Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Prezent" dla męża, doradź :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

    Jako to, że faceci lubią śmieszne rzeczy, może kup mu koszulkę ze śmieszną grafiką? Gadżety i śmieszne ubrania niebywale cieszą mężczyzn.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

      Najlepiej jest sprezentować coś praktycznego. Uwierzcie,że facet będzie o wieel bardziej zadowolony z czegoś co rzeczywisćie mu się przyda niż z jakiejś pierdoły, którą użyje na przykład tylko raz.....

      Swojemu jakiś czas temu na rocznicę sprezentowałam zegarek firmy Diesel. Moim zdaniem są to jedne z ciekawszych zegarków jakie są aktualnie do kupienia.
      Wybrałam taki sportowy model:
      xxx
      Last edited by disne; 08-07-2020, 18:48. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

        Wszystko zależy od tego, jaki ma styl Twój facet. Jeśli lubi eleganckie rzeczy, to świetnie na prezent może się sprawdzić teczka z xxxx Pomyśl o tym
        Last edited by disne; 08-07-2020, 18:48. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

          Mój mąż wiele godzin spędza w pracy przy komputerze i chciałabym sprawić mu niespodziankę w postaci laptopa Ostatnio przeglądając oferty trafiłam naxxx . W sklepie tym oprócz wielu ciekawych modeli laptopów, od razu można zauważyć bardzo fajne ceny.Jak uważacie, laptop sprawdzi się jaki dobry pomysł na prezent ?
          Last edited by disne; 08-07-2020, 18:48. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

            Co powiesz na wodoszczelnego drona? Twój mąż lubi takie męskie gadżety? Ostatnio mojemu sprezentowałam właśnie taki prezent, był bardzo zadowolony i zaskoczony! Wejdź na stronę: xxx Poczytaj i może też zdecydujesz kupić się drona Twojemu mężowi. Jestem pewna, że takiego prezentu się nie spodziewa i to będzie super niespodzianka
            Last edited by disne; 08-07-2020, 18:48. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

              Fajną opcją może być taki trymer xxx-trymer-do-brody? nie jest drogi a na pewno ułatwia dbanie o zarost i ma tez pojemniczek na włosy więc nie będzie to wszystko fruwać po umywalce
              Last edited by disne; 08-07-2020, 18:49. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                W sumie takie wspólne wyjazdy też są potrzebne. Niestety my nie zawsze mamy na to czas dlatego wspieramy się "materialnymi" prezentami jak to nazwałaś Ostatnio np. kupiłam swojemu mężowi zestaw głośnomówiący z xxx Dla osoby, która sporo czasu spędza w samochodzie (tak jak mój mąż) to bardzo praktyczny prezent. Mój przynajmniej był bardzo zadowolony. Tym bardziej, że bateria długo wytrzymuje
                Last edited by disne; 08-07-2020, 18:49. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                  Ja bym mężowi kupiła po prostu portfel i tyle. Po co kombinować? Albo może pasek skórzany? Na galante.pl jest bardzo dużo takich porządnych akcesoriów. Przewertujcie stronę z sklepu, a na pewno coś upolujecie.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                    Napisane przez milkona
                    Ja myślę czy nie wrobić męża w studia podyplomowe w pracy się męczy i ciągle tylko narzeka że do awansu mu brak kwalifikacji, szuka czegoś innego ale rynek pracy trudny, myślicie że to dobry pomysł? Sporo jest teraz ciekawych kierunków związanych z marketingiem i mediami społecznościowymi tylko jeszcze nie wiem gdzie robią takie studia solidnie
                    Moja droga zatem zachęcam do zapoznania męża z oferta studiów podyplomowych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Studia można podjąć w kilku lokalizacjach, a wybór kierunków studiów jest naprawdę szeroki. Wszelkie szczegóły są dostępne na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia do 31 maja można liczyć na 1000 zł zniżki: 600 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

                    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
                    Online Ekspert WSB

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                      A ja uważam, że dobrym pomysłem na prezent dla faceta może być bielizna -xxx. Zawsze to coś innego niż kolejne perfumy czy koszula. Ogólnie rzecz biorąc ciężko doradzać w kwestii prezentu, jeśli nie zna się drugiej osoby.
                      Last edited by disne; 08-07-2020, 18:45. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                        Bielizna? Serio? Moim zdaniem to kiepski pomysł.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                          A może jakiś fajny zegarek? Zobaczcie sobie np. tutaj xxx Moim zdaniem wyglądają one naprawdę świetnie
                          Last edited by disne; 08-07-2020, 18:45. Powód: link
                          Decyzje podjęte w przeszłości kształtują naszą teraźniejszość

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                            Myślę, że dobrym pomysłem na prezent może być solidny xxx. Jak dla mnie to ciekawa opcja. Praktyczny prezent, który nie wyląduje w kącie.
                            Last edited by disne; 08-07-2020, 18:46. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                              Pasek, portfel, książka, zegarek.
                              ścianki całoszklane

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                                Nie wiem, jak Twój mąż, ale mój bardzo lubi czytać. W sumie ja też kiedy tylko mogę sięgam po dobrą książkę. Najlepiej rozglądać się w internecie. Kiedyś znajoma poleciła mi dobrą księgarnię internetową i teraz kupuję tylko w sieci. Mam nawet kartę rabatową dla stałego klienta. Tania księgarnia tego typu, to panaceum na wiele prezentowych zagwozdek.
                                Last edited by disne; 08-07-2020, 18:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X