Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

    Moje dzieci to małe łobuziaki marzą o szalonych i bajkowych wakacjach na Florydzie a dokładnie o położonym niedaleko Orlando Disney World- to dopiero kosmos. Mój synek mówi-cały rok na to pracowałem, więc tato nie masz wyjścia, obiecałeś! Oczka pełne nadziei buźka w kształcie podkowy serce przepełnione miłością inaczej być nie może. Dni do wakacji odliczamy by móc walizki pakować i za dwa dni wyjeżdżamy. :Po nocach śnią się nam bajeczne zamki, królestwo zwierząt Disneya, safari, parki wodne, studia filmowe jak z Hollywood, pola golfowe, sklepy, restauracje i hotele z Myszką Miki... -doczekać się nie możemy. Chociaż kosmos też super sprawa, ciekawa podróż i świetna zabawa to w tym roku jednak Florydę wybieramy, a jak wrócimy do domu i rakietę wygramy to w kosmos w wyobraźni polecimy i też dużo radości sobie tym sprawimy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

      Jesteśmy rodzicami 5 urwisów przedszkolaków. Nasze wymarzone wakacje to z dala od zgiełku, hałasu, z dużą dawką zieleni i atrakcji, aby nasze dzieciątka nie mogły się nudzić. Nasza gromadka jest bardzo żywiołowa, wymagająca ciągłego ruchu, a to dobry pomysł aby spędzić czas na zorganizowanym wyjeździe, aby poskromić ich nadmierną ruchliwość, a wykorzystać wesołość i gotowość na każde wyzwanie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

        Witam. Mój synek cieszy się z każdej przygody,którą przeżywa. Więc myślę że z wakacji w górach byłby bardzo zadowolony.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

          Nasza córeczka jest wielką fanką kosmosu i gwiazd. Właściwie odkąd pamiętam, kiedy jeszcze nie umiała mówić, wieczorami wyciągała rączki i wskazując na gwiazdy i księżyc wydawała się z siebie pełne zachwytu: "oooo".

          Niestety nie zrealizujemy jej wymarzonej kosmicznej podróży, ale zdecydowaliśmy, że pojedziemy w tym roku do Torunia i odwiedzimy planetarium.
          Przy okazji znajdzie się też coś dla mamy, bo któż by sobie odmówił pysznych pierników!

          Już odliczamy dni do wyjazdu!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

            Myślę, że dziecko w wieku w jakim jest moje, potrzebuje świeżego powietrza i dużo miejsca do bezpiecznej zabawy, do tego promieni ciepłego słońca i możliwości pochlapania się w jeziorku, wtedy mamy pełnię wakacyjnego szczęścia.
            Wybór mój to włoska Toskania. Uwielbiam ten region za jego przyrodę i spokój jaki można odnaleźć na wsiach i w miasteczkach. Jednocześnie, zawsze można odwiedzić Sienę czy Florencję, gdy zatęskni się za klimatem dużego miasta.
            Moje dziecko będzie z radością hasać po wzgórzach i zakamarkach z jakich składa się ten rolniczy i turystyczny region. Z pewnością podjedziemy do któregoś z miasteczek, choćby Volterry, która, choć mała, też pełna jest zabytków np. są tam mury miejskie jeszcze z czasów Etrusków.
            Wakacje kojarzą mi się z wolnością, nie chcemy się do niczego zmuszać, za to chcemy mieć wybór dlatego Toskania jest odpowiedzią na nasze potrzeby. Moje dziecko, podobnie jak ja, jest łakomczuchem dlatego lokalne jedzenie w Toskanii, warzywa i owoce, które tam wyrosły, to dla nas dodatkowa atrakcja. Witaj beztrosko!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

              Wymarzone wakacje z dziećmi? Iście bajkowe! Gdzieś, gdzie synek spotka Nemo i będzie z nim poznawać barwne, morskie czeluści, a córcia niczym Flinstonowie mieć radochę z zabawy w piasku. Gdzie jak w Madagaskarze poczujemy ciepło rozpalonego słońca, a potem schłodzimy się choć może niekoniecznie stepując, ale czując choć mały powiew Happy Feet. Gdzie tacie z synkiem uda się złowić jakąś rybkę z ferajny, a mama z córką zbiorą kosz pełen gumijagód. Wymarzone wakacje to też coś dla rodziców - oby udlo się nam jak w Cast Away-Poza Światem znaleźć chwile ciszy i samotności, wieczorem przeobrażając się w urlopowiczów pełnych energii i chęci zabawy, choć niekoniecznie ze skutkami jak Kac czy Vegas... A gdyby tak jeszcze znalazły się jeszcze jakieś ladies do pogadania, pełni testosteronu do pogrania i jakaś Alicja coby synka z królikiem zapoznała to byłyby wymarzone wakacje godne stworzenia kolejnych Simsów z serii Wymarzone Podróże

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                wycieczka nad polskie morze
                dużo humoru trochę wigoru
                towarzystwo odlotowe
                brak zasięgu
                Piccolo i rakieta do kolorowania
                i hasło ortograficzne:
                Morze na wszystko pomoże!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                  Na wakacjach marzeń muszą być zwierzaki które moje dziecko uwielbia. Więc cóż takim idealnym miejscem byłoby Safari w Kenii.
                  Słonie, żyrafy nosorożce wszystko na wyciągnięcie dłoni....
                  A na koniec wieczorem w cieniu jakiegoś baobabu zrobilibyśmy sobie piknik z pysznymi przekąskami i Piccolo do popicia.
                  Oj te marzenia.......

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                    Gdyby była taka możliwość chciałbym zabrać moje dzieci Anię i Michała na wyprawę do świata magii. Zabrałabym je na drugą stronę lustra Alicji, do Stumilowego Lasu, do krainy Narnii, na Zielone Wzgórze Ani. Dlaczego tam? Uważam, że nie ma nic wspanialszego, od zaszczepienia w dzieciach miłości do książek. Taka miłość zostaje na całe życie. A nasza wakacyjna wyprawa, gdyby się spełniłaby, byłaby dla nich jednym z najcudowniejszych wspomnień z dzieciństwa.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                      Mieszkamy w dużym mieście, w bloku na 2 piętrze. Nasze wymarzone wakacje chcielibyśmy spędzić w domu z ogródkiem, w głuszy. Aby było słychać śpiew ptaków, aby dzieci mogły po śniadaniu wybiec na taras i od razu bawić się na trawie. Abym chociaż przez czas wakacji nie słyszała od córek " mamo dlaczego nie mamy windy i kiedy ją zbudują bo mnie nóżki bolą"
                      Córki uwielbiają trampoliny i mogą godzinami w nich przesiadywać i skakać. A po tak energicznym poranku, rozłożyłabym na trawie olbrzymie karty do malowania, bo to kolejna ulubiona zabawa córek.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                        Wymarzone miejsce na wakacje z dzieckiem? Mogą to być góry, jezioro, morze lub zagraniczny kurort. Myślę, że dla dziecka nie jest ważne GDZIE pojedzie ale Z KIM. Ważne jest dla niego to, że przez cały ten czas będą z nim rodzice, którzy wreszcie całą swoją uwagę i czas będą poświęcać nie pracy czy obowiązkom domowym ale właśnie swojemu maluchowi. Wiadomo, że warto jest zadbać o to by w okolicy były atrakcje, które umilą czas naszemu dziecku jak i nam - rodzicom.Moje wymarzone miejsce na wakacje z dzieckiem to gospodarstwo agroturystyczne, w którym całe dnie mogłabym spędzać z dzieckiem na świeżym powietrzu. Wkoło byłoby wiele zwierząt, jeziorko, moglibyśmy też uczyć się jazdy konnej czy karmić kurki. Wiem, że mój synek byłby zachwycony.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                          Z przyjemnością wyjechała bym z córką i mężem do ciepłych krajów by tam pogoda nas nie ograniczała przed świetną zabawą! Codziennie razem bawilibyśmy się w aquaparku pełnym świetnych zjeżdżalni, wodnych sikawek i szalonych łódek, które prują po wodzie niczym motorówki Na pewno odwiedzili byśmy park linowy- bo to przygoda jest znakomita. Pełna ekscytacji, skupienia i wielkiej radości , która ogarnia każdego, kto zakończy przejście pomyślnie
                          Poszli byśmy też na złocistą plażę złapać pięknego koloru przed powrotem do domu. Nazbieralibyśmy muszelki i poskakali przez wielkie fale. Zagrali byśmy w piłke plażową i zbudowali wieeelki zamek Na koniec zobaczyli byśmy pierwszy w życiu nadmorski zachód słońca. A jak na razie wakacje spędzamy z córką na podwórkowym placu zabaw. I snujemy plany o naszych wymarzonych wakacjach i to też jest dobra zabawa

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                            Wymarzone miejsce na wakacje z dziećmi to takie, gdzie bezkarnie można bałaganić. Do malowania farbami nie trzeba się ubierać tak, jakby miało się lecieć w kosmos. Po prostu siada się do malowania i ... maluje. Po sobie, ścianie czy podłodze też można.
                            Miejsce, w którym rodzice nie mówią, że czegoś nie wolno. Nigdy też nie powiedzą, że na jakąś wspólną psotę nie mają czasu. Po prostu bawią się wspólne z dziećmi.
                            My takie miejsce znaleźliśmy. Nazywa się to remontem mieszkania. Po opróżnieniu całego pomieszczenia, a jeszcze przed przyjazdem ekipy pozwalamy sobie na twórczą ekspresję. Na koniec spanie pod śpiworami na materacach w ... wymalowanej przez siebie krainie, jedynym takim miejscu na Ziemi.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                              Gdybym życzeń moc spełniać miała,
                              A w dłoni czarodziejską różdżkę trzymała 🎩
                              Smyka swego i rodzinę nasza do kraju pięknego bym zabrała
                              Gdzie wiatraków mnóstwo stoi,
                              A wszyscy bajki Hansa Christiana Andersa znają i powiadają.📚
                              Córeczka nasza okazje by miała i świat swój klocków by budowała
                              Z klocków lego wiele rożnych postaci i budowli byśmy zobaczyli,
                              Przy okazji z niejednej karuzeli skorzystali😉
                              No i statkiem pirackim po świecie klocków duplo popłynęlibyśmy🚤
                              Potem na safari ino mig byśmy się wybrali, 🦁
                              Różne zwierzątka podziwiając
                              Potem pociągiem w podróż byśmy się wybrali 🚂
                              i cały park dookoła byśmy objechali 😁😄

                              Jest to park nie lada mały
                              Na 14 ha powierzchni powstały, 😲
                              co 8 rożnych światów w sobie skrywa
                              Dla małego, średniego i dużego Smyka.
                              W nim rodzina cała rozrywki mnóstwo by zaznała😊
                              Tam tez wszyscy dookoła powiadają ,,Baw się dobrze"😍
                              Czy już wiecie cóż to za miejsce?️

                              Dania-Legoland 😍️

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj Piccolo i rakietę do kolorowania! Konkurs „Świętujemy początek wakacji”

                                Wybraliśmy laureatów! Zestawy rakieta+Piccolo i tatuaże 3D wędrują do:
                                1. aaaaa_antka
                                2. swita77
                                3. pg1978


                                Zestawy Piccolo z tatuażami+książeczki z serii "Kredkowa Księga" wysyłamy do:

                                mamusiaczek
                                aneczkamama

                                Gratulujemy wygranym! Wszystkich zapraszamy też do naszych innych konkursów na Babyonline.pl - co tydzień mamy jakiś nowy, ciekawy konkurs!
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X