Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy dla mam w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

    Racja. W sumie ta biała jest na tle pozostałych kiecek zdecydowanie najbardziej okazała, ładnie i estetycznie wygląda, podoba mi się.
    Najwyżej pralka będzie miała więcej ciuchów do ogarnięcia. Jeszcze patrzyłam kilka pozycji i chyba jednak ta biała kolorystyka rządzi.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

      Zawsze można iść jeszcze po totalnej bieli, ale wydaje mi się, że tutaj już w takich ciuchach ciężko będzie poszaleć. Trzeba będzie się raczej ograniczyć do całkowicie podstawowych czynności codziennych ;-)

      Skomentuj


        #63
        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

        Dla elegenckiej mamy, tak? ;-) Ta sama sukienka jest z niewielkimi białymi dodatkami. Ewentualnie bardziej jeszcze te w innych kolorach, bo również mogą niesamowicie ładnie wyglądać, a jednak będą mniej podatne na powstawanie plam. Coś jeszcze?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

          Chyba nie. Równie dobrze można mieć ze 2-3 kiecki, tyle się wykorzysta. Ta biała jedynie na takie bardziej pokazowe wyjścia, jakieś oficjalne imprezy, ale na pewno nie na czyjeś wesele. Nie ten kolor.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

            W C&A jest dużo fajnych ciążowych ubrań, mają super spodnie. A np. obuwie to kupowałam skórzane i na płaskich podeszwach, żeby nie przemęczać nóg.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

              Teraz bardzo łatwo jest znaleźć ubrania ciążowe i jest tego sporo, ja często chodziłam po prostu w nieco szerszych ciuchach i nie bardzo kupowałam specjalne ubrania dla ciężarnych.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                Nie ulega wątpliwości, że ubrania dla kobiet w ciąży wbrew pozorom ciężko jest dobrać. kobiety zazwyczaj wybierają workowate ciuchy, które odbierają im uroku. A przecież wcale nie musi tak być. Mnie bardzo podoba się styl retro moda lat 60, który uważam za bardzo kobiecy i elegancki. Można spokojnie dobrać fason sukienki dla kobiety w ciąży, dzięki czemu można uniknąć chodzenia w workowatych ubraniach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                  Akurat ostatnio modne były takie sukienki dość luźne, szersze, więc idealnie dla pań w ciąży. Dobrze dobrane ubranie nie będzie workowate

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                    Ja cześć ubrań miałam jeszcze z 1. ciąży

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                      A co myślicie o tej stronie http://www.modavie.pl/? Planuje zrobić większe zakupy, wszystko na raz aby nie chodzi kilka razy do sklepu. Z opinii od znajomych słyszałam, że to bardzo dobry serwis. Jestem już w 4 miesiącu ciąży, więc pora zacząć myśleć o takich zakupach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                        Zerknijcie na http://brb-doradztwowizerunkowe.pl/blog/ . Dziewczyna ma świetne pomysły w temacie kreacji wizerunku Każda mama znajdzie coś dla siebie

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                          Ja właśnie jestem w swojej pierwszej ciąży 6 miesiąc, ale wciąż się mieszczę w większość moich normalnych ubrań. Kupiłam sobie jednak taką elegancką sukienkę z https://www.limango-outlet.pl/sukienki-damskie, bo pod koniec marca idziemy na 40 rocznicę ślubu teściów i chcę wyglądać ładnie, ale też czuć sie wygodnie

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                            W trakcie ciąży i zaraz po mamy sporo wydatków na różne rzeczy dlatego uważam, że powinniśmy szukać oszczędności, wszędzie gdzie tylko się da. Zakup ubrań może być świetną okazją do zaoszczędzenia kilkunastu złotych. Uważam, że warto rozważyć zakup ubrań używanych. Jeśli chcemy, to zrobić wygodnie z domu, to możemy rozważyć wykorzystanie hurtowni internetowej, np. Second Trade. Wystarczy komputer chwila czasu i już. Myślę, że to dobry pomysł na tanie ciuchy dla młodej mamy.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                              Odświeżając temat i nawiązując do tego o czym mówił witrek78 rzeczywiście czas ciąż a szczególnie okres zaraz po to czas wzmożonych wydatków dlatego warto szukać oszczędności.
                              Oszczędzanie na ubraniach to nie jest zły pomysł ale czy od razu muszą być one używane przecież jest także wiele innych hurtowni odzieży które oferują nowe produkty w bardzo korzystnych cenach np. http://m-moda.pl/oferta?filter=sellout. Kupując tam wciąż oszczędzamy a posiadamy nowe produkty dobrej jakości.
                              Piszcie co wy o tym myślicie.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                                123

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X