Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaparcia - co robić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zaparcia - co robić?

    Dużo błonnika w diecie. A najlepiej rano zaraz po wstaniu wypić na czczo szklankę wody z cytryną. Można też spróbować z jogurtami Activia.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zaparcia - co robić?

      Mi na zaparcia najbardziej pomagało siemię lniane i suszone śliwki - moje wybawienie w ciąży Cale szczęście to mi pomagało i nie musiałam szukać dalej

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zaparcia - co robić?

        Błonnik jest najlepszym pomocnikiem.. Niestey w ciąży chyba większosc ma zaparcia. Ja mialam choć nigdy wczesniej mnie to nie meczylo. A tu ostatnie 2 miesiace to notoryczne wsuwanie błonniku, zeby pomoglo.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zaparcia - co robić?

          Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup wyciskarki.Powinna ona znaleźć się w domu każdej młodej kobiety a zwłaszcza młodej mamy.
          Możesz wybrać model najlepszy dla siebie,taki który da ci sok klarowny,smaczny i zdrowy. Powinnaś każdego dnia wyciskać sobie soki z warzyw i owoców,dodawać do nich błonnik i cieszyć się energia i witalnością. W kolejnych latach taka wyciskarka przyda się do przygotowania soczków dla dzieci.
          Dobre jakościowo wyciskarki można zakupić na https://hurom.com.pl/pol_m_Modele-wy...om-HP-169.html

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zaparcia - co robić?

            Może zamiast zastanawiać się co Ci pomoże na zaparcia (objaw) lepiej zastanowić się co je powoduje (przyczyna)? Kilka wskazówek http://dumnamama.pl/zaparcia/ co to może być

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zaparcia - co robić?

              to co mogę ci od siebie polecić to zwiększenie ilości błonnika w diecie, spróbuj ograniczyć węgle bo to one głównie powodują zaparcia jeśli nie jesteś w ciąży, możesz zacząć od detoksu na przykład za pomocą http://mydetoxtea.pl/ to herbaty które w składzie mają ekologiczne i naturalne składniki, które oczyszczą twój organizm z toksyn. Ja sama się przymierzam do takiego detoksu w marcu

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zaparcia - co robić?

                Napisane przez Anka6
                Kawa pomaga na zaparcia? Muszę wypróbować W każdym razie na pewno skutecznym środkiem jest dicopeg 10g. Działa osmotycznie, więc nie jest wchłaniany przez organizm
                ja tez go stosowałam I faktycznie działał bardzo skutecznie I przede wszystkim nie gwałtowanie-to dla mnie było bardzo ważne bo bałam się takich gwałtownych zrywów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zaparcia - co robić?

                  Na takie przypdłości kupiłam sobie colon c, babka jajowata działa bardzo skutecznie ale bez efektu gwałtownego przeczyszczenia, jelita duzo lepiej pracują

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zaparcia - co robić?

                    ja raczej piję dicopeg 10g na zaparcia, też ma łagodne działanie przeczyszczające i nie powoduje żadnych rewolucji jelitowych. kupuję zawsze większe opakowanie, bardzo ekonomicznie wychodzi
                    Niepoprawna romantyczka

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zaparcia - co robić?

                      to ja sobie kupię ten dicopeg. Rozumiem że jest bez recepty.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X