Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią w miejscach publicznych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

    Ja nie mam żadnego problemu z karmieniem dziecka piersią w miejscach publicznych. Uważam, że najważniejsze są potrzeby dziecka, a nie opinia innych ludzi. Zawsze noszę przy sobie tetrową pieluszką, którą zakrywam pierś. Dzięki temu praktycznie nie widać, że karmię i nikt nie czuje się zniesmaczony


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

      mi jako tako nie przeszkadza karmienie publiczne - choć mnie krępowało i jako tako nie praktykowałam tego raczej niestety bo nam tak normalnie karmić udało się ino miesiąc, a dokładnie tak jak piszesz blawatkowa15 wystarczy dyskrecja i nikomu nie powinno to przeszkadzać

      Skomentuj


        #63
        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

        Mi się niestety kiedyś zdarzyło, że w galerii handlowej córcia zgłodniała, a była kolejka do jednego (!) pokoju dla mam i dzieci. Zaczęłam wówczas karmić na kanapie i widziałam te mordercze spojrzenia, co dziwne nie mężczyzn tylko kobiet. Jak myślicie, z czego wynika taki brak empatii? Nie sądzicie, że to paradoks, że to właśnie my kobiety mamy największe "ale" do tego typu sytuacji?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

          Problem braku empatii dotyczy najczęściej osób starszych, które zapomniały już, że kiedyś same karmiły piersią. Drugą grupą osób są młode kobiety, które nie miały jeszcze dzieci albo te, które od początku karmiły dzieci mlekiem modyfikowanym. Ja też nie raz doświadczyłam podobnej sytuacji ale w ogóle się tym nie przejęłam W tej danej chwili najważniejsze były dla mnie potrzeby dziecka


          Skomentuj


            #65
            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

            Dziewczyny, słyszałyście o tej głośnej sprawie, która wydarzyła się niedawno w jednej z restauracji? Kobieta chciała nakarmić swoje dziecko, nie zdążyła nawet przystawić dziecka do piersi, wtedy podszedł do Niej kelner i kazał Jej pójść z dzieckiem do WC. Teraz kobieta domaga się odszkodowania za znieważenie. Ja uważam, że to skandal! Jak kobiety chodzą praktycznie z piersiami na wierzchu, dekoltami do pępka to nikt im nie zwróci uwagi! A jak kobieta chce nakarmić dziecko to niedobrze! TO SKANDAL!!! Jak się nie podoba to wystarczy nie patrzeć i już!


            Skomentuj


              #66
              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny, słyszałyście o tej głośnej sprawie, która wydarzyła się niedawno w jednej z restauracji? Kobieta chciała nakarmić swoje dziecko, nie zdążyła nawet przystawić dziecka do piersi, wtedy podszedł do Niej kelner i kazał Jej pójść z dzieckiem do WC. Teraz kobieta domaga się odszkodowania za znieważenie. Ja uważam, że to skandal! Jak kobiety chodzą praktycznie z piersiami na wierzchu, dekoltami do pępka to nikt im nie zwróci uwagi! A jak kobieta chce nakarmić dziecko to niedobrze! TO SKANDAL!!! Jak się nie podoba to wystarczy nie patrzeć i już!
              Z tego, co kojarzę sprawa miała miejsce jakieś 2 lata temu, ale dopiero ostatnio zrobiło się o niej głośno dzięki temu, że ruszył proces w tej sprawie i słowom Marka Migalskiego porównującego karmienie piersią do puszczania bąków

              Skomentuj


                #67
                Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                Słyszałam o niej i byłam w wielu restauracjach, stoliki zazwyczaj nie są jeden na drugim. Poza tym warto zająć się swoim stolikiem i swoim talerzem, a nie oglądać wokół na innych co się dzieje. A Pan Migalski to już w ogóle przesadził...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                  Karmienie piersią jest czymś zupełnie naturalnym, a porównywanie tego do puszczania bąków jest nie na miejscu. Czasami są takie sytuacje, kiedy karmienie piersią w miejscu publicznym jest koniecznością. Czasem spotykam kobiety z dzieckiem przy piersi np. na ławce w parku. Dzidziuś jest tak ładne osłonięty chustą, że praktycznie nic nie widać. Przypadkowy przechodzień nie jest nawet w stanie dostrzec, że kobieta karmi piersią. Nie szukajmy więc problemu tam gdzie go nie ma

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                    hmm ja należę do matek nieporadnych, ponieważ nie potrafię dyskretnie nakarmić mojego dziecka. Nie robię więc tego w miejscach publicznych i staram się tak planować wyjścia itp. by tego nie robić. Z resztą należę do kobiet dość wstydliwych, więc nawet przy rodzinie tego nie robić. Szanuję matki które to robią, ale wiem też że wiele osób tego nie akceptuje.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                      Na początku faktycznie unikałam i chowałam się gdzie mogłam, ale okoliczności zmusiły mnie do zmian. Teraz karmię w różnych miejscach. Unikam hałaśliwych, bo Mała się stresuje, ale zdarzyło się w pociągu, na basenie, w poczekalni w przychodni itd. Myślę, że znacznie lepiej tak niż np. w obskurnej toalecie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                        Ja sobie nie wyobrażam jak można karmić w toalecie! toż to uwłaczające godności czyjejkolwiek. mnie teraz ratują tylko pokoje matki i dziecka, bo brzdąc bardzo się rozprasza, jak coś się wokół niego dzieje i wtedy nawet jak jest głodny to piersi nie ruszy

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                          Karmienie w miejscach publicznych - TAK, zawsze i wszedzie. Szczegolnie jesli to maluszek i je tylkoz cyca. Mama zawsze moze sie zaslonic jakąś pieluszką czy sweterkiem i po sprawie. Nikogo nie gorszymy.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                            Widok karmiącej matki w miejscu publicznym to widok matki dającej dziecku całą swoją miłość. Dlaczego ma ukrywać to że kocha dziecko i ze daje mu to co najlepsze czyli swoje mleko, o odpowiednim składzie temperaturze i z pokładem miłości

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Karmienie piersią w miejscach publicznych

                              Dlatego, że jacyś niedojrzali lub niedoinformowani ludzie tak sobie życzą. Ale jak wszędzie z każdej reklamy bije po oczach półnaga kobieta reklamująca wszystko, co można, to ludziom to nie przeszkadza.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X