawić się nimi i wymyślać różne zabawy. Kupiłam im klocki i Zabawki drewniane które są wspaniałym rozwiązaniem dla tych małych jak i starszych dzieci. Zabawki takie są ponadczasowe i chyba nigdy nie znudzą sie dziecku. Ja kupuję takie w bardzo fajnym sklepie mają bogaty wybór klocków i zabawek drewnianych w bardzo dobrych cenach.. Polecam Wam
          Last edited by disne; 15-06-2020, 13:19. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

            Może gry planszowe dla całej rodziny? Fajnie, bo spędzi czas z rodzicami/rodziną, jest dużo zabawy, śmiechu i nauka radzenia sobie z przegraną U nas fajnie sprawdzają się Pędzące Żółwie i Nogi Stonogi. Proste gry, ale bardzo fajne
            A teraz jak robi się już cieplej, to przede wszystkim wyjście na dwór Nie wiem w jakim wieku jest dziecko, ale idzie wiosna - więc rower, hulajnoga albo dseskorolka i trzeba się poruszać trochę Moja córka ma śliczny różowy rowerek biegowy Chicco i w tym roku już w ciepłe dni byłyśmy na rowerowym spacerze
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

              Jedna z najbardziej prostych ale ulubionych zabawek mojego syna: kubeczki!!
              Last edited by disne; 15-06-2020, 13:14. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                My gramy z synkiem w ciekawe gry planszowe, składamy razem klocki Lego albo trenujemy piłkę nożną. Czasem obejrzymy jakiś ciekawy film.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                  Pomysłów może być naprawdę wiele, zająć dziecko nie jest aż tak ciężko, a jak nie wie się jak, to zawsze można poszukać pomysłów na zabawy w sieci

                  Skomentuj


                    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                    Na moją niespełna półroczna córeczkę działają wszystkie zabawy z mizianiem i głaskaniem Na najbardziej lubi, jak jej śpiewam
                    https://ekogram.pl

                    Skomentuj


                      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                      Najmłodsze dzieci właśnie tak mają

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                        Mój synek potrafi godzinami bawić się . Są bezpieczne i pobudzają kreatywność maluchów!
                        Last edited by disne; 15-06-2020, 13:14. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                          ja staram sie sama wymyslac dzieciakom atrakcje... zwykle robimy jakies kreatywne zabawy.. ostatnio np zamowilam tutaj na impreze urodzinowa balonhy serpentyny serwetki itd, oczywiscie podczas imprezy dzieciaki juz zaczely kombinowac, doklejac do balonow rozne rzeczy itd. w efekie powstalo kilka buziek i ludzikow oraz kwiatki z serwetek
                          Last edited by disne; 15-06-2020, 13:15. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                            Polecam wziąć piłkę i wyjść na zewnątrz, jeśli jest ładna pogoda. Nic nie zbliża bardziej niż wspólna zabawa. W chłodne dni można zagrać w planszówki, bo wiele z nich edukuje malucha
                            http://www.vigomeble.pl/

                            Skomentuj


                              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                              pomyslow jest masa trzeba tylko rozejzec sie dookola i znalesc cos co dziecko zainteresuje, jesli jest to wieksze dziecko to moze puzzle albo klocki a jeslo male to moze tworzenie cos z niczego? ja gdy zostana mi balony czy słomki ktore zamawiam zwykle tutaj bo sa najlepszej jakosci tworze z dzieciakami cos nowego, albo z rolek po papierze toaletowym.. Im wiecej wymyslamy tym maja lepsze pomysly i chca wymyslac i kombinowac
                              Last edited by disne; 15-06-2020, 13:15. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                                Warto pomyśleć o aktywnych rozrywkach dla dziecka. Teraz popularne są parki linowe, w których dzieci świetnie się bawią i mogą pokonywać własne słabości. Można o takich parkach poczytać na cafe-mama. Koniecznie zabierzcie swoje dzieci do takich miejsc!
                                Last edited by disne; 15-06-2020, 13:16. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X