Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla 3-latki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezent dla 3-latki

    moj maz ma chrzesniaka, ktory co prawda ma juz cztery latka, ale po prostu go spytal o czym marzy co by chcial dostac od Mikolaja i jest na tyle duzy, ze sam powiedzial co chce. mysle, ze to dobre rozwiazanie, dziecko bedzie zadowolone, a na tym etapie ma juz taka mase zabawek, ze ciezko byloby kupic cos czego nie ma. a poprosil tym razem o koparke

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezent dla 3-latki

      Ja powoli rozglądam się za prezentami dla dzieci na święta. Mamy sporo maluchów w rodzinie w wieku 1-6 lat i myślę o jakiś zabawkach edukacyjnych oraz spersonalizowanych listach od Mikołaja z http://www.listymikolaja.pl/ Wszystkie maluchy wierzą w Mikołaja i myślę, ze takie listy sprawią im mnóstwo radości.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezent dla 3-latki

        Napisane przez pilarek Pokaż wiadomość
        moj maz ma chrzesniaka, ktory co prawda ma juz cztery latka, ale po prostu go spytal o czym marzy co by chcial dostac od Mikolaja i jest na tyle duzy, ze sam powiedzial co chce. mysle, ze to dobre rozwiazanie, dziecko bedzie zadowolone, a na tym etapie ma juz taka mase zabawek, ze ciezko byloby kupic cos czego nie ma. a poprosil tym razem o koparke
        Pytając córkę co chce od Mikołaja powiedziała, ze Mikołaj wie bo przecież widzi czym sie lubi bawić. I być tu mondry i kup coś dziecku co naprawdę będzie mu sie podobać. Swoje dziecko wiadomo mamy na codzień i wiemy co lubi ale dzieci z rodziny nie i co wtedy... A jedna mama chce dla dzieci ciuszki inna zabawki a jeszcze inna książki i tak prezenty zaczynam kupować już w listopadzie odhaczając z listy dzieciaczki i zapisując d=co dla kogo mam

        Skomentuj


          #49
          Odp: Prezent dla 3-latki

          Ja w tym roku też mam trochę dzieci do obkupienia i już wypieram mikołajowe prezenty. W tym roku zdecydowałam się głównie na gry i książki. Polecam firmę granna i trefl bo mają fajne rzeczy już dla maluszków

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezent dla 3-latki

            Lalka z bijącym sercem?
            Ciekawa sprawa, nie spotkałam się jeszcze z taką zabawką, muszę sobie wygooglować.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent dla 3-latki

              Oczywiście można podejść do tego konwencjonalnie, zabawka taka czy inna, ja czytałam o mniej typowym rozwiązaniu, które również mi się spodobało, tutaj link do arta http://dladzieci.my-board.org/prezent-dla-6-latka/

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezent dla 3-latki

                Uważam, że ważne są prezenty takie praktyczne i warto też podpytać rodziców,
                czego potrzebują. Ja zazwyczaj dla mojej chrześnicy Amelki kupuję ubrania dla dziewczynek (szczególnie uwielbia takie z falbankami i koniecznie w kolorze różowym). Może też warto dorzucić coś związanego z jej zainteresowaniami, bo w końcu każda z dziewczynek jest inna i trudno o uniwersalny prezent. Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezent dla 3-latki

                  Za rok sama zacznę się zastanawiać nad tym, co kupić 3-latce i już teraz jestem przerażona, chodzi oczywiście o córeczkę znajomego. Teraz kończyłą 2 lata i miałam niemały problem z wyborem prezentu.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Prezent dla 3-latki

                    Akurat jeżeli chodzi o prezent dla 3 latki, to nie powinno być z tym problemu, możemy wybrać zarówno drewniane klocki jak i domek dla lalek z czego na pewno bezie bardzo zadowolona

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezent dla 3-latki

                      Super prezenty, ich przykłady, macie na Prezent Marzeń.
                      Można w niewielkim budżecie naprawdę dobrać coś niesamowitego, a jaki to będzie prezent, to zależy od danej osoby. Przecież za grosze można kupić nawet jazdę czołgiem ;-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezent dla 3-latki

                        Moja 3 -latka uwielbia lego duplo i wszelkie książki. Niestety wszystkie te plastikowe zabawki typu komputerek czy telefon ją nie interesują. Fajny prezent to rowerek, hulajnoga, które angażują dziecko do aktywności fizycznej

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Prezent dla 3-latki

                          Wiele dzieci uwielbia klocki LEGO. Myślę, że warto na nie stawiać.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Prezent dla 3-latki

                            U nas również królują klocki Lego, uważam że to znakomita i ponadczasowa zabawka która nigdy się nie znudzi

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezent dla 3-latki

                              Kupowanie książeczek jest na czasie, w mojej ocenie to prezent na każdą okazję. To jeden z pomysłów https://abcporady.pl/co-kupic-dziewc...nych-pomyslow/, które popieram i będę popierać. Nie samymi klockami zabawiajmy dzieci.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezent dla 3-latki

                                Ja jako jedną z najlepszych zabaw z dzieciństwie pamiętam zabawę w sklep. Miałam elektroniczną kasę z dźwiękami i uczyłam się liczyć robiąc zakupy. Moja córy chyba odziedziczyła po mnie to bo też odkąd pamiętam ma takie zestawy. Dlatego myślę, że taki supermarket byłby świetnym pomysłem https://www.al.to/p/326821-agd-dla-d...cesoriami.html .Bardzo starannie i estetycznie wykonany, wytrzymał. W zestawie są też odpowiednie pieniążki co zachęca dzieci do zabawy. Wszystko w nim jest przemyślane i naprawdę zachęca do korzystania
                                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X