Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

    Warto według mnie poszperać w tej materii w Internecie. Na pewno się coś tam znajdzie.
    Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz. Gorden B. Hinkley

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

      Walka o alimenty nie należy do łatwych, a przy ich ustalaniu trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii, które będą miały wpływ na ich wysokość. Warto wiedzieć od czego jest zacząć przy sprawach o alimenty: http://epolka.pl/alimenty-na-dziecko...ch-o-alimenty/, bo może nie dla każdego będzie to coś oczywistego. Czasem też przy tej okazji przydaje się bardziej fachowa pomoc.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

        Pamiętajcie, ze zawsze najlepiej jest się dogadać. Wiem,ze mozecie nie znosić tej drugiej osoby, jednak dla dobra malucha dobrze jest wspólnie zdecydować jakie będą alimenty.

        Polecam zajrzeć na stronę:
        http://www.nowydzwon.pl/2018/07/w-ja...zone-alimenty/ - opisane jest tutaj w jakiej wysokości mogą zostać zasądzone alimenty. Ważne jest przy tym nie tylko, jak duże ma miesięczne dochody, ale ile mógłby zarobić, gdyby w pełni wykorzystywał własne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

        Czasami jednak są sytuacje w których skorzystanie z pomocy prawnika bedzie nieuniknione.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

          Przede wszystkim musisz iśc do dobrego adwokata. Bez pomocy a ni rusz. Moja koleżanka sadzila sie z mezem o alimanty. Pomagal jej mecenas Budrewicz. Jest bardzo skuteczny, bez problemu udało jej sie z jego pomocą uzyskać kwotę o jaką wnosila.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

            Ja mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
            niejeden filozof twierdził, że pod twardymi warstwami, które składają się na zbroję dorosłości, całe życie pozostajemy dziećmi.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak wywalczyć alimenty dla dziecka?

              Mój były szwagier zapierał się rękami i nogami, by nie łożyć na dzieci (trójka), nawet twierdził, że to nie jego... Siostra skorzystała z pomocy prawnika, wybrała mec. Andrzeja Cejrowskiego z Tczewa, bo tam akurat mieszka i sąd przyznał jej alimenty bez problemu, w dodatku ojciec dzieci ma ograniczone prawa.
              Nie wiem skąd jesteś, ale naprawdę polecam Kancelarię Cejrowski, pracują od 8 do 16, ale na komórkę możesz dzwonić cały czas, tu znajdziesz dane kontaktowe: https://cejrowski.pl/p/kontakt.htm
              Powodzenia, nie poddawaj się

              Skomentuj

                     
              Working...
              X